Disney Chanel, Disney XD i Disney Junior w listopadzie 2021

W listopadzie na kanałach Disneya obejrzymy m.in.  nowy film „Następcy: Królewskie wesele”, nowe odcinki  seriali ” Sydney na Maksa”, „Ale obciach”, „Gaby Duran: galaktyczna opiekunka”, „Hotel Transylwania: Serial”, „Dziewczyna, chłopak, itd.” oraz „Sowi dom”.

Disney Channel: 

Sydney na Maksa – 1-5, 8-12, 15-19, 22-26, 29 listopada;

Nastoletnia Sydney Reynolds (Ruth Righi), wspierana przez swojego tatę Maxa (Ian Reed Kesler), mierzy się z wyzwaniami związanymi z dorastaniem. Zawsze też może liczyć na swoją najlepszą przyjaciółkę Olive (Ava Kolker) oraz babcię Judy (Caroline Rhea), która doskonale zna i rozumie dziecięce wybryki. Serial rozgrywa się w dwóch przedziałach czasowych – współczesności i latach 90. XX wieku. W tym drugim okresie zawarte są sceny z życia młodego Maxa (Jackson Dollinger) i jego najlepszego przyjaciela Leo (Christian Simon). Ich perypetie przypominają codzienność Sydney i Olive oraz potwierdzają, że Max i jego córka mają ze sobą więcej wspólnego niż by im się wydawało.

Ale obciach – 8-12, 15-19, 22-26, 29-30 listopada;

Losy grupy przyjaciół, którzy kończą szkołę średnią. Ich codzienne perypetie pełne są zabawnych sytuacji, w które popadają, próbując zrozumieć normy społeczne. Serial zdobył Nagrodę Dziecięcej Brytyjskiej Akademii (BAFTA Children’s Award) w 2018 roku.

Następcy: Królewskie wesele – 20 listopada;

Gaby Duran: galaktyczna opiekunka – 29-30 listopada

Gabby Duran (Kylie Cantrall) przypadkowo zostaje opiekunką niesfornej gromadki pozaziemskich dzieci, które ukrywają się na Ziemi razem ze swoimi rodzicami. Jednym z jej podopiecznych jest Jeremy (Callan Farris). Nie sposób ich odróżnić od prawdziwych ludzi. Ten kamuflaż i miejsce pobytu mają im zapewnić ochronę przed wielkim niebezpieczeństwem. Nieustraszona i odważna Gabby podejmuje się ochrony tych młodych ludzi.

Disney XD: 

Hotel Transylwania: Serial – 1-5 listopada; 

Mavis to nastoletnia córka hrabiego Drakuli, właściciela słynnego hotelu Transylwania. Pewnego dnia wampirzyca postanawia przejąć kontrolę nad rodzinnym interesem. W zarządzaniu hotelem pomaga jej grupa przyjaciół: Hank, Pedro oraz Wendy.

Sowi dom – 1-5, 8-12 listopada;

Amerykańska nastolatka Luz trafia do magicznego królestwa i staje do walki z siłami zła wraz z buntowniczą wiedźmą i małym wojownikiem. Chociaż sama nie ma zdolności magicznych, postanawia zrealizować swoje marzenie i zostać czarownicą.

Dziewczyna, chłopak, itd. – 8-12, 15-19, 22-26, 29-30 listopada

Losy pozornie przeciętnej rodziny. Jednak jej członkowie to Chłopak, Dziewczyna, Pies, Kot, Mysz i Kawałek Sera. Serial „Dziewczyna, chłopak, itd” to komediowe podejście do tematu rodziny mieszanej

.

Disney Junior: 

Spidey i super-kumple –  6-7, 13 listopada,

 Mira – nadworna detektyw – 6 listopada;

Myszka Miki: Frajdomek – 15-19 listopada;

Blue – 22-26 listopada,

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.