Disney Channel, Disney XD i Disney Junior w marcu 2014

Strange Hill HighW marcu jednocześnie na kanale DISNEYXDDisney XD i Discey Channel premiera serialu „Oddział specjalny”. Na kanale Disney XD DISNEY CHANNELpremiera serialu animowanego „Strange Hill High” oraz nowe odcinki seriali: „Paczki z planety X”, „Mr Young”, „Szczury Laboratoryjne”, „Max Steel”, „Crash&Bernstein”,  „W te i nazad”, i „Marvel Avengers” i „Doraemon”. Kanał Disney Channel wyemituje film „Cloud 9”, finał 2 sezonu serial „Austin  & Allie”, nowe odcinki „Violetta”, „Liv & Maddie”, „Powodzenia Charlie”, „Syreny z Mako” i „Naddzdolni” . Na kanale Disney Junior nowy serial animowany „Nina musi DISNEY JUNIORsiusiu”.

 

 

„ODDZIAŁ SPECJALNY”

Premiera serialu 29 marca o 11:00

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

Nie przegap premiery serialu w sobotę 29 marca o 11:00 jednocześnie w Disney Channel i Disney XD.

 

„STRANGE HILL HIGH”

Premiera serialu 2 marca o 8:30

Strange Hill HighŚledź przygody trójki przyjaciół w Strange Hill High, w którym ani klasy ani nauczyciele, ani nawet posiłki nie są tym, na co wyglądają. To jest dziwne, fajne i do tego bardzo szkolne!

Premiera „Strange Hill High” w Disney XD już w niedzielę 2 marca o 8:30. Nowe odcinki w każdą niedzielę o 8:30.

 

NOWY, SZYBKI, ŚMIESZNY

Sobota o 8:30

W każdą sobotę o 8:30 nowości w Disney XD! Przez cały miesiąc premierowe odcinki najlepszych seriali: „Paczki z planety X”, „Mr Young” oraz „Szczury Laboratoryjne”, „Max Steel”, „Crash&Bernstein” i „W te i nazad”!

Premiera w każdą sobotę o 8:30.

Jeśli przegapisz, zobacz powtórki o 18:00 od poniedziałku do piątku.

 

„Paczki z planety X” soboty o godzinie 9:25

Paczka z planety X15-letni chłopiec nagle zaczyna odbierać tajemnicze paczki od przybysza z innej planety. Paczki pojawiają się w różnych formach, a chłopak wraz ze swoimi przyjaciółmi używa ich do różnych celów. Można dzięki nim na przykład zdać egzamin i nie powtarzać klasy, wyjść z dużych kłopotów lub stać się mistrzem piłki nożnej. Jednak obcy przybysz nie działa bezinteresownie, tylko chce przejąć władzę nad światem.

 

„W TE I NAZAD”

W Soboty o 11:00

w te i nazadBardzo optymistyczny, międzygalaktyczny podróżnik przemierza planety na swoim rumaku. Zobacz, co go spotka…

Nie przegap premiery najnowszego serialu – W te i nazad – w Disney XD i Disney Channel! Już 15 lutego o 11:00. Nowe odcinki w każdą sobotę o 8:55.

 

„CRASH&BERNSTEIN” sezon 2

Sobota 8 lutego o 10:20

Crash i Wyatt wracają w nowiutkim sezonie! Włącz Disney XD w sobotę 8 lutego o 10:20.

Nie przegap dwóch premierowych odcinków! Nowe odcinki w każdą sobotę o tej samej porze.

serial komediowy USA, 2013, 25 min

występują: Cole Jensen, Aaron R Landon, Landry Bender, Mckenna Grace

crashandbernstein13-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką i czterema siostrami. Pewnego dnia życzy sobie, aby mieć brata. W urodziny jedna z jego sióstr daje mu własnoręcznie wykonaną lalkę. Wyatt nazywa lalkę Crash, ta zaś po jakimś czasie w magiczny sposób ożywa i zaczyna wraz z chłopcem przeżywać pełne humoru przygody.

 

 

W soboty o godz. 8.30

serial animowany Kanada/USA 2012

emisje : soboty o godz. 8.30.

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

W soboty o godzinie 9.00

(Lab Rats) serial komediowy USA 2012

Czternastoletni Leo (Tyrel Jackson Williams) zamieszkuje w nowym, wyposażonym w nowoczesne technologie domu. Do jego rodziny należą mama Tasha (Angel Parker), ojczym, wynalazca Donald Davenport (Hal Sparks) oraz zarządzający „inteligentnym domem” komputer Eddie. Niedługo po przeprowadzce Leo odkrywa podziemne laboratorium, a w nim trójkę nastolatków posiadających nadzwyczajne moce. Adam (Spencer Boldman) jest bardzo silny, Bree (Kelli Berglund) nadzwyczaj szybka, a Chase (Billy Unger) nieprzeciętnie inteligentny. Supernastolatkowie wspólnie uczą się od Leo wieść normalne życie licealistów i tylko czasem zdarzają im się wpadki związane z ich niecodziennymi cechami.

„Mr Young 2″ soboty o godz. 10:00,

(Mr Young) serial komediowy Kanada 2011

Wybitnie uzdolniony Adam Young mając czternaście lat skończył uniwersytet. Pracę proponowano mu m.in. w NASA i wielkich koncernach farmaceutycznych, on jednak postanowił zostać nauczycielem. Jako wykładowca przedmiotów ścisłych trafia do liceum, a wśród jego uczniów, rówieśników, są m.in. kolega z dzieciństwa Derby, koleżanka Echo, w której Adam się podkochuje, oraz szkolny łobuz Slab.

„KOCHANIE ZMNIEJSZYŁEM DZIECIAKI”

Premiera filmu 23 marca o 9:00

Najnowsze odkrycie Wayne’a Szalińskiego – maszyna do miniaturyzacji – przez przypadek zmniejsza jego dzieci, które muszą teraz stawić czoła niebezpieczeństwom, o jakich nie śniły w najkoszmarniejszych koszmarach. Ich własne podwórko to prawdziwa dżungla, gdzie muszą walczyć z monstrualnych rozmiarów robalami, zmykać przed koszącym latem pszczół i gdzie czyha jeszcze wiele innych potworności.

Premiera filmu „Kochanie zmniejszyłem dzieciaki” w niedzielę 23 marca o 9:00. Marzec to miesiąc megapremier filmowych. Na kanale Disney XD możesz zobaczyć również „Auta”, „Toy Story”, „Plan gry” oraz „Tarzana”.

 

SLUGMANIA

3 marca o 14:30

slugterraSlugmania na dobre rozkręciła się w Disney XD i będzie trwała aż dwa tygodnie! Oglądaj codziennie od 14:30 od poniedziałku do piątku odcinki jeden po drugim oraz premierowe Slugfilmiki.

Włącz Disney XD od 3 do 14 marca od 14:30.

 

SUPERRODZEŃSTWO

24 marca o 15:50

Nie możesz się zdecydować, jaka supermoc jest Twoją ulubioną? Włącz Disney XD i zobacz najmocniejsze momenty z superrodzeństwem w roli głównej.

Włącz Disney XD od 24 do 28 marca o 15:50 i oglądaj „Szczury Laboratoryjne”.

 

„MARVEL AVENGERS: ZJEDNOCZENI”

Specjalna propozycja programowa

15 marca o 15:20

Marvel Avengers ZjednoczeniNadszedł czas, aby skoncentrować się na Thorze – naszym ulubionym członku Avengersów.

Przygotuj się na poczwórną dawkę emocji już w sobotę 15 marca o 15:20 tylko w Disney XD.

 

 

DORAEMON – 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28 marca o godz. 15:20.

RANDY CUNNINGHAM – 29 marca o godz. 8:30.

 

 

DISNEY CHANNEL

 

„CLOUD 9”

PREMIERA FILMU 15 marca o 11:00

Cloud 9Akcja filmu Disney Channel, „Cloud 9”, rozgrywa się na szczycie ośnieżonych gór. Widzowie przeniosą się w świat snowboarderów rywalizujących w prestiżowych zawodach, pokonujących własne lęki oraz spełniających swoje marzenia. Producentem wykonawczym filmu jest Ashley Tisdale. Główne role zagrali Luke Benward („Powodzenia Charlie”) i Dove Cameron („Liv i Maddie”).

Premiera filmu „Cloud 9” w sobotę 15 marca o 11:00, zaraz po najnowszym odcinku serialu „Liv i Maddie”.

 

„POWODZENIA CHARLIE”

SPECJALNA PROPOZYCJA PROGRAMOWA 1 marca o 12:30

powodzeniacharlieZabawny stitcom dla całej rodziny opowiada o przygodach nastoletniej Teddy Duncan, która nagrywa wideo-pamiętniki dla swojej młodszej siostry Charlie i najmłodszego członka rodziny.

Zobacz specjalny maraton „Powodzenia Charlie” w sobotę 1 marca o 12:30 zaraz po premierze filmu „Dinozaur”. Powtórka w środę 5 marca o 13:45.

 

„LIV I MADDIE”

SPECJALNY BLOK PROGRAMOWY 8 marca o 12:45

Liv & MaddieLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

Maraton poświęcony bliźniaczkom w sobotę 8 marca o 12:45, zaraz po premierze filmu „Toy Story 3”. Od 10 marca „Liv i Maddie” codziennie o 16:50.

 

„ODDZIAŁ SPECJALNY”

PREMIERA SERIALU JEDNOCZEŚNIE NA 2 KANAŁACH

29 marca o 11:00

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

Nie przegap premiery serialu w sobotę 29 marca o 11:00 jednocześnie w Disney Channel i Disney XD.

 

„AUSTIN & ALLY”

FINAŁ 2. SEZONU 22 marca o 9:00

austiniallyCo stanie się z Rossem i Ally? Jak zakończą się ich losy? Czy ich miłośc przterwa? Zobacz to w fianłowym odcinku drugiego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali.

Już w sobotę 22 marca finałowy odcinek drugiego sezonu popularnego serialu „Austin&Ally”.

W tygodniu o 19:05 wyemitujemy najlepsze muzyczne momenty.

 

NOWE ODCINKI:

VIOLETTA od 10.03 o godzinie 16:00;

LIV I MADDIE – 1 i 15 marca o godzinie 10:00;

AUSTIN I ALLY – 15 i 22 marca  o godzinie 9:00;

POWODZENIA CHARLIE – 1, 8 i 15 marca o godzinie 10:30;

SYRENY Z MAKO – niedziele o godzinie 10:00;

NADZDOLNI –niedziele o godzinie 9:30;

 

 

WRÓŻKOWE PRZYJĘCIE

PREMIERA FILMU 22 marca o 15:00

Dołącz do nas między 22 a 29 marca od 15:00. W każdy weekend emitujemy filmową serię „Disney: Niezwykłe przygody Wróżek”. Zachwycające trzy filmy, w których zobaczymy najlepszą przyjaciółkę Piotrusia Pana, Dzwoneczka. Filmy te stanowią kronikę przygód Dzwoneczka i Piotrusia oraz ich wspólnego wroga, Kapitana Haka.

Nie przegap w każdy weekend między 22 a 29 marca od 15:00.

 

„DINOZAUR”

PREMIERA FILMU 1 marca o 11:00

Uciekając przed deszczem meteorytów, stado dinozaurów wędruje do doliny, w której nie będzie zagrażać im żadne niebezpieczeństwo. Jest wśród nich wychowany przez małpiatki Aladar i jego przybrana rodzina.

Włącz Disney Channel i zobacz wspaniały film dla całej rodziny już 1 marca o 11:00.

 

DISNEY JUNIOR

„KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI: CZARODZIEJ SOS”

Premierowy odcinek

Zobacz ten spektakularny odcinek o Czarodzieju Sosie. Minnie i Pluto gubią się w niezwykłej krainie. Na szczęście spotykają tam dobrą czarownicę która pomaga im wrócić do swoich przyjaciół. Ale nie zrobią tego bez Twojej pomocy! Czy pomożesz Minnie i Pluto wrócić do klubu?

Oglądaj Disney Junior 1 marca o 9:25 i zobacz premierowy odcinek serialu „Klub przyajciół Myszki Miki”. Jeśli przegapisz, nic straconego, powtórka w sobotę o 16:45.

 

„ZAKOCHANY KUNDEL 2: PRZYGODY CHAPSA”

Premiera filmu

Chaps, synek Lady i Trampa, nie czuje się dobrze jako piesek pokojowy. Szczeniak ucieka z domu i przystaje do bandy bezpańskich kundli.

Nie przegap premiery filmu „Zakochany kundel 2: Przygody Chapsa” już w niedzielę 2 marca o 16:20.

 

MEGAPREMIERY

Miesiąc premier filmowych

Jest marzec…a to oznacza miesiąc megapremier filmowych. W każdą niedzielę włącz Disney Junior, weź popcorn, usiądź w fotelu i ciesz się najpiękniejszymi filmami Disneya. Co weekend nowy film: „Zakochany kundel 2: Przygody Chapsa”, „Mulan”, „Bambi 2”, „Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy” i „Zakochany kundel”.

Oglądaj Disney Junior w każdą marcową niedzielę o 16:20. Powtórki w poniedziałkio 14:30.

 

URODZINY JAKE’A

Specjalna propozycja programowa

Już w marcu będziemy obchodzić urodziny Jake’a!

jakeipiraciDołącz do Jake’a i piratów, i pomóż im zorganizować superprzyjęcie w stylu Disney Junior. Przez cały tydzień podwójne odcinki serialu „Jake i piraci z Nibylandii” oraz specjalne, urodzinowe filmiki. To będą niezapomniane urodziny! Włącz Disney Junior i świętuj urodziny Jake’a.

Codziennie od 10 do 14 marca o 7:20 serial „Jake i piraci z Nibylandii”. Powtórki o 11:55. Odcinki urodzinowe będą powtarzane w weekend.

 

„NINA MUSI SIUSIU”

Nowa propozycja programowa

Aaaa… Nina musi siusiu!!!

Nina musi siusiuOglądaj Disney Junior i zobacz najnowsze krótkometrażówki. Każdego dnia śledź przygody Niny, małej dziewczynki rozpaczliwie szukającej łazienki, i jej rodziny, która zrobi wszystko, żeby udało jej się zdążyć na czas. Zobacz, jak potoczą się ich losy bez względu na to, gdzie będą, w parku czy na stoku narciarskim…

Codziennie od 10 do 21 marca o 9:25, 12:25, 15:00 oraz 17:55.

 

Z MOUKIM DOOKOŁA ŚWIATA

Odkrywaj najdalsze zakątki świata z Misiem Moukim i Disney Junior! Dołącz do Moukiego i jego przyjaciół i wyrusz z nimi w daleką podróż.

MoukiMouk to 7-letni miś, który marzy o egzotycznych przygodach w dalekich krajach. Chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi przyjaciółmi, którzy mieszkają w innych zakątkach świata. Z Popo i Chavapą, swymi najlepszymi przyjaciółmi, tworzą wspaniałe trio.

Bądź odkrywcą i zobacz ekscytujące podróże w serialu „Miś Mouki” codziennie od 24 marca do 4 kwietnia o 9:25. Codziennie dwa odcinki, a w tym aż cztery premierowe.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Disney Channel, Disney XD i Disney Junior w marcu 2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.