Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2021

W listopadzie w Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki: „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Jabłko i Szczypior”, „Obóz na wyspie”, „Bakugan: Powstanie Geogangów”. Na antenie Boomerang nowy serial animowany „Tom i Jerry w Nowym Jorku”,  odcinki specjalne: „Ben 10: Ben Gen 10” i „Ben 10: Obcy X w natarciu” oraz nowe odcinki „Zwariowane Melodie: Kreskówki”.

Hity programowe

CARTOON NETWORK

listopad 2021

Ulubione seriale widzów powracają do Cartoon Network w długo wyczekiwanych, premierowych sezonach! Stacja wyemituje nowe odcinki „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Jabłko i Szczypior” i „Obóz na wyspie”. Na antenie Cartoon Network pojawi się też premierowy film pełnometrażowy „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans” i dalsza część przygód Dana Kuozo i Ekstra Ekipy w „Bakugan: Powstanie Geoganów”.

„MŁODZI TYTANI: AKCJA!”

Premiera 7. sezonu w poniedziałek 1 listopada o 13:00. Premiera maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” w sobotę 6 listopada od 8:50.

Premierowy sezon rozpocznie się od dwuczęściowego odcinka specjalnego, gdzie młodzi superbohaterowie staną do walki – tanecznej walki! Czeka ich turniej tańca z Ligą Sprawiedliwych. Młodym Tytanom wtórować będzie nie tylko Batman, Wonder Woman czy Flash, ale także grupa wrogów, H.I.V.E. Five.

Cartoon Network zaprasza również na maraton, zainaugurowany emisją pełnometrażowego filmu „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”. Tym razem grupa bohaterów zmierzy się z najmniej spodziewanymi przeciwnikami: starszą wersją samych siebie! Równoległe światy animacji nawiedzili bowiem wrogowie. Młodzi Tytani z serialu z 2003 roku, trafili do świata „Młodzi Tytani: Akcja!”. Choć trudno im przekonać się do siebie, obydwie grupy muszą połączyć siły, aby pokonać przeciwników.

W premierowych odcinkach bohaterowie wybiorą się też w kosmos, gdzie czekać na nich będą DC Super Hero Girls.

Emisja 7. sezonu codziennie o 13:00.

Emisja maratonu w soboty i niedziele od 8:50.

„JABŁKO I SZCZYPIOR”

Premiera 2. sezonu w poniedziałek 22 listopada o 16:15.

Pewnego dnia Jabłko i Szczypior przybyli do dużego miasta. Tak zaczęła się ich przygoda. Metropolia skrywała zakątki, jakich wcześniej sobie nie wyobrażali – musieli wspólnie odnaleźć się w miejskiej dżungli. Po drodze poznali całą plejadę różnorodnych charakterów. Są to na przykład Frytka – przyjaciółka z Baru u Pizzy, a także dobrotliwy Falafel, który znosi wszystkie wybryki Jabłka i Szczypiora.

W 2. sezonie serialu twórcy nie będą szczędzić postaciom wrażeń. Wszystko zacznie się w momencie, kiedy Jabłko i Szczypior zaopiekują się tajemniczym pupilem. Są przekonani, że to pocieszny piesek, ale szybko zorientują się, że przypomina raczej… konia.

Tymczasem Falafel zachoruje, a bohaterowie zadbają o znajomego – dopiero gdy wyzdrowieje, mogą odetchnąć ze spokojem i wyruszyć na zaplanowane surfowanie. Okaże się też, że Barowi u Pizzy zagraża likwidacja. Planem będzie ocalenie baru przed Żebrem z Teksasu – chce on wiercić dokładnie w tym miejscu, aby dokopać się do złóż ropy.
Emisja od poniedziałku do piątku o 16:15.

„OBÓZ NA WYSPIE”

Premiera 4. sezonu w poniedziałek 8 listopada o 19:50.

Widzowie Cartoon Network mieli już okazję poznać historię Susie i Ramony. W premierowych odcinkach 4. sezonu ratowały swój świat przed tajemniczym zanikaniem czarownic, ocaliły też Nowy Jork, a teraz przyszedł czas na nowe magiczne wyzwania znanych z serialu bohaterów.

Twórcy animacji powrócą do losów głównych postaci z „Obozu na wyspie”, czyli Oskara i Jeżynki. Oskar postanowi spełnić największe marzenie i pokonać swój wielki strach. Będzie próbował zrobić idealne śniadanie, ale także stawić czoło strasznemu zadaniu: przejściu przez wielką rzekę. To tego boi się najbardziej!

Susie i Ramona postanowią nauczyć młodsze czarownice, jak stworzyć magiczne Kule duszy. Jeżynka rozpocznie poszukiwania swojej miotły, a Alice przekona się, że rozpuszczanie plotek ma złe skutki.

Emisja codziennie o 19:50.

„BAKUGAN: POWSTANIE GEOGANÓW”

Premiera nowych odcinków 3. sezonu w poniedziałek 15 listopada o 20:20.

Dan Kuozo, Wynton Styles i Lia Venegas pewnego dnia odkryli Bakugany, z których każdy ma szczególną moc. Od tego czasu ratują świat przed złoczyńcami i biorą udział w turniejach Bakuganów. Ostatnie mistrzostwa odbyły się w Tokio, gdzie Ekstra Ekipa i ich przyjaciele nagle zostali zaangażowani do misji ratunkowej.

W premierowym sezonie widzowie spotkają Ekstra Ekipę po powrocie z Tokio. Są przekonani, że w końcu odpoczną po wielkich wyprawach. Nic bardziej mylnego! Już pierwszego dnia w szkole trafią na nowego przeciwnika, który ma towarzysza jeszcze dziwniejszego niż Bakugan. Wygląda jak zwykły Bakugan, lecz jest silniejszy – nazywa się Geogan. Geogany to nie jedyne nowe postaci, które spotkają Dan, Wynton i Lia. Trafią też na bohaterkę, która uważa się za księżniczkę… śmieci. Poznają ją przy wysypisku. Tą sytuacją przez przypadek zirytują jej Bakugana! A w otoczeniu dzikiej natury czeka na nich także człowiek-wilk.

Emisja codziennie o 20:20.

Hity programowe

BOOMERANG­

listopad 2021

Listopad w Boomerangu to miesiąc kolejnych premier. Kultowe postaci, Tom i Jerry zyskają nową odsłonę: na kanale zadebiutuje serial „Tom i Jerry w Nowym Jorku” o wielkomiejskich przygodach. Stacja zaprasza również na premierowe odcinki animacji „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Dla kultowych bohaterów znalazło się miejsce w maratonie „Zimowe szaleństwo ze Scoobym oraz Tomem i Jerrym”. Odbędzie się także emisja dwóch odcinków specjalnych „Ben 10: Ben Gen 10” i „Obcy X w natarciu”.

„TOM I JERRY W NOWYM JORKU”

Premiera serialu w poniedziałek 15 listopada o 16:00.

Wszyscy goście eleganckiego hotelu w wielkim mieście zachowują się wytwornie. Ale jest para urwisów, którzy nie zważają na żadne konwenanse! Dla Toma i Jerry’ego nowojorski hotel na Manhattanie to idealne miejsce do nieskonczonych harców. Jakby tego było mało, lubią psocić w miejskim zoo, teatrze czy parku – Nowy Jork stoi przed nimi otworem.

W premierowych odcinkach serialu bohaterowie narobią niezłego bałaganu – w ich łapki trafi panda z nowojorskiego zoo. Chociaż myszka i kot uwielbiają radosny harmider, wiedzą, że trzeba zachować się odpowiedzialnie: spróbują oddać pandę do zoo. Ten prosty plan zamieni się w wielką przygodę.

Nieuważny Tom podczas zabawy z latawcem zepsuje zamek z piasku. To nie był przypadkowy zamek – Jerry i jego przyjaciel budowali go bardzo długo. Teraz zrobią wszystko, żeby dorwać gapowatego Toma! Myszka spotka też przyjaznego kameleona i słonia, który… lunatykuje.

Emisja codziennie o 16:00.

„ZWARIOWANE MELODIE: KRESKÓWKI”

Premiera nowych odcinków 1. sezonu w poniedziałek 22 listopada o 13:00.

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” to znani bohaterowie w odświeżonej animowanej odsłonie. Dzięki czemu serial zachwyca nowoczesną, dynamiczną ilustracją, a jednocześnie daje to, co widzowie lubią najbardziej: legendarnych bohaterów i zawadiacki humor.

Królik Bugs niezmiennie stawia na emocjonujące przygody. Lubi płatać figle myśliwemu Elmerowi, który zastawia na niego różne pułapki. Mistrzem zasadzek jest także Kojot E. Wiluś – wciąż próbuje dogodnić i złapać najszybszego zwierzaka pod słońcem, Strusia Pędziwiatra. Przez świat pędzi też diabeł tasmański Taz. W serialu nie brakuje Kaczora Daffy’ego i Prosiaka Porky.

W listopadzie Boomerang wyemituje kolejną część premierowych odcinków 1. sezonu serialu. Myśliwy Elmer nie będzie jedynym, który chce złapać Bugsa: pojawi się sprytny Puma. On też chce zrobić zasadzkę! Daffy pomoże Porky’emu znaleźć zagubiony klucz, a diabeł tasmański Taz będzie chciał okiełznać gorące źródło.

Emisja od poniedziałku do piątku o 13:00.

„BEN 10: BEN GEN 10” i „BEN 10: OBCY X W NATARCIU”

Premiera w sobotę 6 listopada o 12:00.

Boomerang zaprasza na emisję odcinków specjalnych, w których chłopiec i jego bohaterska rodzina przeżyją przygody nie z tej Ziemi. Każdy z odcinków to prawie godzinna dawka międzygalaktycznych perypetii Bena Tennysona i kosmitów, w których może zamienać się dzięki Omnitrixiowi.

W odcinku „Ben Gen 10” chłopiec spotka bohatera znanego z serialu „Generator Rex”, czyli tytułowego Rexa. Nowy nastoletni przybysz trafi na Ziemię w ucieczce przed złym czarnoksiężnikiem Hexem. Przeciwnik wykorzystuje Omnitrix do niecnych celów i chce zamienić wszystkich Ziemian w kosmitów. Ben i Rex muszą zakopać topór wojenny i połączyć siły, by pokonać Hexa.

„Obcy X w natarciu” opowiada o alternatywnej historii. Ben wybiera się na kemping tylko z dziadkiem Maxem. Wtedy zaskakuje ich Obcy X, który wykrada Omnitrix! Ben i Max poproszą o pomoc rodziny Tennysonów z równoległych linii czasowych, aby pokonać Obcego X i odzyskać Omnitrix.
Emisja w sobotę i niedzielę 6-7 listopada o 12:00.

„ZIMOWE SZALEŃSTWO ZE SCOOBYM ORAZ TOMEM I JERRYM”

Premiera maratonu w sobotę 27 listopada o 10:00.

Koniec listopada zwiastuje zimę – a w Boomerangu sezon zimowy rozpoczyna się z przytupem. Stacja zaprasza na kreskówkowy maraton z grupą nastoletnich detektywów, psem Scoobym-Doo i Tomem oraz Jerrym. Emitowane będą pełnometrażowe filmy i seriale o przygodach tych bohaterów.

Scooby, Daphe, Velma, Fred i Kudłaty wybiorą się do Londynu w filmie „Scooby-Doo: Upiorne igrzyska”. Na te zawody jadą po zwycięstwo! Niestety, ich plany popsuje nowe straszydło: tym razem zjawa pojawia się w londyńskim muzeum. Ale czy to na pewno prawdziwy duch?

Na wyprawę wyruszą także w filmie „Scooby-Doo: Mechaniczny pies”. Przyjadą do Houston, gdzie odbywa się zlot naukowców. Zaprezentują oni wielkiego robota, który wbrew ich intencjom ożyje – nastoletni detektywi i ich psi przyjaciel będą musieli zaradzić sytuacji.

W maratonie pojawią się również odcinki premierowego serialu „Tom i Jerry w Nowym Jorku”, gdzie popularni bohaterowie psocą w wielkomiejskiej dżungli.

Emisja w soboty i niedziele od 10:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.