Cartoon Network i Boomerang w marcu 2019

W marcu na antenie Cartoon Network obejrzymy m.in. nowe odcinki seriali: „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Ben 10”, „Magiczne magiimiecze” oraz „Jabłko i Szczypior”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki „Dorotka i czarnoksiężnik z OZ” oraz serial animowany „Różowa Pantera i przyjaciele„.

PROPOZYCJE PROGRAMOWE

CARTOON NETWORK

MARZEC 2019

 
 
MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 MARCA O 16:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:55

W marcu na kanale Cartoon Network premiera piątego sezonu „Młodych Tytanów: Akcja!”. Co czeka nastoletnich bohaterów, którzy stracili swoją bazę po emocjonującej i pełnej nieprzewidzianych zwrotów akcji walce ze Slade’em? Czy otrzymają pozwolenie od Jump City na odbudowanie domu, czy może zostaną bez dachu nad głową? Fani przygód Raven, Bestii,  Cyborga, Gwiazdki i Robina poznają odpowiedzi na te pytania już wkrótce.

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 MARCA O 20:20

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 20:20

Nowe przygody na horyzoncie! W premierowych odcinkach trzeciego sezonu serialu Ben i jego kosmici zaskoczą widzów Cartoon Network kolejnymi ekscytującymi pojedynkami. Drużyna Tennysonów po raz pierwszy stanie na pokładzie niezwykłego latającego statku, przy pomocy którego młody właściciel Omnitrixa, wraz kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem, nie raz wyruszą w daleką podróż do krajów, które dotąd nie były w ich zasięgu.

MAGICZNE MAGIIMIECZE

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 MARCA O 20:45

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:45

Vambre i Prohyas wracają na ekrany w premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu. Realizując kolejne misje, bohaterowie będą w dalszym ciągu powiększać swoją imponującą kolekcję broni. Rodzeństwo jest już w posiadaniu niezawodnego magicznego magiimiecza miotającego pomidorami oraz takiego, który obezwładnia przeciwników irytującymi dźwiękami. Nowe przygody nieustraszonych wojowników już w marcu w Cartoon Network.

LODOMIR CIĘ KOCHA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 MARCA O 17:40

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:40 

Niedźwiedzie zawsze trzymają się razem! Grizz, Lodomir i Panda nieustannie starają się odnaleźć swoje miejsce w wielkim, ludzkim świecie. Widzowie Cartoon Network będą mogli oglądać zabawne przygody dowcipnych futrzaków w ramach specjalnego maratonu odcinków „Między nami, misiami” pt. „Lodomir Cię kocha”. Wyjątkowi bracia o barwnych osobowościach i nietypowych talentach zagoszczą na ekranach już w marcu.

PORA NA PRZYGODĘ: URODZINOWY TYDZIEŃ FINNA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 11 MARCA O 21:00

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 21:00

Fani „Pory na przygodę!”, którzy zdążyli już zatęsknić za swoimi ulubionymi bohaterami, będą mieli okazję spotkać się z nimi raz jeszcze. W ramach „Urodzinowego Tygodnia Finna” do Cartoon Network powrócą odcinki pierwszego sezonu serialu. Nie zabraknie przygód Jake’a, BMO, Marceliny, Królewny Balonowej i innych niezwykłych postaci, zamieszkujących magiczną Krainę Ooo.

WEEKENDY Z TOTALNĄ PORAŻKĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 2 MARCA O 8:45

EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:45

22 uczestników, jedna wyspa, chmary moskitów i milion dolarów do wygrania – animowane reality show „Totalna Porażka” pojawi się w marcowe weekendy w Cartoon Network. Grupa młodych ludzi zawalczy o sławę i pieniądze. Aby dotrwać do końca i zyskać miano zwycięzcy każdy z biorących udział w rywalizacji będzie musiał jak najlepiej wykonać postawione przed nim zadania, przełamać swoje słabości, a jednocześnie zaskarbić sobie sympatię innych.

JABŁKO I SZCZYPIOR
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 MARCA O 7:20

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:20

W marcu na antenę Cartoon Network powrócą najlepsi kumple z serialu „Jabłko i Szczypior”. Główni bohaterowie tej kreskówki po raz pierwszy opuścili prowincję i oddalili się od swoich rodziców, rozpoczynając nowe życie w wielkim mieście. Jak poradzą sobie w metropolii i czy przyzwyczają się do nieznanych im dotąd okoliczności?

BOOMERANG

KINO BOOMERANGA Z TOMEM I JERRYM

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 MARCA O 17:35

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 17:35
                       

Najbardziej zabawny duet kota i myszy pojawi się w marcu na antenie Boomeranga w ramach wyjątkowego bloku z premierami filmowymi. W jednej z odsłon bohaterowie spotkają się twarzą w twarz ze słynnym detektywem Sherlockiem Holmesem i wspólnie z nim będą tropić ślady przestępcy, grasującego na terenie Londynu. Przebiegły złodziej biżuterii spróbuje ukraść klejnoty korony królewskiej. Tylko Tom i Jerry będą mogli zapobiec temu przestępstwu!

DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ

PREMIERA W SOBOTĘ 9 MARCA 9:15

EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 9:15
Dzielni bohaterowie z Oz zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami w nowych odcinkach drugiego sezonu serialu, które pojawią się w marcu w Boomerangu. Księżniczka Szmaragdowego Miasta będzie musiała nie raz poradzić sobie z podstępami złośliwej Wilhelminy. Na szczęście odważna Dorotka zawsze może liczyć na wsparcie swoich wyjątkowych przyjaciół – Lwa, Stracha na wróble, Drwala i pieska Toto.

WEEKEND Z JASIEM FASOLĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 2 MARCA O 10:40

EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:40
Przygody zabawnego Jasia Fasoli będzie można oglądać na kanale Boomerang w ramach specjalnego maratonu odcinków. Nietypowy Brytyjczyk, który zawsze znajduje się w centrum niefortunnych wydarzeń, w marcu stanie oko w oko z niebezpiecznymi przestępcami, powalczy o wybrane miejsce parkingowe, a także odnajdzie drogocenny skarb i zorganizuje akcję ratunkową dla swojego misia Teddy’ego,

 
RÓŻOWA PANTERA I PRZYJACIELE

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 MARCA O 14:00

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 14:00
Do Boomeranga wraca różowy spryciarz – Pantera! W odcinkach pierwszego sezonu serialu pewny siebie bohater weźmie udział w pojedynku na magiczne sztuczki, podejmie się też licznych konkurencji na boisku piłkarskim, polu golfowym i rampie do rolek. Jego rywalem jak zwykle będzie sam Nochal! Tego nie można przegapić!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.