Disney Chanel, Disney XD i Disney Junior w kwietniu 2022

W kwietniu na kanałach Disney m.in. nowe odcinki seriali „Płazowyż”, „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” czy „Brenda i pan Whiskers”.

Disney Channel: 

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot –  1, 4-8, 11-13 kwietnia

Zdolni uczniowie, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami – Marinette staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem.

Disney XD:

Brenda i pan Whiskers – 1, 4-8, 11-15, 19-22 kwietnia;

Brenda to 15-letnia niebieskooka suczka rasy cocker-spaniel. Pan Whiskers to biały królik. Ma 7 lat i jest najlepszym przyjacielem Brendy, a zarazem jej przeciwieństwem. Dwójka przyjaciół przez przypadek wypada z samolotu lecąc nad Amazonią. Chociaż czasem się nie znoszą, muszą ze sobą współpracować, aby przetrwać w dżungli. Razem z miejscowymi przeżywają zabawne perypetie i przygody. Brenda szukała sposobu, aby wydostać się z Amazonii lub wezwać pomoc, pan Whiskers często ratuje psiaka z tarapatów. Bohaterowie mają coraz więcej przyjaciół w lesie tropikalnym.

Płazowyż –  1, 4-6 kwietnia

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

­

­

­

­

Disney Junior: 

Mira – nadworna detektyw –  2-3 kwietnia; 

Gigantozaur – 18-22, 25-29 kwietnia; 

T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków – 18-22 kwietnia

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.