Disney Chanel, Disney XD i Disney Junior w czerwcu 2022

W czerwcu na kanałach Disney m.in. nowe odcinki: „Tajemnice Sulphur Springs”, „Fatalna czarownica”, „Płazowyż ” oraz „Molly i Duch”.

Disney Channel: 

­

­

­

Fatalna czarownica – 1-3, 6-10, 13-17, 20-24, 27-30 czerwca;

Mildred Hubble (Bella Ramsey) prowadzi zwyczajne życie ze swoją matką Julie (Nicola Stephenson). Pewnego dnia na ich balkonie ląduje na miotle Maud Spellbody (Meibh Campbell). Sympatyczna nieznajoma wprowadza Mildred do Akademii pani Cackle położonej wysoko na szczycie góry szkoły dla młodych czarownic. Hubble nie posiada jednak zdolności magicznych. Dostaje jednak szansę, by móc się uczyć w tej wyjątkowej placówce. Stopniowo, pod okiem dyrektorki, przyjaznej panny Cackle (Clare Higgins), i jej siejącej postrach zastępczyni, panny Hardbroom (Raquel Cassidy), poznaje pierwsze zaklęcia. Choć robią one więcej zamieszania niż pożytku, Mildred nie zamierza się poddawać. Serial oparto na książkach dla dzieci autorstwa Jill Murphy o tym samym tytule. Jest to piąta adaptacja powieści po filmie telewizyjnym z 1986 roku, serialu telewizyjnym z 1998 roku, spin-offie z 2001 roku i spin-offie z 2005 roku.

­

­

­

Tajemnice Sulphur Springs – 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 czerwca

Griffin wraz z rodziną przenosi się do zamkniętego i zrujnowanego hotelu Tremont w Sulphur Springs w Luizjanie, który rzekomo jest nawiedzony.

­

­

­

­

­

­

Disney XD: 

Molly i Duch – 6-10, 13-17 czerwca; 

12-letnia Molly McGee jest niepoprawną optymistką. Chętnie pomaga innym i stara się uczynić świat lepszym miejscem do życia. Poznaje ducha Strasza. Ten z kolei próbuje szerzyć nieszczęście na wszelkie możliwe sposoby. Jego zadaniem jest straszenie ludzi zgodnie z regulaminem wyznaczonym przez Radę Duchów. Strasz ma możliwość teleportacji do dwóch wszechświatów: Królestwa Ludzi i Królestwa Duchów. Jednak rzucona przez niego klątwa na zawsze wiąże go z Molly. Stopniowo rodzi się między nimi nietypowa przyjaźń.

­

­

­

Płazowyż – 27-30 czerwca

Płazowyż to komediowy serial opowiadający o przygodach trzynastoletniej Anny Zaradnej, która zostaje w magiczny sposób przeniesiona do dzikiej, bagiennej krainy zamieszkałej przez gadające żaby.

­

­

­

Disney Junior: 

Czarodziejska cukiernia Alicji – 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 czerwca; 

Spidey i super-kumple – 27-30 czerwca, 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.