Cartoon Network i Boomerang w sierpniu 2019

W sierpniu kanał Cartoon Network wyemituje nowe odcinki seriali: „Atomówki”, „OK K.O.! Po prostu walcz”, „Bakugan: Battle Planet” oraz „Obóz na wyspie”. Na kanale Boomerang obejrzymy nowy serial „The Zoo”.

HITY PROGRAMOWE
SIERPIEŃ 2019

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 5 SIERPNIA O 21:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 21:10

Tego lata Cartoon Network zaprezentuje serię przygód dzielnych sióstr z Townsville. Bójka, Bajka i Brawurka na co dzień walczą ze złem i występkiem. W nowych odcinkach trzeciego sezonu urocze superbohaterki dowiodą, że potrafią przebojowo spędzać swój czas wolny. Dziewczynki wyruszą w kosmiczną podróż, wybiorą się na wakacyjny obóz oraz poznają wyimaginowanych przyjaciół.

OBÓZ NA WYSPIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 26 SIERPNIA O 18:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 18:25

Cartoon Network po raz kolejny zabierze swoich widzów do krainy magii. Czekają tam na nich młodzi, ciekawi świata bohaterowie – Oskar i Jeżynka, oraz ich wakacyjne przygody, pełne czarodziejskich stworzeń i niewiarygodnych zjawisk. Premiera nowych odcinków serialu o losach uroczych obozowiczów już pod koniec sierpnia.

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 SIERPNIA O 21:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 21:10

Nadchodzi premiera nowych odcinków „OK K.O.! Po prostu walcz”! Tym razem tytułowy bohater i jego pracodawca, Pan Gar, zostaną poproszeni przez Punching Judy o pomoc. Dziewczyna będzie musiała przygotować się do walki z wyjątkowo groźnym przeciwnikiem. Czy porady tej dwójki przydadzą się zielonowłosej wojowniczce? Przekonaj się, śledząc kolejne losy mieszkańców Lakewood Plaza już w sierpniu w Cartoon Network.

BAKUGAN: BATTLE PLANET
PREMIERA W SOBOTĘ 31 SIERPNIA O 20:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 20:45

Młodzi właściciele potężnych stworzeń Bakugan każdego dnia toczą zaciętą rywalizację i walczą o losy całej planety. Choć dzieciaki stały się wojownikami z dnia na dzień, to świetnie odnajdują się w tej roli. Już z końcem sierpnia weekendowe wieczory można będzie spędzać z Danem Kouzo i jego nieustraszonymi przyjaciółmi.

BOOMERANG

THE ZOO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 SIERPNIA O 19:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:50

Premiera w Boomerangu! W sierpniu widzowie staną oko w oko z nowymi bohaterami. Tym razem będą to najprawdziwsze zwierzaki, wśród których można znaleźć drapieżne koty, potężnego słonia, olbrzymiego żółwia lądowego i wiele innych niezwykłych reprezentantów gatunków z różnych części świata. To idealna okazji, by zapoznać się z mieszkańcami wyjątkowego londyńskiego ZOO!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 thought on “Cartoon Network i Boomerang w sierpniu 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.