Cartoon Network i Boomerang w lutym 2022

W lutym na kanale Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki serialu „Craig znad potoku”, kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Tom i Jerry w Nowym Jorku”.

Hity programowe

CARTOON NETWORK

luty 2022

Luty w Cartoon Network upłynie pod znakiem przygód Craiga i jego przyjaciół znad Potoku. Stacja zaprasza na ostatnie premierowe odcinki 3. sezonu serialu. Emisja zakończy się wielkim finałem: 5-częściowym epizodem „Wojna o flagę”. Bohaterowie poznają historię pierwszych dzieci, które wiele lat temu bawiły się nad Potokiem. Cartoon Network przygotowało też dodatkową gratkę dla fanów Craiga i ekipy z Herkleton: maraton odcinków serialu, czyli „Przyjaciele znad Potoku”.

„CRAIG ZNAD POTOKU”

Emisja nowych odcinków specjalnych z 3. sezonu w sobotę
12 lutego o 10:45.

Craig, J.P. i Kelsey to gwiazdy animowanej opowieści o wydarzeniach nad Potokiem. Ale zanim Craig i spółka zaczęli rozrabiać nad rzeką w Herkleton, w latach 70. byli tam Pierwsi Potokersi. Z powodu niewyjaśnionych sporów dorosłych, wszyscy zostali zmuszeni do pozostania w zamknięciu, bez zabaw na podwórku. Wtedy rozpoczęła się tradycja walk o flagę zamkniętych obozów: do dziś całym Potokiem rządzi ta drużyna, która wejdzie we władanie flagi. Craig, Kelsey i J.P. znajdują stary list pozostawiony przez Pierwszych Potokersów. Tam przodkowie wyjaśniają, dlaczego opuścili swoją bazę. To za mało, aby rozwikłać wieloletnią zagadkę i dowiedzieć się, jakie były przyczyny pierwszych pojedynków. Craig znajduje też pamiętnik, którego treść może być kluczem do rozwiązania zagadki. Niestety, pamiętnik wpada do Potoku i bohaterowie muszą sobie poradzić bez niego! W odcinkach specjalnych widzowie zobaczą także poszukiwania cennych skarbów i historię odnalezienia starych flag.

Powtórna emisja 13 lutego o 12:30, 19 lutego o 11:40 i 27 lutego o 11:40.

PRZYJACIELE ZNAD POTOKU

Premiera maratonu w sobotę 5 lutego o 10:45.

Jeszcze więcej przygód nad Potokiem zimową porą! Paczka głównych postaci, czyli Craig, Kelsey i J.P. to najlepsi kumple. Kelsey, dziewczynka o silnym charakterze, uwielbia literaturę i opowieści o wielkich bohaterach. Sama również ma małego przyjaciela: ptaszka Mortimora, który wybiera się z nią wszędzie.. J.P. jest najbardziej optymistyczny z całej trójki i zawsze poprawia humor reszcie grupy, a jego pozytywne nastawienie sprawia, że umie przekonać całą paczkę do udziału w super przygodach. Craig potrafi pogodzić optymizm i niezłomność swoich przyjaciół: lubi puścić wodze fantazji, ale twardo stąpa po ziemi. Razem wybierają się na wielkie przygody, a połączenie ich cech sprawia, że są niepokonaną paczką!

W odcinkach emitowanych w ramach cyklu, Kelsey i J.P. pomagają Craigowi odzyskać fryzurę po nieszczęśliwej wizycie u fryzjera. Ruszają na poszukiwania zaginionej Strażniczki Czasu i próbują wykurzyć intruzów: Strażników Wiciokrzewów.
Emisja w soboty i niedziele o 10:45.

Hity programowe

BOOMERANG­

luty 2022

W lutym Boomerang kontynuuje rozpoczętą w styczniu zabawę w towarzystwie kultowych animowanych postaci: Toma i Jerry’ego. Oprócz wciąż trwającego maratonu „Urodziny Toma i Jerry’ego”, stacja zaprasza na emisję najnowszej kreskówki o tych postaciach, czyli serialu, którego akcja toczy się w Nowym Jorku, a kot i mysz przenoszą się do wielkiej metropolii. Choć mieszkają w zakamarkach hotelu, ich harce nie ograniczają się wyłącznie do tego miejsca i nietrudno złapać ich na gonitwach w miejskim parku, zoo czy innych lokalizacjach.

„TOM I JERRY W NOWYM JORKU”

Premiera 2. sezonu serialu w poniedziałek 7 lutego o 16:00.

Najsłynniejsze dzielnice Nowego Jorku? Jedną z nich jest Manhattan! Dzielnica spełniania marzeń, miejsce pracy fashionistek i ludzi sukcesu, a także… dom Toma i Jerry’ego. W sercu wielkomiejskiej dżungli, chytra myszka i przebiegły kot kontynuują swoje harce i swawole. Tom nie ustaje w próbie schwytania Jerry’ego, a Jerry na końcu zawsze okazuje się być tym sprytniejszym. Towarzyszy im stary kumpel z podwórka, czyli pochmurny pies Spike, nemezis Toma – mrukliwy i podstępny kot Butch, sympatia Toma i obiekt jego uczuć, czyli kotka Claudia, a także nowi znajomi, tacy jak słoń Horatio.

W premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu bohaterowie będą musieli połączyć siły. Wspólne gonitwy zaprowadzą ich na barkę ze śmieciami. Okaże się, że tam czekają na nich sprytne szczury, które nie są przyjaźnie nastawione. Postaciom pozostaje jedynie przechytrzyć inne gryzonie. Czas pokaże, na jakie pomysły wpadną Tom i Jerry, aby rozwiązać problem. Kot i mysz wejdą w drugi sezon śpiewająco. Zorganizują zawody muzyczne, a rywalizować będą podczas… surfowania na wybrzerzu Jersey Shore.

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.