Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w grudniu 2015

miraculous ladybugW grudniu na kanale Disney XD nowy DISNEYXDserial animowany : „Lego Star Wars: Opowieści Droidów”, nowe odcinki:  „Star Wars: Rebelianci”, „Mega Spider-Man”, „Pan Zero: Bohater na pół etatu”. Na kanale DISNEY CHANNELDisney Channel przedpremierowy pokaz nowego serialu „Miraculous Ladybug”, nowe odcinki seriali: „Lolirock”, „Przyjaciółki od czasu do czasu”, „Nastoletnia agentka”, „Liv i Maddie” oraz „Jessie”.

 

 

GRUDNIOWE PREMIERY W DISNEY XD:

 

STAR WARS REBELIANCI SEZON 2: 5, 12 O 9:35,

star wars rebelianciW galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców. Sprytni członkowie statku kosmicznego Duch jako jedni z nielicznych przeciwstawiają się siłom Imperium. Grupa śmiałków stawia wspólnie czoła nowym, niezwykłym rywalom i wyruszy na niesamowite wyprawy, aby rozpocząć prawdziwą rewolucję.

 

MEGA SPIDER- MAN: 5, 12, O 9:05,

MegaSpiderMan2Peter Parker jest Spidermanem zaledwie od roku. Choć ratował już ludzkie życie i wielokrotnie walczył ze złoczyńcami, to wciąż uczy się jak być superbohaterem. Nick Fury, dyrektor S.H.I.E.L.D., daje Peterowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności, dzięki czemu ten może stać się prawdziwym Spidermanem. W potyczkach pomagają mu: Iron Fist, Power Man i White Tiger, którzy często z nim współpracowali, oraz obdarzony szczególną mocą Nova.

 

PENN ZERO: BOHATER NA PÓŁ ETATU: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 GRUDNIA O 15:20,

penn zero bohaterPenn to z pozoru zwyczajny chłopiec z przedmieść. Mało kto wie, że jest superbohaterem. Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, a zarazem pomocnikami, ma do wypełnienia ważne misje.

 

 

LEGO STAR WARS: OPOWIEŚCI DROIDÓW: 14, 15, 16, 17, 18 GRUDNIA O 9:05.

 

 

GRUDNIOWE PREMIERY FILMOWE:

RATATOUILLE: 5 GRUDNIA O 10:00,

PRZYJACIEL ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA: 6 GRUDNIA O 10:00,

FROZEN IN TIME: 12 GRUDNIA O 10:00,

MICKEY: BAJKOWE ŚWIĘTA: 13 GRUDNIA O 10:00,

ŚWIĄTECZNE PSIAKI: 19 GRUDNIA O 10:00,

MICKEY: BARDZIEJ BAJKOWE ŚWIĘTA: 20 GRUDNIA O 10:00.

 

ŚWIĘTA W DISNEY XD:

TOTALNY MISZ- MASZ: OD 21 GRUDNIA DO KOŃCA ROKU OD 9:00!

WŁĄCZ KANAŁ DISNEY XD I OGLĄDAJ NAJLEPSZE SERIALE TAKIE JAK: Z KOPYTA, FINEASZ I FERB, SUPA STRIKAS, ASTRO- MAŁPY, STAR BUTTERFLY KONTRA SIŁY ZŁA, PENN ZERO BOHATER NA PÓŁ ETATU!

 

GODZINY EMISJI MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

 

DISNEY CHANNEL W GRUDNIU:

NOWE ODCINKI: LOLIROCK – 1-4, 7-11 i 14 grudnia o 14:00;

LoliRockIris, Auriana i Talia kochają muzykę i mają swój własny zespół, ale to nie wszystko… są księżniczkami z innego świata, które przybyły na Ziemię ocalić swoje królestwo!

 

 

 

PRZYJACIÓŁKI OD CZASU DO CZASU – 6, 13, 20, 27 grudnia o 10:00;

przyjaciolki od czasu do czasuNiezwykły serial o dwóch przyjaciółkach, które potrafią podróżować w czasie

 

 

 

 

 

MIRACULOUS LADYBUG – 6 grudnia o 9:30;

miraculous ladybugPRZEDPREMIEROWY POKAZ PIERWSZEGO ODCINKA SERIALU „MIRACULOUS LADYBUG” – już 6 grudnia o 9:30 poznajcie nową bohaterkę, która zagości w 2016 roku w Disney Channel!

 

 

 

 

 

NASTOLETNIA AGENTKA – 5, 12, 19, 26 grudnia o 10:30;

Nastoletnia agentkaWaszyngton. Licealistka K.C. Cooper (Zendaya Coleman) jest matematycznym geniuszem. Dziewczyna chce zostać tajnym agentem, tak jak jej matka Kira (Tammy Townsend) i ojciec Craig (Kadeem Hardison). Nastolatka przeżywa liczne przygody, realizując zlecone jej misje.

 

LIV I MADDIE – 5, 12, 19 grudnia o 10:00;

DOVE CAMERONLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

JESSIE – 6, 13, 20, 27 grudnia o 10:30.

Jessie2Jessie (Debby Ryan), 18-latka z małego miasta w Teksasie, po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Bierze rok wolnego od nauki, ponieważ próbuje odnaleźć swój cel w życiu. W międzyczasie zostaje nianią w bogatej rodzinie Morgana i Christiny Rossów. Mężczyzna jest słynnym reżyserem filmowym, a jego żona, była supermodelka, świetnie prosperującą businesswoman. Mieszkają w luksusowym apartamencie na Upper East Side i mają czworo dzieci, z których trójka, ta którą opiekuje się Jessie, została adoptowana miesiąc przed jej przybyciem. Każde z dzieci pochodzi z innej części świata i jest w innym wieku. Mają różne charaktery i każde na swój sposób próbuje narzucić własne zdanie innym. Razem z dziećmi w domu mieszka dwumetrowa jaszczurka. Główną rolę w serialu gra Debby Ryan, znana z wielu produkcji Disneya, m.in. serialu „Nie ma to jak statek” i filmu „Szesnaście życzeń”.

 

„NASTĘPCY: NO TO JAZDA” – Zobaczcie specjalny materiał zza kulis i poznajcie sekrety świata „Następców”. Już 12 grudnia o 17:30!

ODCINKI ŚWIĄTECZNE – Wprawcie się w świąteczny nastrój z Disney Channel! Od poniedziałku o 15:00 dwa odcinki świąteczne Waszych ulubionych seriali! ŚWIĘTA Z JESSIE – Już od 14 grudnia codziennie przez dwa tygodnie aż trzy odcinki Jessie! NOWE FILMY: „ZŁOTOWŁOSA I MIŚ” w sobotę piątego grudnia o 8:45; „ZNÓW WIGILIA” 6 grudnia o 8:45.

 

 

VIOLETTA OD POCZĄTKU – Dalszy ciąg odcinków codziennie o 20:00!

 

PREMIERA „OSTATNIEJ PIOSENKI – zobaczcie popularny film na podstawie powieści Nicholasa Sparksa z Miley Cyrus w roli głównej. Już 18 grudnia o 18:00!

 

„KIM KOLWIEK: SZATAŃSKI PLAN” – Zobaczcie najcięższą próbę Kim Kolwiek już 26 grudnia o 18:00.

 

ODLICZAMY DO NOWEGO ROKU – Nie przegapcie niezwykłego odliczania do nowego roku z trzydziestoma najlepszymi odcinkami Waszych ulubionych seriali przez trzy dni! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.