Cartoon Network i Boomerang w październiku 2012 „Transformers Prime”, „Garfield Show”, „Pora na przygodę”, „Włochchachacze”.

 

 

 

 

W pażdzierniku na kanale Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali: „Transformers

Prime”, „Garfield Show”, oraz „Pora na przygodę„. Kanał Bommerang wyemituje nowe odcinki serialu „Włochchachacze” oraz po raz pierwszy na tym kanale „Całkiem nowe przygody Toma i Jerrego”

 

GARFIELD SHOW

PREMIERA

NOWE  ODCINKI

sezon 3, odc. 105-130

PREMIERA: w poniedziałek 1 października o 15.10

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 15.10

Garfield na dobre rozgościł się w Cartoon Network, w końcu gdzie indziej znalazłby taką oddaną publiczność?

Sarkastyczny rudzielec, który dla jedzenia zastanowi się nad kiwnięciem palcem już w październiku pojawi się z zupełnie nowymi przygodami, w których oczywiście wszystkie intrygi będą kręcić się wokół niego!

 

 

 

TRANSFORMERS PRIME

PREMIERA

NOWE ODCINKI

sezon 2, odc. 27-39

PREMIERA: w poniedziałek 15 października o 19.25

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 19.25

Dalszy ciąg przygód walecznych Autobotów, które przybyły na Ziemię by chronić siebie i nasz świat przed złowrogimi Decepticonami.

Megatron, przywódca pozbawionych skrupułów transformersów zrobi wszystko, aby unicestwić Autoboty i przejąć władzę nad światem. Ma mu w tym pomóc Ciemny Energon – źródło niebezpiecznej energii.

Tylko nieliczni cywile wiedzą o obecności Autobotów na Ziemi, w tym grupa nastolatków, którą waleczne transformersy starają się ochronić przed Decepticonami.

 

PORA NA PRZYGODĘ

NOWE ODCINKI

sezon 4, odc. 40-45

PREMIERA: w piątek 19 października o 19.00

EMISJA: w piątki o 19.00

W październikowe piątki nie przegapcie nowych odcinków „Pory na przygodę”! Gwarantujemy, że będzie się działo.

Na Finna i Jake’a czeka spotkanie trzeciego stopnia z ojcem Marceliny, krótka przyjaźń ze złodziejem tożsamości, dziwaczna transformacja w wilka, nowe upodobanie Lodowego Króla do kolekcjonowania kończyn królewien, zapoznanie z następczynią królewny Balonowej i współpraca z Królewną Grudkowego Kosmosu, która prowadzi badania nad ludźmi.

 

ZWYCZAJNA PORA NA PRZYJAŹŃ

MARATON

EMISJA: w niedzielę 14 października od 12.00

Dwie pary przyjaciół, cztery różne charaktery i niezliczona liczba szalonych przygód, które wystawią na próbę siłę więzów łączących naszych bohaterów oraz ich cierpliwość i wyrozumiałość… ten maraton pokaże Wam na czym polega prawdziwa przyjaźń! Zobacz najlepsze odcinki „Pory na przygodę” i „Zwyczajnego serialu”  w „Zwyczajnej porze na przyjaźń.

 

KINO CARTOON NETWORK

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 i 18.10

06/10 Level Up

07/10 Tom i Jerry: Misja na Marsa

 

13/10 Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie

14/10 Młodzi Tytani: Pomocnik

 

20/10 Scooby-Doo podbija Hollywood

21/10 Harcerz Lazlo: Gdzie jest Lazlo?

 

27/10Lego Star Wars: The Empire Strikes Out /
Padawańskie widmo

28/10 Billy i Mandy: Podpięść: Wariackie Halloween

LEGO STAR WARS THE EMPIRE STRIKES OUT: Luke, Han, Leia, Chewbacca i oczywiście C-3PO z R2-D2 wyruszają w misję, której celem jest powstrzymanie galaktycznej inwazji i sprawienie, że najgorszy dzień w życiu Dartha Vadera stanie się jeszcze bardziej frustrujący.

 

 

 

 

 

 

BOOMERANG

CAŁKIEM NOWE PRZYGODY TOMA I JERRY’EGO – NOWY SERIAL

PREMIERA: w poniedziałek 29 października o 10:10

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 10:10

Serial o przygodach znanej na całym świecie pary psotników – Toma i Jerry’ego. Tak jak w oryginalnej serii pełny pościgów, zasadzek i śmiechu! W odcinkach serialu nie zabraknie też sportu, science-fiction i technologii.

 

WŁO-CHA-CHA-CZE – NOWE ODCINKI

PREMIERA: w poniedziałek 22 października o 11:55

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 11:55

W odległej Wło-cha-cha-ndii, gdzie śmiech jest równie ważny jak włosy, mieszka urocza, kochająca zabawę rodzinka: Pa Ha Ha, Ma Ha Ha, Mini Ha Ha i Nana Ha Ha. Jak to zwykle bywa w sąsiedztwie nie zabraknie rozrabiaki – Borysa Bu Hu, który zawsze stara się przeszkodzić im w zabawie, co prowadzi do komicznych sytuacji. Życie ich upływa na błogim spędzaniu czasu we Włochatym Sadzie, na puklowej Polanie i w Loczkowym Lesie, gdzie wesoło śpiewają piosenki i zastanawiają się czyje włosy są najfajniejsze.

Włochahacze to serial przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Serial łączy live-action z animowanymi elementami. Włochahacze to nowoczesny sposób na prezentację klasycznych gagów znanych z dawnych niemych filmów, które z pewnością ucieszą najmłodszych widzów. Wraz z aktorami w serialu pojawią się dwie animowane włochate wróżki – Wiggy i Kwiff, które będą pełniły rolę narratorów.

 

URODZINY CARTOONITO

EMICJA: piątek 12 października od 06:00 do 07:25; od 11:00 do 12:50, od 17:00 do 19:25

Minął rok odkąd blok Cartoonito zagościł na antenie Boomeranga. Z okazji tej rocznicy blok Cartoonito będzie napakowany odcinkami, które nie były emitowane nigdy wcześniej! Przyłącz się do swoich ulubionych bohaterów i daj się zaskoczyć niespodziankami!

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: środy o 13:15, soboty i niedziele o 14:30

Włącz Boomerang i wybierz się w podróż przez najlepsze filmy animowane w każdą środę, sobotę i niedzielę!

 

3/10, 13/10 i 21/10 Scooby-Doo i bracia Boo

Młodzi detektywi znów zmierza się z mrożącymi krew w żyłach upiorami. Nawiedzony zamek, do którego tym razem zawędrują, według plotek jest miejscem ukrycia skarbu. To spadek, który Kudłaty odziedziczył po dziadku. By go odnaleźć grupa dzielnych przyjaciół korzysta z pomocy tytułowych Braci Boo, którzy są… duchami! Scooby-Doo musi się śpieszyć, bo na skarb ma chrapkę również kilka innych podejrzanych postaci…

 

6/10, 14/10 i 24/10 Kaczor Daffy: Fantastyczna wyspa

Daffy i Speedy utknęli na bezludnej wyspie, jednak po tygodniach jedzenia kokosów szczęście się do nich uśmiecha, bo przypadkowo odnajdują mapę wiodącą do magicznej studni spełniającej życzenia. Zamiast użyć jej by wrócić do domu, zachłanny Daffy wpada na pomysł, by wykorzystać studnię do wzbogacenia się. Postanawia sprzedawać życzenia za wygórowaną cenę i tym samy zamienić wyspę w turystyczny raj. W tym samym czasie Yosemite Sam, który w filmie gra pirata, i jego pomocnik Diabeł Tasmański starają się odnaleźć mapę…

 

7/10, 17/10 i 27/10 Tom i Jerry: Wielka ucieczka

Tom i Jerry zostali sami na ulicach wielkiego miasta, ponieważ ich rodzina nie zauważyła, że zawieruszyli się podczas przygotowań do przeprowadzki i odjechała bez nich. Bezdomne zwierzaki pałętając się po ulicach w poszukiwaniu jedzenia i schronienia spotykają pewną pchłę i psa o imieniu Puggsy. Nowopoznani znajomi namówili odwiecznych wrogów do tego, aby na czas niedoli zostali przyjaciółmi, dlatego gdy Tom zostaje osaczony przez grupę ulicznych kocurów Jerry spieszy mu z pomocą. Po tym incydencie bohaterowie spotykają ośmioletnią Robyn Starling – półsierotę, która pod nieobecność ojca znajduje się pod opieką złej ciotki…

 

10/10, 20/10 i 28/10 Nowy Scooby-Doo: Nawiedzony statek

W drodze na Festiwal Tomka Sawyera, Wehikuł Tajemnic, którym porusza się Tajemnicza Spółka, psuje się i młodzi detektywi muszą zrobić przymusowy postój w małym miasteczku położonym nad rzeką Mississippi. Przypadkowo trafiają na pokład statku wycieczkowego Dixie Queen, gdzie spotykają dziewczyny z zespołu Josie i Kociaki. Menadżer zespołu załatwił im koncert na statku nie wiedząc, że jest on nawiedzony przez dwa duchy: pirata rzecznego -Kapitana Scavengera i Indianina Joe – postaci stworzonej przez Marka Twaina. Zjawy starają się ze wszystkich sił przepędzić gości – wydają potworne odgłosy, ruszają przedmiotami i brzęczą łańcuchami. Jednak profesjonalni pogromcy duchów z Tajemniczej Spółki i ich dog niemiecki Scooby-Doo nie dadzą się tak łatwo wystraszyć – postanawiają zgłębić tajemnicę nawiedzonego statku.

 

31/10 Nowy Scooby-Doo: Trzy niedojdy

Scooby-Doo i detektywi próbują obronić się przed wielkim nietoperzem, lecz gubią się i trafiają na pustynię. W trakcie wędrówki w poszukiwaniu pomocy trafiają na wesołe miasteczko, które bardziej niż oni potrzebuje ratunku.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.