Cartoon Network i Boomerang w sierpniu 2020

W sierpniu na kanale Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki serialu „Obóz na wyspie”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial animowany „Pan Magoo”.

HITY PROGRAMOWE

SIERPIEŃ 2020

OBÓZ NA WYSPIE

PREMIERA NOWEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 17 SIERPNIA O 13:55

EMISJA CODZIENNIE O 13:55

Cartoon Network ponownie zabierze swoich widzów do krainy magii! Wakacje to idealny czas, by spędzić je na letnim biwaku. A ten, który odbywa się na magicznej wyspie, jest bez wątpienia niepowtarzalny! Przekonuje się o tym dwójka przyjaciół: Oskar i Jeżynka. Bohaterowie podczas swojej letniej wyprawy odkrywają mnóstwo ciekawych miejsc oraz przeżywają wiele szalonych przygód. Ich opiekunkami są czarownice, konie przemieniają się w jednorożce, a wszystkie potwory to bardzo przyjazne stworzenia. Bez trudu można też spotkać yeti, elfy i małych, uroczych kosmitów. Autorką serialu jest brytyjska animatorka i ilustratorka Julia Pott.

PLAN LEKCJI WEDŁUG RICHARDA

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 31 SIERPNIA O 7:25

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25

W Elmore Junior High School nowym dyrektorem zostaje ojciec Gumballa – Richard. Niektóre zasady panujące w budynku oraz przedmioty szkolne ulegną zmianie, dlatego wszyscy uczniowie będą zmuszeni przystosować się do nowej sytuacji. Jednak zabawny Pan Watterson sprawia, że ​​dzieci chętnie przychodzą na zajęcia. Podczas szkolnych perypetii będzie można zobaczyć pościgi między klasami, zawody w podnoszeniu i wiele zakręconych psikusów. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego z pewnością przyniesie masę wyzwań, z którymi będą musieli się zmierzyć Gumball i jego koledzy!

BOOMERANG

PAN MAGOO

PREMIERA NOWEGO SERIALU W PONIEDZIAŁEK 3 SIERPNIA O 8:00

EMISJA CODZIENNIE O 8:00

Premiera na kanale Boomeranga! Magoo to starszy pan, który w pełni wykorzystuję swój czas na emeryturze. Jego niepohamowany temperament oraz impulsywny charakter, na ogół doprowadzają do nietuzinkowych przygód. Z drugiej strony, bohater jest niezwykle ciepłą osobą, zawsze chętnie niosącą wszystkim pomoc. Jednak istnieje jeden szczegół – Pan Magoo często zapomina zakładać swoich okularów, bez których nic nie widzi i przez co ciągle wpada w tarapaty! Na szczęście na co dzień towarzyszy mu wiernie kochający pies o imieniu Pan Kot. Oboje muszą zmagać się z egocentrycznym chomikiem Fizzem, który nieustannie knuje szalone plany, by udowodnić wszystkim swój wielki geniusz!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.