Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2019

W listopadzie na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki m.in.: „Młodzi tytani: Akcja!”, „Kicia Rożek” i „Steven Universe”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki „Grizzy i lemingi” i „Ben 10”.

HITY PROGRAMOWE
LISTOPAD 2019

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 LISTOPADA O 16:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:40

W nowych odcinkach zabawni obrońcy Jump City połączą siły z legendarnym Shazamem, by pokonać złowieszczego Pana Minda. Kiedy indziej Raven przejdzie metamorfozę, dzięki pomocy jej towarzyszy i wystąpi w konkursie piękności, by pojednać się ze swoim ojcem. Wyjątkowi superbohaterowie odwiedzą także operę, a gdy ta ich znudzi, zaczną śnić o występach we własnych spektaklach. Więcej przygód Młodych Tytanów już od 18 listopada na antenie Cartoon Network.

KICIA ROŻEK
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 LISTOPADA O 14:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

W Cartoon Network pojawi się prawdziwa wojna na kawały! W nowych odcinkach sezonu drugiego „Kici Rożek” Mistrz Smutas przygotuje zasadzkę na przyjaciół, co sprawi, że będą chcieli mu się odwdzięczyć „prankiem”. Kicia jednak nie rozumiejąc koncepcji żartów, może zepsuć im szyki. Premiera już w poniedziałek 14 listopada!

TOTALNA PORAŻKA: PRZEDSZKOLAKI
PREMIERA W SOBOTĘ 25 LISTOPADA O 18:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:00

Na widzów, którzy lubią spędzać czas oglądając reality show czeka wyjątkowa propozycja od Cartoon Network. W listopadzie na antenie pojawią się przygody bohaterów Wyspy Totalnej Porażki. Tym razem jednak z nastolatków zmienili się oni w dzieciaki! Już od pierwszych odcinków będą chcieli przechytrzyć kadrę i uciec z przedszkola, w którym się znaleźli! Premiera nowego serialu już w sobotę 25 listopada.

GUMBALL VIP
PREMIERA W SOBOTĘ 30 LISTOPAD O 08:30
EMISJA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ O 08:30

Do Cartoon Network powraca atrakcja dla fanów przygód bohaterów z Elmore oraz okazja do zdobycia cennych nagród. Korzystając z wyjątkowej aplikacji Gumball VIP, widzowie będą mogli w łatwy sposób odpowiadać na zabawne pytania związane z oglądanym w danym momencie odcinkiem serialu. Aplikacja dostępna w sklepach Google Play i App Store.

STEVEN UNIVERSE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 LISTOPAD O 21:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 21:15

W nowych odcinkach sezonu piątego za namową Ronaldo, Steven wraz ze swoją drużyną Kryształowych Klejnotów zbadają nietypową aktywność w Księżycowej Bazie. Co przyniesie ta misja? Czy Ziemi rzeczywiście zagrażać będzie poważne niebezpieczeństwo? Widzowie dowiedzą się już 18 listopada. Odcinki emitowane będą codziennie o 21:15.

BOOMERANG

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 LISTOPADA O 15:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 15.20

Zabawni mieszkańcy kanadyjskiej puszczy powracają z kolejnymi szalonymi pomysłami. Czy Lemingom uda się obrabować lodówkę ze smakołyków? Czy Grizzy zdoła zapanować nad szalonymi niebieskimi futrarzakami i odzyskać upragniony spokój w leśniczówce? Widzowie dowiedzą się już w poniedziałek 18 listopada!

WEEKEND Z TAFFYM I MOCNYM MIKIEM
PREMIERA W SOBOTĘ 2 LISTOPADA O 10:45
EMISJA OD SOBOTY DO NIEDZIELI O 10:45

W listopadzie Boomerang zaprasza na weekendowe maratony z bohaterami dwóch kreskówek – Mocny Mike i Taffy. Obaj bohaterowie różnią się od siebie jak pies i kot (choć ten drugi jedynie udaje kota), lecz ich przygody bawią widzów do łez! Czy Taffy’emu uda się utrzymać pozycję w domu Pani Majętnej? Czy Mike odzyska w końcu ład w domu i przeczyta gazetę w spokoju? Odpowiedzi można szukać na kanale już od 2 listopada.

ZIMOWE SZALEŃSTWO ZE SCOOBYM ORAZ TOMEM I JERRYM
PREMIERA W SOBOTĘ 30 LISTOPADA O 9:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 9:00

Od ostatniego weekendu listopada stacja Boomerang zaprasza na dwa filmy z ukochanymi przez całe pokolenia bohaterami. Widzowie zobaczą zabawne przygody kultowych postaci, które m. in. spotkają się z legendarnym detektywem Sherlockiem Holmsem oraz stoczą pojedynek z upiornym strachem na wróble.

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 LISTOPADA O 10:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 10:20

cDrużyna Tennysonów już w listopadzie pojawi się z kolejnymi przygodami w Boomerangu. W nowych odcinkach drugiego sezonu kreskówki nie zabraknie kapitalnych transformacji, mnóstwa kosmicznych postaci, prehistorycznych dinozaurów, nowoczesnych maszyn oraz epickich pojedynków. Perypetie Bena 10 już w listopadzie!

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.