Cartoon Network i Boomerang w lutym 2013

tom&jerrypiraci

Boomerang

 

CARTOON NETWORK

 

W lutym kanał Cartoon network wyemituje nowe odcinki serialu animowanego „Transformers Prime” oraz „Pora na przygodę” w kinie Cartoon Network zostanie wyemitowany film animowany „Tom & Jerry: Piraci i Kudłaci”.

Kanał Boomerang wyemituje seriale animowane „Leniuchowo” i „Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster” oraz nowe odcinki  „Banany w piżamach”.

 

TRANSFORMERS PRIME

PREMIERA

sezon 2, odc. 40-52

PREMIERA: w poniedziałek 11 lutego o 19.25

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 19.25

transforrmersprimeJesteście ciekawi dalszych losów dzielnych Autobotów? W nowych odcinkach czeka na Was jeszcze więcej akcji, nowi sojusznicy i odpowiedź na pytanie o to, komu uda się odnaleźć potężne artefakty z Cybertronu. Dołączcie do ich przygód i sprawdźcie to!

PORA NA PRZYGODĘ

PREMIERA

sezon 4, odc. 46-52

PREMIERA: w piątek 22 lutego o 19.00

EMISJA: w piątki o 19.00

 

poranaprzygodeWięcej przygód, więcej misji i masa niespodziewanych obrotów wydarzeń! Czy Królewna Balonowa naprawdę jest zazdrosna o to, że Finn spotyka się z Królewną Ognia i czy Jake’owi uda się zdemaskować magicznego człowieka, który się pod niego podszywa? Przekonajcie się już w lutym!

KINO CARTOON NETWORK

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 i 18.10

 

02/02 Aloha Scooby-Doo
03/02 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster: Więźniowie wyobraźni

 

09/02 Nowy Scooby-Doo: Duch czerwonego barona

10/02 Ed, Edd i Eddy: Czuły ambaras / Kosmici

 

16/02 Scooby-Doo i oporny wilkołak

17/02 Tom i Jerry: Piraci i kudłaci, NOWOŚĆ

 

23/02 Nowy Scooby-Doo: Trzy niedojdy

24/10 Ben 10 kontra Minus 10

 

Tom i Jerry: Piraci i Kudłaci

tom&jerrypiraciKot i mysz znani z niekończących się pościgów powracają na ekrany w morskiej przygodzie! W najnowszej odsłonie ich perypetii Tom spędza dnie na szorowaniu pokładu statku należącego do Kapitana Reda – najgroźniejszego pirata jakiego znają oceany. Pewnego dnia los uśmiecha się do kocura, w jego łapy wpada butelka, w której ktoś schował mapę prowadzącą do skarbu. Marzenia Toma o bogactwie i nowym życiu szybko zostają rozwiane, gdy odkrywa, że w butelce znajduje się pasażer na gapę – myszka Jerry, która jest strażnikiem mapy. Od tej chwili rozpoczyna się wyścig, kto pierwszy dotrze do bezludnej wyspy i odnajdzie skarb. Kot i mysz będą musieli nie tylko przechytrzyć siebie nawzajem, ale też pokonać rzucające kokosami małpy, gigantyczną ośmiornicę i piratów.

 

BOOMERANG

NOWY SERIAL

LENIUCHOWO

 

PREMIERA: w poniedziałek 25 lutego o 12:45

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 12:45 (odcinki 1-35)

 

leniuchowoWitajcie w Leniuchowie, gdzie wszystko stoi na głowie. Stephanie – optymistyczna dziewczynka o jasnoróżowych włosach – przeprowadza się do Leniuchowa i poznaje wesołą brygadę mieszkańców, a między nimi najbardziej leniwego złoczyńcę na świecie – Robbiego Zgniłka.

Na szczęście dla Stephanie nad Leniuchowem nieustannie czuwa także dobrze zbudowany, niezwykle wysportowany, odstający trochę ponad przeciętną superbohater Sportacus, który biega, skacze, robi przewroty i spieszy na ratunek swoim futurystycznym statkiem powietrznym. Sportacus zawsze potrafi uratować sytuację i pomóc dzieciakom z Leniuchowa pokrzyżować najnowsze plany Robbiego związane oczywiście z leniuchowaniem.

Stephanie to urocza, optymistyczna dziewczyna, która mieszka ze swoim wujkiem – burmistrzem Leniuchowa. Stephanie uwielbia Leniuchowo, bo to miasteczko zarówno dziwaczne, jak i zabawne. Stephanie ma ambicję, żeby zostać tancerką i podziwia fantastyczne ruchy superbohatera z Leniuchowa – Sportacusa.

Nie trzeba nawet pytać Stephanie, jaki jest jej ulubiony kolor, ponieważ nosi wyłącznie ubrania w kolorze różowym. Nawet jej włosy są różowe. Ponieważ Stephanie nie wychowała się w Leniuchowie, nie musi borykać się z problemami zdrowotnymi, w przeciwieństwie do innych dzieciaków. Stephanie stara się raczej znaleźć sposób, aby pozostać wierną swoim przekonaniom. Motto Stephanie brzmi: „Zawsze znajdzie się sposób!”.

 

NOWY SERIAL

DOM DLA ZMYŚLONYCH PRZYJACIÓŁ PANI FOSTER

 

PREMIERA: w piątek 1 lutego o 06:20

EMISJA: codziennie o 06:20 i 22:10 (odcinki 1-78)

 

DOMDLAZMYŚLONYCHPRZYJACIÓŁPANIFOSTERW „Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster” nikt nie czuje się samotny. Wystarczy tylko pomyśleć o nowym kompanie zabaw, a po chwili staje się on realną postacią. Dzieci jednak szybko dorastają i zwykle zapominają o wymyślonych przyjaciołach. Rodzice często zmuszają swoje pociechy do pożegnania się z nierzeczywistymi kumplami zbyt szybko, gdy dzieci nie są na takie rozstanie jeszcze gotowe.

Jest kilka powodów, dla których Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster istnieje. Wielka i zapierająca dech w piersiach wiktoriańska rezydencja jest schronieniem dla zmyślonych przyjaciół, o których ich twórcy już zapomnieli. Gospodyni domu, pani Foster, także miała w przeszłości bardzo bliskiego, choć nierzeczywistego przyjaciela – Pana Zająca, ogromnego królika, który zajmuje się administracją domu.  Pani Foster, wspólnie ze swoją nieprzeciętnie uzdolnioną wnuczką Franką, stworzyły ciepłe i pełne uśmiechu schronienie dla zmyślonych przyjaciół. Ich celem jest jednak znalezienie każdemu z nich nowego domu, w którym zaopiekuje się nimi kolejne dziecko.

Maks jest zwykłym, wrażliwym 8-letnim chłopcem. Blusik jest najlepszym przyjacielem jakiego Maks mógł sobie wymarzyć. Któregoś dnia, po kolejnej sprzeczce ze starszym bratem Tadkiem, mama Maksa zmusza chłopca do pożegnanie się z Blusikiem. Maks decyduje się oddać niebieskiego przyjaciela do domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Gospodyni, widząc jak wielka przyjaźń łączy chłopca z Blusikiem, pozwala Maksowi często odwiedzać przyjaciela i obiecuje nie oddawać jego przyjaciela do adopcji.

 

NOWY SEZON

BANANY W PIŻAMACH

PREMIERA: w poniedziałek 4 lutego o 11:40

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 11:40 (sezon 4, odcinki 79-104)

 

bananywpizamachPoznajcie Banany w piżamach! Pierwszy i Drugi, wraz ze swoimi przyjaciółmi Misiami Pluszakami i Szczurkiem Kapeluszkiem, mieszkają w magicznej krainie Miluśkowie. W każdym odcinku mają inny problem, ale zawsze chętnie go rozwiążą!

 

Banany są uwielbiającymi zabawę bliźniakami, którzy zawsze szukają w ludziach dobrych stron i lubią rozśmieszać swoich przyjaciół. Zwykle potrafią zgadnąć, o czym myśli drugi z nich – ich słynne powiedzenie to: „Czy myślisz właśnie o tym, o czym ja myślę?”

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: środy o 13:15, soboty o 14:30

 

Włącz Boomerang i wybierz się w podróż przez najlepsze filmy animowane w każdą środę i sobotę!

 

sobota 2/02 KACZOR DAFFY: FANTASTYCZNA WYSPA


sobota 9/02 NOWY SCOOBY-DOO: UPIÓR NA HALI MUZYCZNEJ


sobota 16/02 GARFIELD SHOW: LONG LOST LYMAN


sobota 23/02 SCOOBY-DOO NA WYSPIE ZOMBIE

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.