„Castle” sezon 5 na kanale Univesal Channel

Castle5

Już od poniedziałku 4 lutego, na kanale Universal Channel obejrzymy najnowszy 5 sezon serialu kryminalnego „Castle”.

 

 

 

„Castle” – sezon 5, emisja od 4.02, poniedziałki godz. 22:00
Serial kryminalny USA 2012-2013
Występują: Jon Huertas, Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan

Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion) wpadł w ręce policji. Castle został przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, których ktoś dokonał, wzorując się na opisach z jego książek. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pięknej pani detektyw Kate Beckett (Stana Katic) w rozwikłaniu kryminalnej zagadki. W nowej roli odnajduje się tak dobrze, że postanawia „zabawić” na policyjnym posterunku nieco dłużej niż początkowo planował.

„Castle” to serial pełen humoru, napięcia i ciekawych zagadek. Kolejne odcinki pokazują pracę zespołu, który towarzyszy tej nietypowej parze nowojorskich detektywów. Ona jest uzbrojona, on bywa niebezpiecznie skuteczny, razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową.

Długo oczekiwany przez widzów „wybuch miłości” nastąpił w finale 4. sezonu, kiedy to bohaterowie (Castle i Beckett) wyznali sobie miłość. Sezon 5 zapowiadany jest jako ten, w którym pokazana będzie ich relacja- „Nie możemy się doczekać pokazania miłosnego związku tych postaci. Jak to będzie wyglądało, jakie będą czekać ich wyzwania „– powiedział jeden z twórców serialu. Nic nie jest już takie jak kiedyś – to jednak nie znaczy, że jest gorzej, wręcz przeciwnie, jest lepiej niż kiedykolwiek.

W 5. sezonie powrócą dawne sprawy. Autorzy serialu czerpią pełnymi garściami z dorobku poprzednich czterech sezonów i często starają się przemycać różne nawiązania. W nowych epizodach powróci sprawa matki Beckett, a Castle zostanie oskarżony o morderstwo.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.