Cartoon Network i Boomerang w marcu 2016

ODDBODSW marcu w Cartoon Network nowa mini seria „Marcelina: Prawdziwa historia” oraz nowe odcinki: „Pora na przygodę” i „Wujcio dobra rada”. Boomerang wyemituje nowy serial animowany „Oddbods”.

CARTOON NETWORK

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
MARZEC 2016

MARCELINA: PRAWDZIWA HISTORIA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MARCA O 16:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:50

marcelineCartoon Network przygotował specjalną niespodziankę dla fanów serialu Pora na przygodę! Już 21 marca na naszej antenie będzie można zobaczyć specjalną miniserię poświęconą najbardziej odjazdowej wampirzycy świata – Marcelinie! Samozwańcza królowa wampirów spędziła wieki na wędrówkach po Krainie Ooo. Teraz widzowie poznają prawdziwą historię jej pochodzenia i dowiedzą się, jakie tajemnice kryje w sobie jej mroczna natura.
PORA NA PRZYGODĘ!
PREMIERA WE WTOREK 22 MARCA O 17.40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17.40

poranaprzNowe przygody człowieka Finna i jego najlepszego przyjaciela – psa Jake’a, już w marcu na antenie Cartoon Network! W siódmej serii Pory na przygodę bohaterowie serialu odkryją zakazaną część Słodkiego Królestwa, gdzie poznają uroczego smoka o magicznych właściwościach. Co dalej wydarzy się w Krainie Ooo? Widzowie dowiedzą się, oglądając nowe odcinki Pory na przygodę!

 

 

 

 

WUJCIO DOBRA RADA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 7 MARCA O 15:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15.40

Wujcio dobra radaWujcio Dobra Rada zaprasza widzów do oglądania swoich nowych, fascynujących przygód! Magiczny krewny wszystkich dzieci wyruszy w kolejną podróż po świecie, by rozwiązać z pozoru nierozwiązywalne problemy napotkanych przez siebie osób. Co nowego spotka jego i paczkę przyjaciół – Torbę Borbę, Wielką Latającą Tygrysicę, Stefka Pizzę oraz pana Gustawa? O tym w nowych odcinkach.

 

MARATON MIX
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MARCA O 06.55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 06.55

Już od 21 marca widzowie Cartoon Network będą mieli okazję na maratonowe spotkania z ulubionymi barwnymi bohaterami „Niesamowitego świata Gumballa”, „Wujcia Dobra Rada”, „Młodych Tytanów: Akcja!” czy „Clarence”. To prawdziwa uczta dla wiernych fanów Cartoon Network. Widzowie dowiedzą się na pewno, co nowego spotka Wujcia, jakie nieszczęście spadnie na Gumballa, czy Robin, Cyborg, Gwiazdka, Raven i Bestia znowu zdołają uratować świat i co niezwykłego wymyśli Calerence. Z „Maraton MIX” nie ma miejsc#a na nudę.

 

 

 

BOOMERANG

ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 MARCA O 16.50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16.50

ODDBODSBoomerang przygotował dla swoich fanów nie lada gratkę – nowy serial Oddbods! Widzowie poznają historię zabawnych siedmiu bohaterów i ich codzienne sytuacje, które nieraz wszystkich zaskoczą. Odboods przekonują, że śmiech jest lekiem na każde niepowodzenie. Przekonajcie się sami!

 

 

 

LABIRYNT KRÓLICZYCH NOR
PREMIERA W NIEDZIELĘ 27 MARCA O 09.35

Sprytny królik Bugs poprowadzi widzów szlakiem największych seriali Boomeranga: „Be cool, Scooby-Doo”, „Jaś Fasola”, „Tom i Jerry” czy „Garfield Show”. Od tajemniczych zagadek psiego detektywa, po emocjonujące pogonie Jerry’ego za Tomem i nowe perypetie Jasia Fasoli czy najbardziej żarłocznego i leniwego pomarańczowego kota.

 

 

SCOOBY-DOO! MASKA BŁĘKITNEGO SOKOŁA
PREMIERA W PIĄTEK 11 MARCA O 17.45

Scooby Doo wraz z przyjaciółmi przebywają w słonecznej Kalifornii na Zjeździe Komiksomaniaków. Główną atrakcją wydarzenia są bohaterowie popularnych komiksów – Herculoids, Frankenstein Młodszy i Kosmiczny Duch. Czy paczka Sooby’ego udaremni niecne plany Mr Hyde’a, odwiecznego wroga Błękitnego Sokoła, który zrobi wszystko, żeby zepsuć Zjazd? O tym przekonają się widzowie 11 marca o godz. 17.45 na antenie Boomeranga!
KINO BOOMERANGA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 MARCA O 17.45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17.45
DODATKOWO: MARATON FILMOWY – 26 MARCA od 09.35 -14.30

Boomerang zaprasza na historie ulubionych bohaterów seriali „Tom & Jerry” oraz „SCOOBY DOO”, a 26 marca od 09.35 -14.30 na specjalny maraton z ich udziałem. Przed nimi nowe wyzwania. Scooby z przyjaciółmi będzie miał do rozwiązania kolejną tajemniczą zagadkę, a Tom będzie szukał nowych sprytnych rozwiąń, które uchronią go przed wpadnięciem w ręce Jerry’ego. Czym nas zakoczą tym razem?

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.