Disney XD, Disney Channel i Disney Junior w maju 2014

GlupczakiNa kanale Disney XD nowy miniserial  „Star Wars: Mistrzowie mocy”, „Kroniki mistrza DISNEYXDYody”, nowy serial „Głupczaki”,  nowy 2 sezon serialu animowanego „Max Steel”, nowe odcinki „Randy Cunningham: Nastoletni Ninja”, „Doraemon”, Z kopyta”, „Oddział specjalny”, „Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.”, „Strange Hill High” i „Paczki z planety X”. W Disney Channel premiera programu „Rysuj i graj”, nowe odcinki seriali: „Violetta”, „Syreny z Mako”, „Nadzdolni”, „Liv i Maddie”, „Powodzenia Charlie” i „Austin i Ally”.DISNEY CHANNEL Na kanale Disney junior nowy serial „Dzielna Kalina na dzikim zachodzie”, nowy miniserial „Częstujcie się!”, nowe odcinki „Klub przyjaciół Myszki Miki”

 

 

DISNEY XD

Nowy serial

GŁUPCZAKI:  premiera 24 maja o godz. 9:45 (podwójny odcinek), 31 maja o godz. 9:45.

GlupczakiBracia Dilweed i Fungus Woodchuck chronią tętniące życiem leśne miasto Ding-a-ling Springs i jego obywateli, używając do tego swojej wyimaginowanej znajomości wschodnich sztuk walki. Dysponujący ograniczoną wiedzą, ale za to absolutną pewnością siebie duet wciąż przeżywa absurdalne życiowe przygody.

Nowe odcinki w MAJU:

RANDY CUNNINGHAM: NASTOLETNI NINJA:  3, 10 maja o godz. 8:30

(Randy Cunningham: 9th Grade Ninja) serial animowany USA 2012

RandyCunninghamNastoletni Randy Cunningham pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany na nowego obrońcę miasta. Odtąd jako nieustraszony ninja będzie chronił przed złem mieszkańców Norrisville. Zanim jednak do tego dojdzie, chłopak musi nauczyć się skutecznych metod walki z okrutnymi siłami wroga. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie swojego najlepszego kumpla Howarda.

 

„MAX STEEL” premiera 2 sezonu 17, 24, 31 maja o godz. 8:30

serial animowany Kanada/USA 2013

emisje : soboty o godz. 8.30.

MaxSteelNiezwykłe przygody chłopca, który nazywa się Maxwell McGrath. Pewnego dnia Max odkrywa, że jego ciała potrafi wytwarzać tajemniczą i bardzo silną energię. Od tego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

 

 

 

 

 

 

PACZKI Z PLANETY X: 3, 10, 17, 24, 31 maja o godz. 9:20.

Paczka z planety X15-letni chłopiec nagle zaczyna odbierać tajemnicze paczki od przybysza z innej planety. Paczki pojawiają się w różnych formach, a chłopak wraz ze swoimi przyjaciółmi używa ich do różnych celów. Można dzięki nim na przykład zdać egzamin i nie powtarzać klasy, wyjść z dużych kłopotów lub stać się mistrzem piłki nożnej. Jednak obcy przybysz nie działa bezinteresownie, tylko chce przejąć władzę nad światem.

 

Z KOPYTA sezon 3: 17, 24, 31 maja o godz. 9:45.

(Kickin’ it) serial komediowy USA 2012

Akademia Sztuk Walki to jedna z najgorszych placówek w nierentownej sieci szkół Bobby’ego Wasabiego. Członkowie nie wnoszą ustalonych opłat, a czynsz zalega od czterech miesięcy. Do zgranej paczki przyjaciół niezbyt chętnie dołącza nastoletni Jack (Leo Howard), który będzie ich uczył karate. Poznaje twardego obiboka Jerry’ego (Mateo Arias), niezdarnego, choć pewnego siebie Miltona (Dylan Riley Snyder), uroczego, ale niezgrabnego Eddiego (Alex Jones) oraz Rudy’ego (Jason Earles) i Kim (Olivia Holt). Nowy nauczyciel zabierze ich w miejsca, o których istnieniu nawet im się nie śniło. Czy uda mu się przywrócić szkole jej dawną chwałę i pokonać zaciekle z nią rywalizującą szkołę Golden Dragon?

 

 ODDZIAŁ SPECJALNY: 3, 10, 17, 31 maja o godz. 10:10.

Oddzial specjalnyPo odkryciu tajnego skrzydła szpitala, służącego leczeniu superbohaterów, Kaz i Oliver dowiadują się, że komiksy to prawdziwe historie superbohaterów żyjących pośród nas. Chłopcy zyskują szansę, aby właściwie wykorzystać swoją wiedzę o komiksach w ramach najlepszych zajęć pozaszkolnych w historii – będą ratować ludzi, którzy ratują świat. W serialu występują Bradley Steven Perry („Powodzenia Charlie”) oraz Jake Short („Nadzdolni”).

 

STRANGE HILL HIGH: 4, 11, 18, 25 maja o godz. 8:30.

Strange Hill HighŚledź przygody trójki przyjaciół w Strange Hill High, w którym ani klasy ani nauczyciele, ani nawet posiłki nie są tym, na co wyglądają. To jest dziwne, fajne i do tego bardzo szkolne!

 

 

HULK I AGENCI MIAZGI: 1, 8, 15, 22, 29 maja o godz. 19:40.

(Hulk Agents of Smash)

Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Hulk I Agenci S.M.A.S.H.Największy, najsilniejszy, najpotężniejszy superbohater z serii Marvel Universe wkracza do Disney XD!

 

 

 

 

DORAEMON: 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28 maja o godz. 15:20.

Doraemon

Doraemon to robokot, który przybył z przyszłości, aby wyzwolić od stale prześladującego go pecha ucznia Nobitę – dobrego, lecz leniwego i nie spełniającego pokładanych w nim nadziei chłopca. Za pomocą niezliczonych gadżetów, które nosi w czterowymiarowej kieszeni, Doraemon próbuje uchronić Nobitę przed wszelkimi problemami – wielkimi i małymi.

 

PROGRAMY SPECJALNE:

GWIEZDNE WOJNY: MISTRZOWIE MOCY (Shorty): premiera 4 maja o godz. 8:50, nowe odcinki przez cały miesiąc (soboty 10:30, niedziele 13:40.

W każdym odcinku prezentowany jest bohater serialu „Star Wars: Rebelianci”.

 

KRONIKI YODY: 31 maja o godz. 10:40.

DZIECIAK: 11 maja o godz. 9:00.

WODOGRZMOTY MAŁE: DIPPER vs MABEL – podwójne odcinki i shorty: 26, 27, 28, 29, 30 maja o godz. 18:00 oraz 31 maja o godz. 11:05 wielki maraton.

RANDY CUNNINGHAM – TYDZIEŃ Z NINJĄ: 5, 6, 7, 8, 9 maja o 18:00 oraz sobota 10 maja o godz. 8:30 – finał sezonu!

TYDZIEŃ W TE I NAZAD – podwójne odcinki: 12, 13, 14, 15, 16 maja o godz. 18:00.

 

 

DISNEY CHANNEL

PREMIERA PROGRAMU RYSUJ I GRAJ w sobotę 11 maja o 9:00;

RYSUJ I GRAJ – 11, 18 i 25.05 o godzinie 9:00

Rysuj i grajUczestnicy teleturnieju muszą wykazać się talentem i zdolnościami artystycznymi, odgadując treść rysunków.

 

NOWE ODCINKI:

VIOLETTA SEZON 2 – od 5 do 23.05 o godzinie 16:00;

ViolettaVioletta (Martina Stoessel) już wie z całą pewnością, że najważniejsza w jej życiu będzie muzyka. Nastolatka jest bardziej pewna siebie niż dawniej i gotowa na wielką karierę, zaś w Studiu 21 czekają na nią nowe wyzwania. W prywatnym życiu dziewczyny niewiele się zmienia. Jej nadopiekuńczy ojciec German (Diego Ramos) nadal śledzi każdy krok swojej ukochanej córeczki i nie dopuszcza do randek z chłopakami. Violetta wciąż musi też radzić sobie z Ludmiłą (Mercedes Lambre), która zrobi wszystko, żeby z nią wygrać.

 

AUSTIN I ALLY, SEZON 3 – 3 i 31.05 o godzinie 9:00;

austiniallyLosy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.

 

 

 

POWODZENIA CHARLIE – 10 i 24.05 o godzinie 10:00;

powodzeniacharlieZabawny stitcom dla całej rodziny opowiada o przygodach nastoletniej Teddy Duncan, która nagrywa wideo-pamiętniki dla swojej młodszej siostry Charlie i najmłodszego członka rodziny.

 

 

 

LIV I MADDIE – 10, 17 i 24.05 o godzinie 10:30;

Liv & MaddieLiv i Maddie to identyczne bliźniaczki, które przez wiele lat nie miały ze sobą kontaktu. Teraz, po długiej rozłące, muszą nauczyć się jak radzić sobie z życiem w liceum, psotnymi braćmi i dzielącymi je różnicami!

 

 

NADZDOLNI sezon 3– 4, 11 i 18.05 o godzinie 9:30;

(A.N.T. Farm) serial komediowy USA 2012

Kolejne przygody wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy trzy lata przed swoimi rówieśnikami rozpoczęli naukę w liceum w San Francisco i muszą zmierzyć się z zupełnie dla nich obcą rzeczywistością. Są nimi wyjątkowo uzdolniona Chyna Parks (China Anne McClain), obdarzona pamięcią ejdetyczną Olive Doyle (Sierra McCormick) oraz artystyczny geniusz i Fletcher Quimby (Jake Short). Dołączają do nich nowi uczestnicy programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów, m.in. mały Sebastian.

 

SYRENY Z MAKO – 4, 11, 18 i 25.05 o godzinie 10:00.

Syreny z MakoWyspa Mako od wieków chroniona jest przez syreny, które pilnie strzegą swoich tajemnic. Pewnego dnia odkrywa je pewien mężczyzna. Z tego powodu zostaje zmuszony, by dołączyć do ich społeczności.

 

 

SPECJALNA  PROPOZYCJA PROGRAMOWA Najzabawniejsze momenty JESSIE od 5 do 9 maja oglądaj najśmieszniejsze odcinki serialu „Jessie” o 16:45; POWTÓRKOWE ŚRODY w każdą środę od 14:45;

WEEKEND W DŻUNGLI 17 i 18 maja zobacz obie części filmu „Księga dżungli”, a także tematyczne odcinki „Pary króli”, „Fineasza i Ferba”, Wodogrzmotów małych”, „Jessie” oraz „Austina i Ally”!

 

 

FILMY W MAJU:

MAJOWY WEEKEND pełen filmów – KSIĘŻNICZKA I ŻABA – 1.05,

DZWONNIK Z NOTRE DAME – 2.05,

MAŁA SYRENKA 3: DZIECIŃSTWO ARIEL – 3.05,

POCAHONTAS – 4.05, KSIĘGA DŻUNGLI – 17.05,

KSIĘGA DŻUNGLI 2 – 18.05, MULAN – 24.05,

MULAN 2 – 25.05.

 

TYDIEŃ KARAOKE Z VIOLETTĄ od 19 do 24 maja świętuj finałowy weekend serialu. Codziennie inna piosenka do zaśpiewana tuż po odcinku!

TYDZIEŃ Z LIV I MADDIE od 26 do 30 maja oglądaj odcinki serialu o 16:45 i przekonaj się, którą bliźniaczką jesteś! Specjalnie na DZIEŃ MATKI Wasze ulubione serialowe mamuśki od 14:45! Daty i godziny mogą ulec zmianie.

 

DISNEY JUNIOR

 

Premiera serialu „Dzielna Kalina na dzikim zachodzie”

 

Nowy miniserial „Częstujcie się!”

Nowe odcinki:

„Klub przyjaciół Myszki Miki”

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.