Cartoon Network i Boomerang w marcu 2022

W marcu obejrzymy m.in.nowe odcninki seriali: „Młodzi Tytani. Akcja!”, „Nowe zwariowane melodie”, „Fungisy!” czy „Grizzy i lemingi”.

Hity programowe

CARTOON NETWORK

marzec 2022

Potwornie ekscytujące przygody animowanych surferów, misje ratunkowe nastoletnich superbohaterów – wszystko to czeka w marcu na odbiorców Cartoon Network. Stacja zachęca do rozwikłania zagadek z postaciami „Monster Beach” w specjalnym quizie i zaprasza na nowe wydarzenia z uniwersum Młodych Tytanów. Odbędzie się również emisja premierowych odcinków seriali „Fungisy!” i „Nowe Zwariowane Melodie”.

„MŁODZI TYTANI: AKCJA!”, MŁODZI TYTANI PRZEJMUJĄ KONTROLĘ!

Premiera maratonu w sobotę 5 marca o 08:50.

Premiera nowych odcinków 7. sezonu w poniedziałek 7 marca o 16:45.

Nastoletni superbohaterowie powracają w premierowych odcinkach 7. sezonu serialu. Czekają na nich kolejne misje, ale zanim wygrają pojedynki z przeciwnikami, muszą zorganizować się jako grupa. Pogodzenie piątki nastolatków, z których każdy jest znany z superbohaterstwa, to niełatwe zadanie! Zwieńczeniem sezonu będzie dwuczęściowy odcinek specjalny, „Dziękczynienie u Doom Patrol”. Bestia wraca z Wieży Tytanów do domu rodzinnego na Święto Dziękczynienia. Wybiera się na paradę z tej okazji i spotyka tam Doom Patrol – pierwszą supergrupę, do której dołączył! Bohaterowie znajdują stare kasety wideo, na których kryje się wiele wspomnień z ich wspólnych zabaw.

Jak przygotować się do emisji premierowych odcinków „Młodzi Tytani: Akcja!”? Najlepiej zrobić to z hitowymi epizodami poprzednich serii animacji, w ramach maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” . W jego ramach odbędzie się emisja produkcji „Młodzi Tytani: Akcja! Kontra Młodzi Tytani”.

Emisja maratonu w soboty i niedziele o 08:50.

Emisja 7. sezonu od poniedziałku do piątku o 16:45.

„FUNGISY!”

Premiera nowych odcinków 2. sezonu i start 3. w poniedziałek

14 marca o 19:50.

W kolorowej krainie znajduje się miasteczko Fungisów. Zaradne grzybki o wesołym usposobieniu dbają o to, aby każdy czuł się dobrze w ich małej społeczności. Główny bohater to mały Seth. Jest ciekawski i zachęca kolegów i koleżanki do uczenia się nowych rzeczy o otaczającym ich świecie. W poprzednich sezonach próbował ozdobić jajo dinozaura, uczył się o sztuce od artysty Pascala i podjął się wyprawy w kosmos.

W nowych odcinkach dobrotliwy malarz odkrywa, że w jego uchu utknęła muszelka. Dzięki temu zyskuje supersłuch! Problem w tym, że o nowych umiejętnościach dowiedział się gang krabów, które chcą wykorzystać je do swoich niecnych planów. Z kolei Seth otrzymuje zadanie opieki nad młodszym rodzeństwem. On i malarz wpadają na pomysł rodzielenia braci bliźniaków. Niestety maluchy rozbiegają się w różne strony: pojedynczo bliźnięta psocą jeszcze bardziej niż wcześniej!

Emisja od poniedziałku do piątku o 19:50.

 

„NOWE ZWARIOWANE MELODIE”

Premiera 3. sezonu w poniedziałek 21 marca o 17:30.

Premierowe odcinki 3. sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii“ po raz pierwszy w Cartoon Network. Kreskówka pokazuje perypetie znanych i lubianych bohaterów z tytułowej grupy. Na ekran powraca Królik Bugs, Kaczor Daffy, Myśliwy Elmer, Prosiak Porky, kanarek Tweety czy kot Sylwester. Najlepsza zabawa dla każdego z nich? Niekończące się gonitwy, zastawianie pułapek i wzajemne płatanie sobie psikusów.

W premierowych odcinkach pojawią się także inne, mniej znane lecz równie psotne postaci. Złośliwy rycerz Krótka Bródka chce złapać baśniowego olbrzyma. Jeżeli jego plan zakończy się powodzeniem, będzie pierwszym, który dorwał giganta! Inni bohaterowie nie mogą do tego dopuścić. Zwykle to Bugs jest tym, który płata figle innym, ale tym razem, wraz z pomocą wiewiórki Squeaks, postanawia powstrzymać rycerza-psotnika i uratować mitycznego olbrzyma. W kolejnym odcinku Bugs i wiewiórka ścigają… hot doga zawieszonego na balonie. Z kolei Daffy jest przekonany, że uda mu się zostać pierwszym bohaterem, który poleci samolotem – ma na to szansę tylko dzięki pomocy Porky’ego.

Emisja codziennie o 17:30.

PRZEPOTWORNY QUIZ

Premiera cyklu w sobotę 19 marca o 12:00.

Komandor Lost Patrol ratuje Mutta z opresji. Charakterny Mutt nie uważa, aby ratowanie go było konieczne. Bohaterowie wdają się w spór – każdy z nich jest przekonany co do własnej racji. Kto wygra pojedynek? Kto postawi na swoim? Najmłodsi widzowie mogą rozwiązywać tę zagadkę wraz z bohaterami serialu, w ramach „Przepotwornego quizu”. Łamigłówek będzie więcej. W innym odcinku Brainfreeze odnajdzie stare naczynie – w środku którego… mieszka dżin! Jak każdy dżin, ten również spełnia trzy życzenia osób, które go o to poproszą. Wszyscy mieszkańcy wyspy iki-Iki bardzo chcą, aby ich marzenia się spełniły. Jednak duszek jest już zmęczony – szuka bohatera, który będzie marudny i pesymistyczny i o nic go nie poprosi. Trafia na postać idealną, czyli Doktora Knutta – ze świecą szukać drugiego takiego malkontenta jak on. Czy magicznemu bohaterowi uda się przechytrzyć mieszakańców Iki-Iki? Jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji? Odpowiedź znajdą tylko widzowie.

Emisja w soboty i niedziele o 12:00.

Hity programowe

BOOMERANG­

marzec 2022

W marcu Boomerang zaprasza na spędzenie czasu z niedźwiedziem Grizzym i zgrają niebieskich lemingów. Widzów czeka podwójna dawka przygód: stacja wyemituje zarówno premierowe odcinki 3. sezonu, w których postaci podróżują dookoła świata, jak i maraton odcinków pokazywanych w minionych miesiącach. Boomerang proponuje również powrót do kultowych bohaterów w nowej odsłonie, czyli wyprodukowanego w 2019 roku serialu „Yabba Dabba Dinozaury!”.

„GRIZZY I LEMINGI”, PRZEZ ŚWIAT Z GRIZZYM I LEMINGAMI

Premiera nowych odcinków 3. sezonu i maratonu w poniedziałek 7 marca o 18:30.

Premierowe odcinki 3. sezonu pokazują niedźwiedzia i jego niebieskich kompanów podczas podróży po świecie. W poprzednich sezonach bohaterowie zobaczyli Wielki Mur Chiński, a także dotarli na Antarktydę, gdzie poznali morsy. Tym razem trafiają do Szkocji i Amazonii, a harce rozpoczynają w szkockim zamku. W trakcie gonitw po komnatach odkrywają, że w zamku kryje się tajemniczy, magiczny przedmiot. Lemingi szybko zwęszą okazję do wykorzystania magii dla siebie, ale Grizzy również zauważa, że może być potężnym niedźwiedziem, któremu niestraszne lemingi.

W ramach maratonu „Przez świat z Grizzym i lemingami” widzowie zobaczą także perypetie, które udowodnią, że bohaterom nie brakuje kreatywności w codziennych sytuacjach. Misiowi skończy się ulubiony czekoladowy krem. Jak przystało na prawdziwego łasucha, będzie musiał szybko uzupełnić brak: wymyśli pyszny czekoladowy deser z kokosem. Jednak w okolicy grasować będzie takżejeszcze grupa innych smakoszy… niebieskie lemingi również będą miałychrapkę na coś słodkiego. W ten sposób wszyscy bohaterowie rozpoczyną kulinarne pościgi.

Emisja codziennie o 18:30.

DINO LEKCJA

Premiera cyklu w sobotę 19 marca o 10:00.

„Yabba Dabba Doo!” – to słynny okrzyk Freda Flintstone’a z serialu „Flintstonowie”. Głównymi bohaterami byli nie tylko mieszkańcy jaskiń, ale także dinozaury – entuzjastyczni kompani ludzi. W serialu, który pojawi się na antenie Boomeranga, wiodące postaci to dzieci Flintstone’ów i Rubble’ów: Pebbles i Bamm-Bamm, wraz z przyjaznym psozaurem imieniem Dino. Kiedy rodzice nie patrzą, cała trójka wybiera się do oddalonej krainy dzikich dinozaurów i tam poznaje ich świat.

Niektóre dinozaury są bardzo uzdolnione. W jednym z emitowanych odcinków Pebbles spotyka zmiennokształtnego dinozaura, który potrafi przekształcić się w dowolną postać. Obydwoje świetnie się bawią do momentu, kiedy dziewczynka zabiera nowego kumpla do domu, a on zaczyna zamieniać się we wszystkich członków rodziny. Bohaterka musi rozwiązać problem i odkręcić zamieszanie, które spowodował jej nowy towarzysz. W innym odcinku postaci zorientują się, że ich domek na drzewie został zajęty przez bardzo głośną dionzaurzycę Sopranę. Nie chcą z nią rozmawiać, ale nie chcą również stracić domku. Czy Pebbles i Bamm-Bammowi uda się rozwiązać dinozaurzy konflikt?

Emisja w soboty i niedziele o 10:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.