Disney Channel, Disney XD i Disney Junior w czerwcu 2015

K.C. UNDERCOVERW czerwcu na kanale Disney XD nowe odcinki: „Denny obóz”, „Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.”, DISNEYXD„Japanizi: Gonić gonić gonić!”,  „Avengers: Zjednoczeni”, „Bystrzaki kontra paskudy”, „Oddział specjalny„. Na kanale Disney Channel pokaz przedpremierowy nowego serialu „K.C. Undercover”, finałowe odcinki serialu „Violetta” oraz nowe odcinki: „Wodogrzmoty małe”, „Blog na cztery łapy”, „Hank Zipper”, drugi sezon „To nie ja”, „Dziewczyna poznaje świat” oraz „Syreny z Mako”.DISNEY CHANNEL

 

CZERWCOWE PREMIERY W DISNEY XD:

 
MARATON FINEASZ I FERB: 6, 7 czerwca od 12:45,

ODCINEK SPECJALNY FINEASZ I FERB: ‚OSTATNIE DNI LATA” 13 czerwca o 12:50,

Fineasz i Ferb to dwaj bracia, którzy nie lubią marnować czasu na wakacjach. W każdej nowej przygodzie towarzyszy im ich pupil – dziobak Pepe, który wydaje się być potulnym, bezmyślnym zwierzątkiem, jednak gdy tylko znika w swojej kryjówce, staje się tajnym Agentem P, którego misją jest ratowanie świata przed złym dr Dundersztycem.

 

 

DENNY OBÓZ: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12 czerwca o 17:15,

DennyObozToksyczne jezioro. Las z potwornymi mutantami. Dorośli zagrażający sobie i innym. A dzieci? Dzieci spędzają najlepsze chwile w swoim życiu

 

 

 

 

HULK I AGENCI M.I.A.Z.G.I.: 1, 2, 3, 8 czerwca o 18:35,

hulk i agenci mizagiHulk I Agenci S.M.A.S.H.Największy, najsilniejszy, najpotężniejszy superbohater z serii Marvel Universe wkracza do Disney XD!

 

 

 

 

 

JAPANIZI: GONIĆ, GONIĆ GONG: 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca o 20:55,

japanizi goingZobaczcie zupełnie nowy teleturniej w którym uczestnicy muszą bronić się przed ninja!

 

 

 

 

AVENGERS: ZJEDNOCZENI: 15, 16, 17, 18, 19 czerwca o 8:05,

avengers zjednoczeni Iron Man dołącza do drużyny, w której Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa i Falcon przygotowują się do walki z trudnymi do pokonania przeciwnikami. Grupę superbohaterów czeka walka o najwyższą stawkę i mnóstwo niesamowitych przygód.

 

BYSTRZAKI KONTRA PASKUDY: 22, 23, 24, 25, 26 czerwca o 16:45.

bystrzaki kontra kujonyGrupa kujonów, Dudley Squat, Becky Hooger, Irwin Chang-Stein i niezbyt mądry ale silny Stan Grissle, trafiają na niezwykłą wyspę. Rozbitkowie, nie dysponując niczym oprócz swojego rozumu, muszą przetrwać nieustanne ataki zamieszkującego wyspę plemienia dziwacznych potworów, które poczuły się zagrożone ich pojawieniem. Na szczęście dla kujonów potwory nie są zbyt bystre.

ODDZIAŁ SPECJALNY: 29, 30 czerwca o 8:30.

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

CZERWCOWE PREMIERY FILMOWE W KAŻDĄ SOBOTĘ:

POTWORY I SPÓŁKA: 6 czerwca o 9:00,
TOY STORY: 13 czerwca o 9:00,
PANTS ON FIRE: 20 czerwca o 9:00,
OPOWIEŚĆI NA DOBRANOC: 27 czerwca o 11:30.

GODZINY EMISJI MOGĄ ULEC ZMIANIE!

 

 

DISNEY CHANNEL

 

DISNEY CHANNEL W CZERWCU: WIELKI FINAŁ VIOLETTY – Nie przegapcie ostatnich 10 odcinków „Violetty” i WIELKIEGO FINAŁU 12 czerwca o 16:00!

 

POWRÓT LATA W MIEŚCIE – „Lato w mieście” powraca do Disney Channel. Odcinki będą emitowane od początku do 15 czerwca o 16:00!

 

 

KOCAHMY OLIVIĘ HOLT – Prawdziwa gratka dla fanów utalentowanej aktorki. Od 8 do 12 czerwca oraz 15 do 19 czerwca będziecie mogli oglądać odcinki „Z kopyta” oraz „To nie ja” z Olivią Holt w roli głównej!

PREMIERA DRUGIEGO SEZONU SERIALU TO NIE JA – Najśmieszniejsza paczka przyjaciół powraca z nowymi odcinkami już 20 czerwca o 10:30!

 

 

ZAPOWIEDŹ SERIALU K.C. UNDERCOVER – zobaczcie zapowiedź serialu K.C. UNDERCOVER! Już 12 czerwca o 17:30 i 22:00, po WIELKIM FINALE VIOLETTY.

K.C. UNDERCOVER Waszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

 

 

 

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

NOWE ODCINKI: VIOLETTA – 1-5 oraz 8-12 czerwca o 16:00,

Violetta2Violetta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest bardziej pewna siebie niż dawniej i gotowa na wielką karierę, zaś w Studiu 21 czekają na nią nowe wyzwania. W prywatnym życiu dziewczyny niewiele się zmienia. Jej nadopiekuńczy ojciec German (Diego Ramos) nadal śledzi każdy krok swojej ukochanej córeczki i nie dopuszcza do randek z chłopakami. Violetta wciąż musi też radzić sobie z Ludmiłą (Mercedes Lambre), która zrobi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

 

I <3 VIOLETTA – 6 oraz 13 czerwca o 9:50,

i love violetta Najbardziej aktualne doniesienia o „Violetcie”. Prowadzące program zdradzą informacje o aktorach, wyjawią zakulisowe historie oraz najciekawsze wydarzenia w kolejnych odcinkach serialu. Odpowiedzą także na pytania widzów, które można zadawać na stronie www.disney.pl. W studiu pojawią się goście specjalni. Nie zabraknie również doniesień o modzie i dużej ilości dobrej muzyki.
BLOG NA CZTERY ŁAPY – 6, 13, 20, 27 czerwca o 10:00,

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

 

DZIEWCZYNA POZNAJE ŚWIAT – 6 oraz 13
czerwca o 10:30,

dziewczyna poznaje swiatMinęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu „Chłopiec poznaje świat”.

 

SYRENY Z MAKO – 7, 14, 21, 28 czerwca o 10:00,

syreny z makoWyspa Mako od wieków chroniona jest przez syreny, które pilnie strzegą swoich tajemnic. Pewnego dnia odkrywa je pewien mężczyzna. Z tego powodu zostaje zmuszony, by dołączyć do ich społeczności.

 

 

 

HANK ZIPZER – 7, 14, 21 czerwca o 10:30,

HANK ZIPZERPerypetie młodego chłopaka, Hanka Zipzera (Nick James), który wraz z przyjaciółmi mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami i stawia czoła problemom.

 

 

 

 

TO NIE JA sezon 2– 20 oraz 27 czerwca o 10:30,

to nie jaSiostra i brat bliźniacy Lindy (Olivia Holt) i Logan (Austin North) Watsonowie, oraz trójka ich najlepszych przyjaciół, rozpoczynają pierwszy rok nauki w liceum. Ambitnie uczniowie mają wyjątkowy talent do wpadania w kłopoty, z których nie zawsze im się łatwo później wydostać. Na początku każdego odcinka widzowie dowiadują się, jak doszło do dziwacznej sytuacji, a ciąg dalszy to nie pozbawiona retrospekcji relacja rodzeństwa o tym, jakie miała ona konsekwencje i jak udało się z nią uporać.

 

 

WODOGRZMOTY MAŁE – 28 czerwca o 10:30.

wodogrzmotymaleDalszy ciąg przygód Dippera i Mabel. Czy zdołają odkryć wszystkie tajemnice Wodogrzmotów Małych?

 

 

 

 

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.
SEANSE FILMOWE CODZIENNIE O 18:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.