Disney Channel, Disney XD i Disney Junior w grudniu 2013

Liv & MaddieW Disney XD nowe odcinki seriali: DISNEYXD„Slugterra”, „Sczury laboratoryjne”, Duch i nas dwóch„, „Mr Young ″,Mega Spider-Man”, „Miki w szortach”, „Randy Cunnigham – Nastoletni Ninja”, „Avengers: Zjednoczeni i „Hulk i Agenci Smash”. DISNEY CHANNELNa kanale Disney Channel nowe seriale „Syreny z Mako” i „Liv & Maddie” oraz nowe odcinki: „Jessie”, „Nadzdolni” „Wolfblood”, „Miki w szortach” i „Blog na cztery łapy”. Premiera filmu „Szalone Święta”

 

Poniedziałki z „Slugterra” o godz. 18:00

(Slugterra) serial animowany USA/Kanada 2012

Nastolatek Eli Shane i jego kilku jego przyjaciół tworzą grupę zwaną Gangiem Shane’a. Ich misją jest walka o sprawiedliwość w tajemniczym, wysoko rozwiniętym technologicznie, podziemnym świecie nazywanym Slugterrą. Eli pragnie pójść w ślady swego ojca Willa i zostać największym slugslingerem. Aby tego dokonać, musi zebrać magiczne stworzenia śluzaki, wytrenować je i opanować wraz nimi sztukę pojedynków. Eli próbuje chronić obywateli Slugterry przed złym Dr. Blakkiem, zanim obejmie on władzę nad całym podziemnym światem.

 

wtorki z SZCZURY LABORATORYJNE  o 18.00

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

 

środy z RANDY CUNNINGHAM — NASTOLETNI NINJA: o godz. 18:00

(Randy Cunningham: 9th Grade Ninja) serial animowany USA 2012

RandyCunninghamNastoletni Randy Cunningham pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany na nowego obrońcę miasta. Odtąd jako nieustraszony ninja będzie chronił przed złem mieszkańców Norrisville. Zanim jednak do tego dojdzie, chłopak musi nauczyć się skutecznych metod walki z okrutnymi siłami wroga. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie swojego najlepszego kumpla Howarda.

 

czwartki „Mr Young 2″ o godz. 18:00, 5 grudnia podwójny odcinek

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

 

 

Duch i nas dwóch –  piątki o godz. 18:00

(Dude, That’s My Ghost!) serial animowany Wlk. Brytania 2013

DuchINasDwóchPrzygody 14 letniego Spencera Wrighta który przeprowadza się razem z rodziną do Hollywood. Dom, w którym zamieszkuje z rodziną, jest nawiedzony – mieszka w nim duch sławnego niegdyś, ekscentrycznego rockowego gitarzysty, który nazywał się Billy Joe Cobra. Chłopiec musi się nauczyć żyć ze swoim nowym przyjacielem, który staje się też jego opiekunem.

 

 „MEGA SPIDER-MAN” sezon 2

Czwarteki  o 19:45

(Ultimate Spiderman) serial animowany USA 2012

Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie MegaSpiderMan2życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

Spider-Man musi współpracować ze swoimi największymi wrogami. Zobacz, co się wydarzy w premierowym odcinku „Mega Spider-Mana”.

 

Marvel Avengers: Zjednoczeni –czwartki o 20:15

Marvel Avengers ZjednoczeniJeden z najpopularniejszych bloków programowych Disney XD – Marvel Universe – powraca ze zdwojoną siłą. Widzów czeka jeszcze więcej przygód herosów. Na antenie debiutuje długo oczekiwany serial –„Avengers Assemble”, czyli kontynuacja emocjonujących przygód superbohaterów – Iron Mana, Thora, Kaptana America, Hulka, Hawkeye’a, Czarnej Wdowy oraz  Falcona.

 

„HULK I AGENCI M.I.A.Z.G.I.” 

(Hulk Agents of Smash)

emisja w czwartki o godz. 20:45 

Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Największy, najsilniejszy, najpotężniejszy superbohater z serii Marvel Universe wkracza do Disney XD!

„MIKI W SZORTACH”

Czwartki o 18:25

Myszka MikiMiki powrócił w całkiem nowym serialu. Nowe przygody Mikiego, Minnie i ich przyjaciół w każdy czwartek.

W każdy czwartek o 18:25, zaraz po premierowym odcinku Mr Young”.

 

„ZŁOMKA BUJDY NA RESORACH” & „AUTA”

Sobota 14 grudnia o 8:45

Krótki serial animowany wytwórni Pixar opowiadający o przygodach Złomka i McQueena znanych z filmu „Auta”.

Złomek przenosi się w 1909 rok. Spotyka ambitny samochód, który podróżuje do Californi. Co wyniknie z tej znajomości? Dowiesz się oglądając najnowszy odcinek przygód Złomka.

 

„TOY STORY”

Sobota 7 grudnia o 8:45

 

„ŚNIĘTY MIKOŁAJ 2”

Sobota 21 grudnia o 8:45

 

 

HITY 2013

Już od 23 grudnia o 9:15. Codziennie o 9:15

Zbliża się koniec 2013 roku, pora więc na podsumowanie. Włącz Disney XD o 9:15 codziennie od poniedziałku do piątku od 23 grudnia. Czeka na Ciebie maraton z największymi hitami 2013 roku! O tej samej porze w Nowy Rok pokażemy 10 najlepszych odcinków roku! Nie możesz tego przegapić!

 

USTAWKI BRACI

Weekendy o 12:45

Od listopada Disney XD organizuję „Bitwę na seriale”. „Bitwa” będzie trwała przez 6 tygodni.

Co tydzień widzowie będą mogli wejść na stronę internetową www.disneyxd.pl i wybrać jeden z dwóch seriali. Serial, który dostanie większą ilość głosów w danym tygodniu, będzie emitowany w Disney XD w ramach 10 odcinkowego maratonu, który będzie się zaczynał o 12:45 w weekend.

Tydzień 1 – „Fineasz i Ferb” contra „Zeke i Luther”

Tydzień 2 – „Z kopyta” contra „Randy Cunningham – Nastoletni Ninja”

Tydzień 3– „Szczury laboratoryjne” contra „Mega Spider-Man”

Tydzień 4 – „Crash i Bernstein” contra „Kick Strach się bać”

Tydzień 5– „Wodogrzmoty Małe” contra „Duch i nas dwóch”

Tydzień 6 – „Slugterra” contra „Pokemon Czern i biel: Przygody w Unova”

Ustaw się z chłopakami z Disney XD i zdecyduj, kto wygra walkę!

 

 

DISNEY CHANNEL

„SYRENY Z MAKO”

PREMIERA SERIALU

15 grudnia o 10:00 podwójny odcinek

Największa serialowa premiera grudnia – „Syreny z Mako”!

15 grudnia o 10:00 wyemitujemy dwa pierwsze odcinki najnowszego serialu Disney Channel i przedstawimy Ci świat wyspy Mako. Kolejne odcinki co niedzielę o 10:00

Syreny z MakoTa wyspa od wieków chroniona jest przez syreny. Pewnego nieszczęsnego wieczora pewien człowiek odkrywa sekret syren i przez to zmuszony jest dołączyć do tej społeczności…

 

 

„LIV & MADDIE”

PIERWSZA WIZYTA

7 grudnia o 8:00

W tym tygodniu zobaczycie, co przyniesie przyszłość!

Zobacz premierowe odcinki superseriali: „Jessie”, „Nadzdolni” i „Blog na cztery łapy”. Liv & MaddiePoznaj też przyszłą gwiazdę Disney Channel – Dove Cameron – w nowym serialu Liv i Maddie” o 9:30.

Przenieś się w przyszłość już 7 grudnia od 8:00.

 

 

JESSIE sezon 2- niedziele 8 grudnia o 9:00;

serial komediowy USA 2011

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

NADZDLONI sezon 3 – soboty o 10:00.

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

BLOG NA CZTERY ŁAPY – soboty o 9:00

(Dog With a Blog) serial młodzieżowy USA 2012

BlogNaCzteryLapyTyler (Blake Michael) i Avery (Genevieve Hannelius) są przybranym rodzeństwem. Bardzo się od siebie różnią – on jest towarzyski i nieco próżny, ona odpowiedzialna i skoncentrowana na nauce. Należą do rodziny, którą stanowią ponadto najmłodsza Chloe (Francesca Capaldi) oraz rodzice Bennett (Regan Burns) i Ellen (Beth Littleford). Kiedy w domu pojawia się pies imieniem Stan, okazuje się, że umie on mówić i zaczyna prowadzić bloga o swojej rodzinie. Dzięki swojemu psiemu punktowi widzenia pomaga on Tylerowi i Avery odnaleźć się w roli rodzeństwa, a przy okazji pomaga im w szkolnych problemach.

 

WOLFBLOOD – niedziele o 9:00.

Zobacz w Disney Channel najnowszy serial – „Wolfblood”.

wolfbloodNa pozór Maddy Smith nie różni się od innych nastolatków mieszkających z rodzicami w małych miasteczkach. „Na pozór”, bo gdyż Maddy Smith różni się od innych nastolatków – w jej żyłach płynie wilcza krew! W dodatku ma niezwykłe moce –szybkość nie z tej ziemi, siłę gigantów i wyostrzone zmysły. Do tego może przeistaczać się z człowieka w wilka i na odwrót. W trakcie przygotowań Maddy do jej pierwszej transformacji, w szkole pojawia się nowy chłopak, Rhydian. Oboje instynktownie wiedzą, że różnią się od innych, a są bardzo podobni do siebie…

 

AUSTIN I ALLY – 7 grudnia o godzinie 12:30;

TANIEC RZĄDZI – 7 grudnia o godzinie 8:30;

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

„MIKI W SZORTACH”

Soboty o 11:11

Myszka MikiMiki powrócił w całkiem nowym serialu. Nowe przygody Mikiego, Minnie i ich przyjaciół w każdy czwartek.

 

 

 

„SZALONE ŚWIĘTA”

 SPECJALNIE NA MIKOŁAJKI PREMIERA FILMU

6 grudnia o 18:00

Szalone SwietaPo wypłoszeniu z górskiej kryjówki dwójka dzieci śniegu zostaje zmuszona do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia z najniebezpieczniejszymi zwierzętami, jakie istnieją: ludźmi. Mimo niefortunnych zdarzeń stworzenia poznają magię Świąt pomagając

 

„PRZYJACIEL ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

PREMIERA FILMU 

14 grudnia o 11:00

Przyjaciel Sw MikolajaŚwięty Mikołaj oraz jego nowy przyjaciel, Łapa, dowiadują się, że dzieci na całym świecie przestały czerpać radość ze Świąt Bożego Narodzenia. Wyruszają w podróż do Nowego Jorku, aby to zmienić. Podczas wyprawy Święty Mikołaj traci jednak pamięć! Łapa wraz z sierotką o imieniu Quinn, jej nowym przyjacielem Willem oraz wspaniałą grupą gadających psiaków będą musieli sami uratować święta

 

 

 

„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

PREMIERA FILMU

7 grudnia o 11:00

Najnowsza adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa o człowieku wziętym przez tajemnicze, świąteczne istoty w specyficzną, wewnętrzną podróż. Duchy pokazują Scrooge’owi, jakim był kiedyś człowiekiem, jakim jest teraz i co się z nim stanie, jeśli dalej będzie postępował tak, jak do tej pory.

 

SYLWESTER

 SPECJALNA PROPOZYCJA PROGRAMOWA

31grudnia od 9:10

Świętuj koniec 2013 roku razem z Disney Channel! Z nami przeżyjesz fantastyczny dzień. Dzień pełen imprezowych odcinków Twoich ulubionych seriali: „Taniec rządzi”, „Nadzdolni”, „Czarodzieje z Waverly Place” oraz „Powodzenia Charlie”, a w dodatku „Austin & Jessie & Ally: All Star New Year”, specjalny odcinek „Syreny z Mako” i powtórka zapowiedzi najnowszej propozycji programowej „Liv i Maddie”.

To jeszcze nie koniec! Wyemitujemy również kilka filmów: „Szesnaście życzeń”, „Randka z gwiazdą”, a z „Roztańczony Teen Beach Movie” zatańczymy i pożegnamy stary rok w wielkim stylu.

 

DISNEY JUNIOR

„ART ATTACK”

Premiera trzeciego sezonu

Włącz Disney Junior i zobacz premierowe odcinki od 7 grudnia o 7:45.

Wielki powrót najbardziej kreatywnego programu w Disney Junior!

Przynieś przed telewizor plastelinę, klej, blok, taśmę, kredki oraz inne materiały plastyczne i nie przegap premiery trzeciego sezonu „Art Attack”.  W każdą sobotę będziesz miał szansę na wyrażenie swojej kreatywności i stworzenie wielkiego dzieła sztuki.

Poleć w kosmos z domowym astronautą albo zrób koronę w królewskim odcinku. To i wiele więcej w najnowszym sezonie.

 

SOBOTY W KLUBIEPRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI

Premierowe odcinki

14 grudnia o 9:25.

Przyjaciele Myszki Miki powracają w nowiutkich odcinkach i zapraszają Cię do wspólnej zabawy! Dołącz do „Klubu przyjaciół Myszki Miki” w każdy sobotni poranek.

Zakładajcie swoje kokardy i siadajcie przed telewizorami, żeby spotkać się z najlepszymi przyjaciółkami na świecie – Minnie i Daisy. Codziennie od 9 do 13 grudnia tylko w Disney Junior. Następnie nie przegap premierowego odcinka z Minnie w roli głównej, już 14 grudnia o 9:25.

 

HIP, HIP, HURRRRRRRRRRA!

Specjalna propozycja programowa

 Codziennie od 16 do 20 grudnia o 8:35.

Hip Hip Hurrra! Będzie stwornie! Zapraszamy Cię na specjalne Tulistworkowe wydarzenie.

Dołącz do Henia i jego rodziny, razem wymyślajcie nowe wynalazki i stawiajcie czoła przygodom. Przez cały tydzień zaglądaj do Stworkowa i przeżyj z nami: podróż statkiem kosmicznym Kazika, wyścig gigantycznych kul, konkurs na najładniejsze miasteczko i wiele, wiele więcej! A już w weekend możesz spędzić Święta z rodzinką Tulistworków i obejrzeć maraton z serialem.

Nie przegap tez premierowego, świątecznego odcinka w sobotę o 8:35 oraz maratonu z rodzinką Tulistworków.

 

 „JAKE I PIRACI Z NIBYLANDII”

Premierowy odcinek specjalny

Codziennie od poniedziałku do piątku od 23 grudnia podwójne odcinki „Jake i piraci z Nibylandii”. W sobotę 28 grudnia o 9:25 odcinek specjalny.

Nie bój się, Jake tu jest!

W tym tygodniu w Disney Junior najbardziej emocjonujące i zapierające dech w piersiach misje ratunkowe. Codziennie podwójne odcinki „Jake i piraci z Nibylandii”. Nie zapomnij włączyć Disney Junior w sobotni poranek, bo właśnie wtedy zostanie wyemitowany najnowszy odcinek specjalny, który będzie trwał aż 45 minut!

 

 „MULAN”

Premiera filmu

Premiera 7 grudnia o 9:25.

Pełen wartkiej akcji i zabawnych postaci film „Mulan”, to przepięknie animowana, wzruszająca opowieść Disneya o znaczeniu uniwersalnych wartości, takich jak honor, odwaga i rodzina. Wbrew zasadom przywiązanego do tradycji społeczeństwa, sprytna Mulan przebiera się za mężczyznę, by wstąpić do cesarskiej armii zamiast chorującego ojca, czym udowadnia swoją niezwykłą odwagę. Z pomocą prześmiesznego opiekuna, smoka Mushu oraz przynoszącego szczęście świerszcza, Mulan dąży do zdobycia szacunku wojowników, a przede wszystkim ich dzielnego kapitana Shanga. Kulminacyjnym punktem przygód Mulan stanie się bitwa na szczycie Pałacu Cesarskiego, kiedy to w rękach młodej bohaterki znajdą się nie tylko honor jej własnej rodziny, lecz także los cesarza i całych Chin!

 

 „BAMBI 2” oraz „LILO I STICH 2”

Premiera filmu

Włacz Disney Junior 6 grudnia o 9:25 i zobacz film „Bambi 2”.  Następnie o 16:45 „Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha”. 

Usiądź przed telewizorem i zobacz nie jeden, ale dwa fantastyczne filmy!

Z samego rana poznasz dalsze losy jelonka Bambi, a następnie Lilo i Stich pokażą Ci, co znaczy siła przyjaźni.


 

ŚWIĄTECZNA UCZTA

Codziennie od 23 do 27 grudnia o 9:55. Nie przegap premiery filmu „Mój przyjaciel Drakula” w Wigilię 24 grudnia o 9:55.

Zapraszamy na świąteczny tydzień z Disney Junior! Codziennie podarujemy Ci jeden, starannie zapakowany prezent. Nie zapomnij włączyć Disney Junior. Zobacz niesamowite filmy: „Grufołak”, „Dziecko Grufołaka”, „Miejsce na miotle” i premierowo „Mój przyjaciel Drakula”. Zasiądź przez telewizorem z cała rodziną i razem odpakowujcie prezenty przygotowane specjalnie dla Was.

 

 

KONCERT W DISNEY JUNIOR

Sylwetrowa propozycja programowa

Spędź z nami ostatni dzien 2013 roku. Zapraszamy na przyjęcie już 31 grudnia od samego rana!

Dołącz do Disney Junior i baw się, słuchaj muzyki, tańcz, śpiewaj w tę sylwestrową noc!

Przez cały dzień bawimy się w Disney Junior. Twoje ulubione seriale będą pełne muzyki, a Twoje ukochane postacie będą tańczyć do samego rana. „Klinika dla pluszaków”, „Henio Tulistworek”, „Jake i piraci z Nibylandii”, „Klub przyjaciół Myszki Miki” oraz premiera „Jej Wysokośc Zosia: Była sobie księżniczka” i „Złota Rączka”.

 

NOWOROCZNY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Specjalna propozycja programowa

Świętuj z nami nadejście nowego roku 1 stycznia 2014 od 8:35. „Szalone Święta” o 17:10.

Mamy 2014 rok!!! Musimy to uczcić, a to oznacza kolejne przyjęcie w Disney Junior!

Zapraszamy na Bal Przebierańców z podwójnymi odcinkami Twoich ulubionych seriali: „Klinika dla pluszaków”, „Henio Tulistworek”, „Jake i piraci z Nibylandii”, „Klub przyjaciół Myszki Miki” oraz „Jej Wysokośc Zosia” i inne. A następnie specjalny prezent noworoczny, premiera filmu „Szalone Święta”.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.