Cartoon Network i Boomerang w styczniu 2019

W styczniu na kanale Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki: „Niesamowity świat Gumballa”, „Ninjago” i „OK KO.! Po prostu walcz”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Dorotka i  czarnoksiężnik z krainy OZ”.

HITY PROGRAMOWE
STYCZEŃ 2020

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA: ROCZNIK DARWINA
PREMIERA W SOBOTĘ 11 STYCZNIA O 08:30
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE 08:30

Cartoon Network zaprezentuje nowe, specjalne odcinki „Niesamowitego Świata Gumballa”. Każdy z nich przedstawi zwariowane historie poszczególnych uczniów szkoły w Elmore. Wszystko dlatego, że Darwin zajmie się wypełnieniem specjalnej misji, którą zleci mu dyrektor Brown. Jego zadaniem będzie skompletowanie gimnazjalnego rocznika. To niemałe wyzwanie – całe szczęście z pomocą młodemu Wattersonowi przyjdą niezawodni przyjaciele!

NINJAGO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 STYCZNIA O 17:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:00

Nieustraszeni wojownicy LEGO wracają w nowym sezonie! Sześć miesięcy po tym, jak pokonali bezwzględnych Oni, Ninja stają się leniwi i bez formy. Aby odbudować kondycję i odświeżyć umiejętności, mistrzowie sztuki Spinjitzu szukają nowych wyzwań. Zane zaczyna miewać koszmary, które przedstawiają nieuchronną klęskę. Czy krainie Ninjago ponownie grozi niebezpieczeństwo? Premiera już w styczniu w Cartoon Network!

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 STYCZNIA O 21:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 21:15

Fanów K.O. i jego bohaterskiej paczki czeka premiera trzeciego sezonu serialu. Na antenie Cartoon Network pojawią się zupełnie nowe przygody zespołu młodych wojowników, którzy pragną być najlepszymi herosami w mieście. Poza super pojedynkami, widzowie zobaczą też jak wyglądają codzienne popołudniowe rytuały tytułowego bohatera. Poznają też rozterki Rada, który zaczyna odczuwać kryzys tożsamości po tym, jak dzieciak naśladuje każdy jego ruch. Te i inne zabawne losy pracowników Lakewood Plaza Turbo można oglądać już w styczniu.

BOOMERANG

DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ
PREMIERA W SOBOTĘ 11 STYCZNIA O 12:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 12:00

Pora na premierę trzeciego sezonu losów zaradnej dziewczynki, która prosto z Kansas trafiła do magicznej Krainy Oz. Tam Królowa Ozma mianowała Dorotę Księżniczką Szmaragdowego Miasta. Szybko okazało się, że mała przybyszka jest wręcz stworzona do tej roli. Już w styczniu widzowie zobaczą jak bohaterka wypełnia kolejne królewskie obowiązki, spotykając na swojej drodze wiedźmy, czarodziejów, krasnoludki, latające małpy i inne niewiarygodne stworzenia.

GRA W BINGO Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W SOBOTĘ 13 STYCZNIA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 16:00

Już w styczniu pojawi się okazja, by spróbować swoich sił w wyjątkowej grze przygotowanej przez Boomerang. Pomiędzy odcinkami kreskówek „Taffy” oraz „Tom i Jerry Show” odbędzie się losowanie piłeczek, wskazujących, które okienko trzeba skreślić na wcześniej wydrukowanych planszach. Znaleźć można je na stronie https://www.boomerang-tv.pl.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.