Cartoon Network i Boomerang we wrześniu 2018

We wrześniu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali: „Niesamowity świat Gumballa”, „Jabłko i Szczypior”, „Magiczne Magiimiecze” oraz „Królikula„. Kanał Bommerang wyemituje nowe odcinki: „The Happos family” oraz „Tom i Jerry Show”.

 

 

 

CARTOON NETWORK PROPOZYCJE PROGRAMOWE
WRZESIEŃ 2018

 

JABŁKO I SZCZYPIOR
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:40

We wrześniu w Cartoon Network premiera nowego serialu – „Jabłko i Szczypior”. Produkcja przedstawia losy dwójki zgranych przyjaciół, którzy podejmują odważną decyzję i przeprowadzają się ze wsi do miasta, gdzie zostają współlokatorami w jednym z małych mieszkań. Najlepsi kumple wspólnie przekonują się, jak wygląda życie w metropolii, które dotychczas było im zupełnie obce. Nawiążą przyjaźnie, przeżyją szalone przygody i dzielnie będą się wspierać w chwilach tęsknoty za rodzinami. W serialu nie zabraknie okazji do wokalnych duetów, pomysłowych sposobów na spędzanie wolnego czasu i żartów, które rozbawią do łez.

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:00

Widzowie Cartoon Network, którzy śledzą losy szalonych dzieciaków z Elmore, będą mogli wspólnie z nimi rozpocząć rok szkolny. Już 3 września stacja zaprasza na szósty sezon „Niesamowitego świata Gumballa”. W nowych odcinkach Gumball, Darwin i Anais pójdą o krok dalej w swoich codziennych psikusach i użyją pilota, przy pomocy którego można kontrolować czas. Takie narzędzie, w rękach paczki rozrabiaków, może się okazać wyjątkowo niebezpieczne i przynieść nieprzewidywalne skutki. Czy Wattersonom po raz kolejny uda się wyjść cało z opresji? Odpowiedź tuż po wakacjach.

 

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 WRZEŚNIA O 20:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:45

Prohyas i Vambre powracają do Cartoon Network. W drugim sezonie „Magicznych magiimieczy” dwójka niepokonanych wojowników do wynajęcia stanie w obliczu kolejnych wyzwań. Rodzeństwo jak zwykle nie uchyli się nawet przed najbardziej niebezpiecznymi zleceniami. Nie zabraknie też miejsca na dobrą zabawę, potyczki słowne, a nawet zakład. Jeśli Prohyasowi uda się nie marudzić podczas zbliżającej się misji, Vambre podaruje mu w nagrodę magiimiecz. Jedyne, co młody wojownik musi zrobić, to wykrzesać z siebie entuzjazm i dużą dozę dobrego humoru, bez kręcenia nosem. Czy zadanie okaże się dla niego wykonalne?

 

 

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W CZWARTEK 13 WRZEŚNIA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:30

Boomerang zaprasza fanów kultowej pary – Toma i Jerry’ego – na porcję nowych, zabawnych przygód. Na kanale będzie można zobaczyć kolejne odcinki trzeciego sezonu, w których, jak zwykle, nie zabraknie wielu powodów do śmiechu. Niekończące się gonitwy i psikusy w wykonaniu najbardziej popularnego duetu kota i myszy umilą wszystkim wrześniowe popołudnia. W dalszym ciągu, pomiędzy odcinkami, widzowie będą mogli sprawdzać się w quizach i rozwiązywać zagadki nawiązujące do serialu.

 

BOOMERANG

KRÓLIKULA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 WRZEŚNIA O GODZ. 15:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15:45

Uroczy wampir ze słabością do soku z marchewki – Królikula – już we wrześniu powróci do Boomeranga. W premierowych odcinkach drugiego sezonu niepozorny bohater przeżyje mnóstwo ekscytujących przygód. Zdarzy mu się stanąć do pojedynku z tajemniczym duchem, który w niewyjaśnionych okolicznościach pojmał i uwięził Chestera. Będzie też mierzył się ze znacznie większymi od siebie, groźnymi bestiami. Na szczęście jego wierni kompani – Harold, Nina oraz jej syjamski kot – zawszą są w pogotowiu, by uratować przyjaciela z opresji.

 

 

THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 WRZEŚNIA O 13:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 13:50

Czas na nowe odcinki drugiego sezonu serialu o szalonych hipciach. Do afrykańskiego parku safari zwiedzający przyjeżdżają z daleka, by oglądać leniwie wylegującą się w cieniu rodzinę hipopotamów. Kiedy jednak bramy rezerwatu zostają zamknięte, a flesze aparatów przestają krępować niebieską rodzinkę, zaczyna się prawdziwa zabawa, a zwierzaki realizują swoje nawet najbardziej szalone plany. Jakie nowe pomysły na spędzanie wolnego czasu wpadną tym razem do głowy Astronaucie, Kaskaderowi, Baletnicy i reszcie? Odpowiedź już we wrześniu na antenie Boomeranga.

 

 

TWÓJ POPOŁUDNIOWY MARATON
PREMIERA W SOBOTĘ 1 WRZEŚNIA O GODZ. 12:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 12:40

Nieprzewidywalny Brytyjczyk wraca na antenę Boomeranga i znów zapewni mnóstwo atrakcji sobie i swojemu misiowi Teddy’emu. Na nudę nie będzie mogła też narzekać pani Wicket, która na jakiś czas, udając Królową Anglii, rozgości się w salonie Jasia i bez wahania będzie korzystać z jego gościnności. Nie zabraknie też innych zabawnych przygód pana Fasoli, a wszystko to w ramach specjalnego „Twojego popołudniowego maratonu” na antenie Boomeranga.

 

 

KINO BOOMERANGA Z GARFIELDEM
PREMIERA W SOBOTĘ 1 WRZEŚNIA O 10:50
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:50

W każdy weekend września widzowie Boomeranga będą mogli skorzystać z chwili relaksu, śledząc przygody leniwego kocura z serialu „Garfield Show”. Towarzyszyć będzie mu jego wierny kompan – uroczy psiak Odie. 15 września stacja wyemituje film „Garfield: Kot Prawdziwy”, w którym obie postaci opuszczą kreskówkę. Dwójka bohaterów w magiczny sposób znajdzie się pośród ludzi, by przeżyć niesamowite historie, ale też wplątać się w niemałe tarapaty. Będą musieli bardzo się postarać, by wrócić do swojego animowanego świata.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Jedna myśl nt. „Cartoon Network i Boomerang we wrześniu 2018

  1. Pingback: Cartoon Network Poland September 2018 Highlights - RegularCapital

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.