Disney Chanel, Disney XD i Disney Junior w marcu 2022

W marcu m.in.: nowe seriale animowane: „Branda i Pan Whiskers” oraz „Molly i duch”, nowe odcinki: „Supa strikas”, „Płazowyż”,  „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” i „Ghostforce”.

Disney Channel:

Ghostforce – 1-4, 7-11, 14-18 marca;

Bohaterowie bronią Nowego Jorku przed Lodolękiem i Faraokiem.

Molly i Duch – 14-18, 21-25 marca;

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – 28-31 marca

Zdolni uczniowie, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami – Marinette staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem.

Disney XD: 

Supa Strikas – 28 lutego; 

Shaker i jego koledzy z drużyny wracają na boisko, aby w zaciętej futbolowej rywalizacji grać z kolejnymi zespołami. Fani piłki nożnej powinni przygotować się na kolejne śmiałe ataki, spektakularne bramki, zacięte obrony trwające do ostatniego gwizdka.

Brenda i pan Whiskers – 1-4, 7-11, 14-18, 21-25, 28-31 marca; 

Brenda to 15-letnia niebieskooka suczka rasy cocker-spaniel. Pan Whiskers to biały królik. Ma 7 lat i jest najlepszym przyjacielem Brendy, a zarazem jej przeciwieństwem. Dwójka przyjaciół przez przypadek wypada z samolotu lecąc nad Amazonią. Chociaż czasem się nie znoszą, muszą ze sobą współpracować, aby przetrwać w dżungli. Razem z miejscowymi przeżywają zabawne perypetie i przygody. Brenda szukała sposobu, aby wydostać się z Amazonii lub wezwać pomoc, pan Whiskers często ratuje psiaka z tarapatów. Bohaterowie mają coraz więcej przyjaciół w lesie tropikalnym.

Płazowyż – 28-31 marca

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

Disney Junior: 

Kurczaki na tropie – 1-2 marca;

Przygody trójki młodych kurczaków, Coopa, Little Boo i Sweetie, oraz ich mentora, kapitana Tully’ego, emerytowanego psa ratowniczego. Ekipa ta jest zawsze gotowa nieść pomoc potrzebującym: wyrzuconemu na brzeg strumienia szczeniakowi, głodnemu ptaszkowi czy mamie, której ktoś depcze wypielęgnowane grządki. Animacja dla najmłodszych widzów zainspirowana popularną serią książek Doreen Cronin.

Pidżamersi – 21-25 marca;

Kolejne perypetie trójki dzieciaków, które wiodą na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Gdy ściągają kostium, tracą swoje nadprzyrodzone talenty.

Spidey i super-kumple – 21-25 marca;

Mira – nadworna detektyw – 26-27 marca,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.