Czerwiec na kanale Comedy Central Polska

Comedy Central Polska zaprasza na bardzo seksowne i upalne lato. Najgorętsze dziewczyny Europy będą bronić narodowej dumy i dostarczać kibicom sportowych emocji z najwyższej półki.

„C-CUP”

PREMIERA: 8.06 (piątek) godz. 18.45

Emisja: od 8.06 do 1.07, zawsze w przerwach meczy Euro 2012, około godziny 18.45 i 21.30 na kanale Comedy Central

Comedy Central Polska zaprasza na bardzo seksowne i upalne lato. Najgorętsze dziewczyny Europy będą bronić narodowej dumy i dostarczać kibicom sportowych emocji z najwyższej półki.

Gdy miliony Europejczyków kibicować będą drużynom narodowym stacja Comedy Central Polska, razem ze swoim niemieckim odpowiednikiem, urządza własną, mniej poważną, a na pewno znacznie bardziej pikantną, wersję mistrzostw w piłce nożnej. Mecze rozgrywane przez urocze zawodniczki (z wyjątkiem drużyny angielskiej, której reprezentacja nie poddaje się współcześnie promowanemu przez media kanonowi piękna), w „skromnych” strojach, dadzą chwilę wytchnienia w bitewnym szale Euro. Zmagania piłkarskie komentują Lucjan i Maciej – autorzy popularnego bloga Make Life Harder, prowadzonego na Facebooku.

Wystarczy tylko jeden guzik na pilocie, aby przenieść się ze wschodnioeuropejskich stadionów na rozpalone słońcem plaże Majorki. Szesnaście zespołów będzie reprezentować swoje kraje. Drużyny złożone z pewnych siebie i seksownych kobiet zawalczą o puchar C-Cup, rozgrywając zacięte mecze piłki nożnej. Ich orężem jest talent piłkarski i sex appeal, a wsparciem… bardzo szczęśliwy, jedyny w tym gronie mężczyzna – trener.

Na ekranach telewizorów widzowie Comedy Central Polska będą mogli podziwiać każdy najdrobniejszy szczegół tych spotkań.

 

„TEORIA WIELKIEGO PODRYWU” – sezon 5

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 18:15

Zwariowani naukowcy nie dają odpocząć swoim fanom i codziennie od poniedziałku do piątku próbują rozwikłać zagadkę kobiecej natury. Jak na prawdziwych mózgowców przystało, mimo wielu niepowodzeń, śmiało i z uporem dążą do znalezienia miłości życia. Jak się niestety okazuje, jest to trudniejsze od odnalezienia nowego pierwiastka.

 

W 5. sezonie chemię czuć nie tylko w laboratorium chłopaków, ale także między nimi, a kobietami! Czy sukces Bernadette ugodzi w męskie ego Howarda? Czy Sheldon w końcu przebudzi się z uczuciowego kryzysu? Czy przyjaźń Penny, Bernardette i Amy pokrzyżuje chłopakom plany?
5. sezon „Teorii Wielkiego Podrywu” to seria pełna zaskakujących zwrotów akcji i miłosno – naukowych zawirowań. Gościem specjalnym jednego z odcinków będzie genialny brytyjski astrofizyk, Stephen Hawking.

 

Dodatkowo, stacja zaprasza na mega maraton 5. sezonu w sobotę 2 czerwca o godz. 15.10.

 

 

„WE DWOJE RAŹNIEJ”

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 17:50

Serial pokazuje perypetie trzech, zupełnie różnych par  – małżeństwa oraz ich dwóch córek ze swoimi chłopakami.  Maddie i Ben są parą z dziesięcioletnim stażem. Sielankę Maddie zakłóca jej siostra Mia, która po 2 miesiącach związku oznajmia, że… wychodzi za mąż. Sytuację komplikuje fakt, że dziewczyna jest w ciąży. Niestroniący od kłótni rodzice dziewczyn nieoczekiwanie akceptują ten związek. Czy Maddie i Benn ulegną namowom rodziny i też zdecydują się na małżeństwo? Jak potoczą się dalsze perypetie tego zwariowanego klanu? Scenariusz do „We dwoje raźniej” został napisany przez scenarzystkę „Przyjaciół” – Shanę Goldberg-Meehan.

 

 

„DREW CAREY SHOW” – sezon 8

Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 18:40

Nie ma się co oszukiwać – Drew Carey to nieudacznik. Jest czterdziestolatkiem, który nadal nie ma żony i od dawna nie dostał awansu w pracy. Na domiar złego, życie skutecznie utrudnia mu złośliwa współpracownica Mimi. Czy może być jeszcze gorzej? Owszem – Drew jest szaleńczo zakochany w jednej i tej samej kobiecie od czasów liceum. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół – Kate, Oswalda i Lewisa – i to z nimi przeżywa wszystkie przezabawne przygody.

 

CZERWCOWE MEGA MARATONY W COMEDY CENTRAL

Stacja Comedy Central przygotowała mega maratony z najpopularniejszymi serialami dla wszystkich znudzonych szałem Euro i tych, którzy w przerwach chcą odetchnąć od kibicowania. „Hoży doktorzy” pokażą, jak skutecznie wykonać operację brzucha nawet w najtrudniejszych warunkach, naukowcy z „Teorii wielkiego podrywu” zabiorą w podróż po kobiecym umyśle,
a „Kasia i Tomek” nauczą sztuki kompromisu. A to nie wszystkie niespodzianki. 

Warto zasiąść przed telewizorem w sobotnie czerwcowe popołudnia!

 

MEGAMARATON „TEORIA WIELKIEGO PODRYWU” – sezon 5

Emisja: sobota, 2 czerwca, g. 15:10

 

MEGAMARATON „NOWE PRZYGODY STAREJ CHRISTINE”, sezon 4

Emisja: sobota, 9 czerwca, g. 15:10


MEGAMARATON „HOŻY DOKTORZY”, sezon 6

Premiera: sobota, 16 czerwca, g. 15:10

Strona serialu: www.comedycentral.pl/shows/hozy-doktorzy/

 

MEGAMARATON „PINGWINY Z MADAGASKARU” – sezon 2

Emisja: sobota, 23 czerwca, g. 15:10


MEGAMARATON „KASIA I TOMEK” – sezon 3

Emisja: sobota, 30 czerwca, g. 15:10

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.