Czerwiec na kanale FOX, „The Listener” sezon 3, „Living in Your Car” sezon 2, „Kdabra” sezon 2

W czerwcu kanał Fox zaprezentuje nam nowe odcinki seriali „The Listener: słyszący myśli” sezon 3, (już po 11 dniach po światowej premierze), „Kdabra” sezon 2 oraz „Living in Your Car” sezon 2.

 

 

 

THE LISTENER: SŁYSZĄCY MYŚLI, Sezon 3, (13 odc. po 60 min.)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 11 CZERWCA, GODZ. 21.00

Emisja w poniedziałki o 21.00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

W dramatycznym finale sezonu 2, Toby (Craig Olejnik) odkrył że jego zdolności telepatyczne zagrażają jego zdrowiu, także psychicznemu. W 3 sezonie Toby stara się uwolnić od swoich paranormalnych zdolności i zrywa stosunki ze Zintegrowanym Biurem Śledczym (IIB), jest zdeterminowany by iść naprzód i żyć zupełnie normalnie. Niespodziewanie los wrzuca go ponownie w wir wydarzeń i świata IIB – gdy złodzieje (Rossif Sutherland, I’m Yours and Ian Tracey, Hell on Wheels) biorą go jako zakładnika podczas napadu na bank. By utrzymać siebie i drugiego zakładnika przy życiu Toby musi użyć swoich zdolności – paramedycznych jak i czytania w myślach.

Toby po tym zdarzeniu, nie bez oporów wyjawia tajemnicę o swoich zdolnościach Alvinowi Kleinowi (Peter Stebbings, Madison) i zostaje rekrutowany przez IIB
w charakterze agenta specjalnego. Pod opieką Kleina, Toby zaczyna pracę z sierżant Michelle McCluskey (Lauren Lee Smith, CSI) i Devem Clarkiem (Rainbow Sun Francks, Stargate Atlantis), którzy tworzą jednostkę specjalną zajmującą się najbardziej skomplikowanymi sprawami.

Serial zadebiutuje w Kanadzie 30 maja, zaś już 11 dni później zobaczą go Polscy widzowie.

 


KDABRA, Sezon 2 (10 odc. po 60 min.)

PREMIERA: PIĄTEK, 1 CZERWCA, GODZ. 21.00

Emisja w piątki o 21.00.

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Tajemnica Kdabry nie została rozwiązana. Chociaż twórcy zawarli kluczową informację do rozszyfrowania enigmy, która oczarowała widownię na całym świecie podczas pierwszego sezonu, to intryga nadal pozostaje jednym z głównym bohaterów.

Po szokującym odkryciu, że jest klonem, Luca decyduje się zamrozić pół miasta używając efektownej sztuczki magicznej i bada prawdziwe początki chaosu. Jego jedynym celem jest dowiedzieć się, skąd pochodzą lub do kogą należą geny, które przyczyniły się do jego narodzin.

Zanim jednak Luka znajdzie odpowiedź, będzie poddany różnym testom, trudniejszym niż mogłoby mu się wydawać: od podważenia jego miłości do Jasmine do poddania
w wątpliwość jego przyjaźni z Rene i grupą magików, którzy uratowali mu życie.

 

LIVING IN YOUR CAR, Sezon 2, (8 odc. po 30 min.)

PREMIERA: ŚRODA, 6 CZERWCA, GODZ. 21.00 I 21.30

Emisja w środy od 21.00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX

Serial „Living In Your Car” śledzi zawiłe losy i przygody Steve’a Ungera (John Ralston) upadłego dyrektora korporacji. Jego rządy światem finansowym zostają nagle przerwane, gdy zostaje aresztowany i oskarżony o oszustwo i gangsterstwo. Mężczyzna nie potrafi jednak zrezygnować ze swego dawnego trybu życia. Opuszczony przez rodzinę
i przyjaciół zamieszkuje w swej luksusowej limuzynie. Jednocześnie próbuje wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by odzyskać dawny status.

Drugi sezon „Living In Your Car” rozpoczyna się od aresztowania Steve’a pod domem jego rodziców. Jest bezpodstawnie oskarżony o ukrywanie pieniędzy należących do firmy. Gdy udaje mu się uwolnić od problemów z prawem, wprowadza się do swojego nowego lokum – kampera – żeby zacząć wszystko od nowa. Każdy z odcinków kręci się wokół przygód Steve’a Ungera, gdy ten próbuje przebudować swoje życie.

Nominowany do nagrody Rose d’Or i Gemini serial „Living in Your Car” to oryginalna komedia, często komiczna, czasem ujmująca, opowiada o przewrotności losu, ewolucji od bogacza do biedaka. To opowieść o człowieku, który kiedyś był podziwiany jako ucieleśnienie i urzeczywistnienie sukcesów, na którego teraz spogląda się z pogardą
i litością.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.