Cartoon Networki Boomerang w grudniu 2021

W grudniu na antenie Caertoon Network i Boomerang obejrzymy nowe seriale animowany „Jellystone!” i „Krecio” , nowe odcinki seriali „Monster Beach” oraz „Zwariowanych Melodii: Kreskówki”.

Hity programowe

CARTOON NETWORK

grudzień 2021

Zima w Cartoon Network to śnieżne przygody i świąteczne celebracje. W „Mroźnym kinie ze Scoobym” na widzów czekają pełnometrażowe filmy o młodych detektywach i psie Scoobym. W czasie przedświątecznym stacja przygotowała maratony „Niesamowicie Świąteczny Tydzień z Gumballem” i „Świąteczna Frajda!” z odcinkami „Craiga znad Potoku”, „Totalna Porażka: Przedszkolaki” i „Monster Beach”. Stacja zaprasza też na premierę nowego serialu „Jellystone!” z kultowym misiem Yogi w roli głównej.

„JELLYSTONE!”

Premiera serialu w poniedziałek 27 grudnia o 14:50 w Cartoon Network.

Najpopularniejsze postaci Hannah-Barbera powracają w nowym serialu i odświeżonej wersji. Miś Yogi, który wcześniej mieszkał w parku Yellowstone, teraz razem z innymi bohaterami żyje w uroczym miasteczku Jellystone. Niektóre postaci z serialu spędzają czas w kawiarniach, inni gonią się po ulicach, a jeszcze inni… latają na niebie! Misiowi Yogi towarzyszy przyjaciel miś Boo Boo i niedźwiedzica Cindy. Yogi jest bardzo pewny siebie. Pracuje jako lekarz i uważa, że jest najlepszy w całym szpitalu. Szkoda tylko, że zapomina o pacjentach. Boo Boo i Cindy sprowadzają go na ziemię. Cindy jest niezwykle mądra, a Boo Boo ma dobre serce. Razem tworzą trójkę nieoczywistych przyjaciół, ale to czyni ich przygody jeszcze ciekawszymi.

Poza nimi w Jellystone mieszka też psi tata i piesek Augie, burmistrz miasta Huckelberry i wiele innych słynnych postaci od wytwórni Hannah-Barbera.

Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50.

„MONSTER BEACH”

Premiera nowych odcinków 1. sezonu w poniedziałek 6 grudnia o 15:20.

Widzowie Cartoon Network zdążyli już dobrze zapoznać się z bohaterami „Monster Beach”. Od kiedy rodzeństwo Jan i Dean przybyli na Wyspę Iki-Iki, ich wakacje stały się wyjątkowe. Wyspę zamieszkuje wiele przyjaznych potworków, które tak jak ludzie mają różne charaktery. Dzięki temu dzieci poznają zupełnie nowy wymiar zabawy. Surfowanie z czerwonym potworem Brainfreeze, podwodne perypetie z Amphibią, posiłki w stołówce Mad Madge – teraz to ich codzienność!

W premierowych odcinkach po wyspie rozniesie się wieść o konkursie talentów, a potworki postanowią stworzyć zespół muzyczny. Jan i Dean zostaną menadżerami zespołu, ale muszą nauczyć się, jak pomagać innym w karierze. Wybuchowy doktor Knutt zezłości się na innych bohaterów i w ramach zemsty zmniejszy ich zaklęciem. Niestety przez przypadek pomniejszy również samego siebie. Teraz musi wrócić do własnego legowiska, by odwrócić czar. Niestety, jest ono bardzo daleko, a doktora Knutta czeka długa wyprawa.
Emisja codziennie o 15:20.

NIESAMOWICIE ŚWIĄTECZNY TYDZIEŃ Z GUMBALLEM

Premiera maratonu w poniedziałek 20 grudnia o 06:00.

Dla Gumballa, Anais i Darwina mroźne temperatury to nie problem w wymyślaniu nowych zabaw. Cartoon Network zaprasza na „Niesamowicie świąteczny tydzień z Gumballem”, podczas którego w ramach bożonarodzeniowych przygotowań odbędzie się emisja wybranych odcinków serialu ze wszystkich emitowanych dotychczas sezonów.

W ramówce pojawi się miniseria „Kroniki Gumballa”, które są zestawieniem najlepszych momentów z całego serialu, a także opowiadają historię udziału bohaterów w szkolnych wyborach. W innym odcinku Gumball nieumyślnie skłóci Alana i Carmen. Teraz będzie musiał naprawić szkodę i pomóc im w pogodzeniu się. Na antenie pojawi się też historia pierwszego spotkania Nicole i Richarda – rodziców Gumballa. To spotkanie nie było romantyczną kolacją, a szalonym wydarzeniem! Odcinek odpowiada na pytanie, co stałoby się, gdyby Nicole dokonała innych wyborów.

Emisja codziennie do 26 grudnia przez całą dobę.

ŚWIĄTECZNA FRAJDA!

Premiera maratonu w sobotę 4 grudnia o 8:50.

Już od pierwszych dni grudnia Cartoon Network zaprasza na kolejny maraton hitowych kreskówek. W weekendowych cyklach emitowane będą odcinki seriali: „Craig znad Potoku”, „Totalna Porażka: Przedszkolaki” i „Monster Beach”.

Na pierwszy weekend zapraszają bohaterowie „Totalna Porażka: Przedszkolaki”. To nie są zwykłe przedszkolaki: jako nastolatki brali udział w znanym reality show z serialu „Totalna Porażka”. Twórcy postanowili pokazać ich losy właśnie w wieku przedszkolnym. Courtney, Bridgette, Gwen, Izzy, Noah i inni – nie zabraknie żadnych ważnych postaci.

Kolejny weekend należy do Craiga Williamsa i jego przyjaciół. Główny bohater serialu „Craig znad Potoku” stwierdzi, że zima mu nie straszna, więc pozbędzie się czapki. Chłopiec weźmie też udział w konkursie jedzenia na czas.

W następną sobotę i niedzielę na widzów czeka „Monster Beach”. Dean i Jan spróbują zatrzymać wybuch wulkanu. A Doktor Knutt wymyśli napój, po którego wypiciu każdy będzie chciał zostać jego przyjacielem.

Emisja w soboty i niedziele o 8:50.

MROŹNE KINO ZE SCOOBYM

Premiera filmów w poniedziałek 27 grudnia o 8:20.

Cartoon Network przygotowało maraton pełnometrażowych produkcji ze Scooby-Doo, Fredem, Daphne, Kudłatym i Velmą. Każdy film to ponad godzina zagadek, animowanych potworów i kreskówkowych gagów.

W „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora” widzowie spotykają całą ekipę na wyjeździe do wujka Daphne. Nastolatki muszą znaleźc sposób, aby opłacić szkody, które swoją niefrasobliwością spowodowali Scooby i Kudłaty. Ale jak zwykle ich wyjazd zamienia się w poszukiwanie straszydeł, kiedy na miejscu odkrywają, że czeka na nich nierozwiązana, wieloletnia zagadka.

Na antenie pojawi się także film „Scooby-Doo i meksykański potwór”. Tym razem bohaterowie wybiorą się do Meksyku, aby odwiedzić przyjaciela na Święto Zmarłych. W Meksyku to radosny festiwal i ekipa jest przekonana, że czekają ich super wakacje. Jednak straszy tam El Chupacabra: tylko gang detektywów może rozwikłać tajemnicę straszydła.

W kolejne dni wyemitowany zostanie „Scooby-Doo i maska błękitnego sokoła”, „Scooby Doo i potwór z Loch Ness”, a także „Scooby-Doo i Król Goblinów”.

Emisja codziennie o 8:20.

Hity progr amowe

BOOMERANG­

grudzień 2021

Ho ho ho! W grudniu w Boomerangu pojawi się Święty Mikołaj i bożonarodzeniowy klimat. Stacja zaprasza na emisję pełnometrażowej produkcji z kultowymi bohaterami, czyli „Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja”. W ramówce pojawi się także specjalny, świąteczny odcinek „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Na antenie Boomeranga będzie też emitowany nowy, premierowy serial „Krecio” – kontynuacja pełnometrażowego filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”.

„KRECIO”

Premiera serialu w poniedziałek 13 grudnia o 15:00.

Jeszcze niedawno Mistrz Krecio ocalił Krecie Miasto przed złowieszczym Ogrodnikiem. Teraz jest bohaterem i najsłynniejszym krecikiem, a Magiczna Księga Reggie jest jego najlepszym przyjacielem. Głównemu bohaterowi towarzyszy także supermądra Dotty, która zawsze służy wiedzą. Muszą pilnować Reggiego – chce go złapać niecny Ogrodnik. Mieszkańcy miasta wyznaczyli bohaterskiego Krecia, aby chronił ich przed złośnikami.

Już w pierwszym odcinku mieszkańcom miasta wydarzy się zaskakująca rzecz. Z góry spadło na nich przedziwne urządzenie! Ludzie nazywają to telefonem komórkowym. Kreciki chcą dowiedzieć się, jak działa ten dziwny przedmiot i dlaczego rzuca na nich dziwne zaklęcie.

Krecio weźmie udział w konkursie jedzenia pikantnych rzeczy, ale Reggie przez przypadek ożywi wielką paprykę i postaci będą musiały odwrócić niefortunny czar. Krecio wpadnie też na pomysł sklonowania samego siebie. Jest przekonany, że to ułatwi wykonywanie obowiązków. Ale stworzy niezłe zamieszanie, które będzie musiał odkręcić!

Emisja codziennie o 15:00.

„ZWARIOWANE MELODIE: KRESKÓWKI”

Premiera i wyłączna emisja w piątek 3 grudnia o 13:00.

Boomerang zaprasza na produkcję specjalną „Bugs Bunny’s 24 Carrot Holiday Special”: to kilka unikatowych odcinków przygód każdego z głównych bohaterów „Zwariowanych Melodii”. Nie zabraknie więc odcinka o Króliku Bugsie i myśliwym Elmerze, diable tasmańskim Tazie, ptaszku Tweetym i kocie Sylwestrze, Kaczorze Daffym i Prosiaku Porkym czy strusiu Pędziwiatrze i Kojocie E. Wilusiu.

Widzów powita Królik Bugs, który odpoczywa przy świątecznym drzewku – ale zamiast wsuwać bożonarodzeniowe przysmaki, wciąż chrupie marchewkę!

W jednym z nich święty Mikołaj stracił sympatię elfów i nie nadąża z samodzielnym robieniem prezentów. Kaczor Daffy i Prosiak Porky postanawiają zmienić tę sytuację i pomóc Mikołajowi. Jak zwykle Kaczor Daffy namawia Porky’ego, aby wyruszył z nim na przygodę.

Diabeł tasmański Taz postanawia, że czas spróbować świątecznych zwyczajów. Wyrusza ze swojego domu w ciepłej Tasmanii, aby kolędować od drzwi do drzwi! Okaże się, że nie jest to takie łatwe, jak mu się wydawało.

TOM I JERRY: POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Premiera i wyłączna emisja w niedzielę 5 grudnia o 10:00.

Wśród wszystkich kultowych bohaterów celebrujących zimowe święta nie mogło zabraknąć Toma i Jerry’ego. Oni nie przegapią żadnej okazji, żeby kontynuować swoje gonitwy – nawet Bożego Narodzenia!

W pełnometrażowej produkcji „Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja”, widzowie spotykają tych bohaterów w nieco innym otoczeniu. Myszka Jerry i jego mysi kolega, Taffy, szczęśliwie mieszkają na Biegunie Północnym i pomagają świętemu Mikołajowi. Wszystko jest dobrze do momentu, kiedy przybywa tam kot Tom – państwo Mikołajowie wyratowali go z opresji, ale nie wiedzieli, że będzie psocił tak dużo, aby skutecznie pokrzyżować szyki zabawy Jerry’emu i Taffy’emu.

Pomimo różnic razem zapobiegną zniszczeniu świąt. Tom i Jerry połączą siły, aby uratować Boże Narodzenie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.