Disney Chanel, Disney XD i Disney Junior w lipcu 2022

W kanałach Disney m.in. powrót serialu animowanego „Nowe przygody Kubusia Puchatka” oraz nowe odcinki: „Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki”, „Fatalna czarownica” i „Płazowyż”.

Disney Channel: 

Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki –  1, 4-8, 11-15, 18 lipca;

Shaker i jego koledzy z drużyny wracają na boisko, aby w zaciętej futbolowej rywalizacji grać z kolejnymi zespołami. Fani piłki nożnej powinni przygotować się na kolejne śmiałe ataki, spektakularne bramki, zacięte obrony trwające do ostatniego gwizdka.

­

­

Fatalna czarownica – 1, 4-7 lipca;

Mildred Hubble (Bella Ramsey) prowadzi zwyczajne życie ze swoją matką Julie (Nicola Stephenson). Pewnego dnia na ich balkonie ląduje na miotle Maud Spellbody (Meibh Campbell). Sympatyczna nieznajoma wprowadza Mildred do Akademii pani Cackle położonej wysoko na szczycie góry szkoły dla młodych czarownic. Hubble nie posiada jednak zdolności magicznych. Dostaje jednak szansę, by móc się uczyć w tej wyjątkowej placówce. Stopniowo, pod okiem dyrektorki, przyjaznej panny Cackle (Clare Higgins), i jej siejącej postrach zastępczyni, panny Hardbroom (Raquel Cassidy), poznaje pierwsze zaklęcia. Choć robią one więcej zamieszania niż pożytku, Mildred nie zamierza się poddawać. Serial oparto na książkach dla dzieci autorstwa Jill Murphy o tym samym tytule. Jest to piąta adaptacja powieści po filmie telewizyjnym z 1986 roku, serialu telewizyjnym z 1998 roku, spin-offie z 2001 roku i spin-offie z 2005 roku.

Nowe przygody Kubusia Puchatka – 2-3, 9-10, 16-17, 23-24, 30-31 lipca;

Zabawne perypetie sympatycznego misia i jego przyjaciół – Krzysia, Prosiaczka, Tygryska, Królika, Kłapouchego, Sowy, Kangurzycy i Maleństwa. W każdym odcinku mieszkańcy Stumilowego Lasu przeżywają razem wiele niezwykłych przygód.

Płazowyż – 18-22, 25-29 lipca

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

­

­

Disney XD:

Płazowyż – 1, 4-6 lipca

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

­

­

­

Disney Junior:

Spidey i super-kumple – 1 lipca, 7 sierpnia;

Mira – nadworna detektyw – 2-3, 9-10, 16-17, 23-24, 30-31 lipca;

Kurczaki na tropie – 11-15 lipca;

Pidżamersi – 25-29 lipca; 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.