Cartoon Network i Boomerang w lutym 2020

W lutym na antenie Cartoon Network obejrzymy nowy serial: „Totalna porażka: Przedszkolaki” i nowe odcinki serialu „Kicia Rożek”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial „Yaba Daba Dinozaury!”.

CARTOON NETWORK

HITY PROGRAMOWE
LUTY 2020

TOTALNA PORAŻKA: PRZEDSZKOLAKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 LUTEGO O 15:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:15

Paczka przyjaciół przebywa w przedszkolu, z którego próbuje się za wszelką cenę wydostać. By to zrobić, bohaterowie muszą przechytrzyć pracowników placówki i znanego z poprzedniej wersji animacji Szefa Hatcheta. W nowych odcinkach Beth postanawia zniszczyć wszystkie zabawki, a potwór, którego wymyśla Gwen niespodziewanie ożywa. Czy przedszkolakom uda się uciec?

KICIA ROŻEK
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LUTEGO O 14:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:45

To już trzeci sezon przygód Kici Rożek, która jest połączeniem kota i jednorożca. Różowa księżniczka włada magicznym królestwem i dba o to, by wszyscy jego mieszkańcy byli szczęśliwi. Pomagają jej w tym niezawodni przyjaciele: Dr Lisiczka, Orłodyl i Richard. Tym razem Kicia Rożek zleca nakręcenie filmu o magicznej krainie, ponieważ chce zachęcić turystów do jej odwiedzenia. Próbuje również pokazać swojemu bratu Piesio Rożkowi, że dorosłość może być zabawna.

WIELKIE PRZYGODY MAŁYCH MISIÓW
PREMIERA W SOBOTĘ 29 LUTEGO O 8:30
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:30

„Wielkie przygody małych misiów” to maraton wyjątkowych odcinków kultowej kreskówki, w których główni bohaterowie są jeszcze małymi niedźwiadkami. Na ekranach będzie można śledzić m.in. losy Lodomira mieszkającego w Arktyce jeszcze zanim spotkał Grizza i Pandę. Bez przygód nie obędzie się też pierwsza wspólna podróż przyjaciół samolotem do Szwecji.

BOOMERANG

YABBA DABBA DINOZAURY!
PREMIERA W SOBOTĘ 29 LUTEGO O 9:00
EMISJA OD SOBOTY DO NIEDZIELI O 9:00

Pebbles Flintstone, Bamm-Bamm Rubble i Dino są najlepszymi przyjaciółmi. Wiodą ze swoimi rodzinami spokojne życie w prehistorycznym Bedrock. Korzystają z wygód miasta: kamiennych samochodów i komfortowych domów. Ich rodzice nie wiedzą jednak, że pociechy często uciekają do The Crags – dzikiej krainy zamieszkałej przez dinozaury. Tam przeżywają szalone przygody, walczą z wrogami i nawiązują nowe przyjaźnie.

WIOSENNA GORĄCZKA Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W SOBOTĘ 15 LUTEGO O 13:00
EMISJA OD SOBOTY DO NIEDZIELI O 13:00

Oczekiwanie na wiosnę umilą najmłodszym dwa zabawne seriale animowane. Pierwszy z nich to „Grizzy i lemingi”. Główny bohater jest niedźwiedziem, leśniczym w kanadyjskim lesie i próbuje zapanować nad swoimi niesfornymi współlokatorami – lemingami. Drugi, „Mocny Mike”, przedstawia przygody zabawnego mopsa i jego zwariowanych współlokatorów: trzech żółwi, pary szopów oraz rozbrykanego kociaka.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w lutym 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.