Cartoon Network i Boomerang w lipcu 2021

W lipcy na antenie Cartoon Network obejrzymy m.in.: odcinek specjalny „Craig znad potoku: Ahoj przygodo!”, premierowe filmy Scooby Doo: „Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha”, „Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha”, „Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie”, „LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratów”. Nowe odcinki „Victor i Valentino” oraz „Grizzy i lemingi”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki „Alice i Lewis” oraz „Lamput”.

Hity programowe

CARTOON NETWORK

lipiec 2021

Pełnia lata w Cartoon Network to czas wielu wakacyjnych przygód! Stacja przygotowała maraton „Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!”, w ramach którego odbędzie się premiera epizodów z trzeciego sezonu, a także emisja odcinka specjalnego. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe perypetie przebywających u babci Chaty przyrodnich braci, czyli „Victora i Valentino”.

„CRAIG ZNAD POTOKU: AHOJ PRZYGODO!”

Emisja wraz z odcinkami specjalnymi od poniedziałku 5 lipca o 12:00. Premiera 3 sezonu w ramach cyklu, w poniedziałek 12 lipca o 12:00.

„Craig znad Potoku: Ahoj przygodo!” to letnia kampania przygotowana przez Cartoon Network. Craig i przyjaciele będą odkrywać nowe zakątki lasu nad Potokiem. Odcinek specjalny, „Po drugiej stronie”, opowiada o zbliżających się urodzinach taty głównego bohatera. Chłopiec wie, że musi znaleźć na tę okazję wyjątkowy prezent. Od Zielonego Ponczo dowiaduje się o turnieju po Drugiej Stronie Potoku. Jest przekonany, że tam można wygrać niesamowite nagrody! Zdeterminowany Craig postanawia zdobyć jedną z nich i podarować rodzicowi. Razem z Kelsey i J.P. staną do udziału w zawodach.

W nowych odcinkach Drzewo Handlowe nad Potokiem zaatakują pszczoły. Bohaterowie stwierdzą, że jest tylko jeden sposób na rozwiązanie tej sytuacji: współpraca! Powołają Potokowy Samorząd, który stworzy plan akcji. W trzecim sezonie Craig wyruszy także na ratunek siostrze i przeprowadzi śledztwo w sprawie skradzionych rowerów.
Emisja codziennie od 12:00

„KINOWE WIECZORY Z CARTOON NETWORK”

Premiera cyklu w sobotę 3 lipca o 18:55.

Emisja w każdą sobotę i niedzielę od 18:55

Lipcowe weekendy są doskonałą porą na nowe zagadki z duchami! „Kinowe wieczory z Cartoon Network” to zestaw produkcji pełnometrażowych o Scooby-Doo i jego przyjaciołach. Paczka młodych detektywów wybierze się do luksusowego kurortu, gdzie wujek Freda jest słynnym szefem kuchni. Niestety, nie będzie dane im odpocząć. W ośrodku straszy duch-łasuch, który psuje wakacje innym wypoczywającym. Gang detektywów będzie też poszukiwał brakującego, trzynastego straszydła – znaleźli już dwanaście innych zjaw, ale w tajemniczej skrzyni nie ma ostatniej z nich. Fred, Velma, Daphne, Kudłaty i Scooby wezmą udział w wyścigu z zombie, a w ostatniej produkcji pojawią się jako postaci z klocków LEGO! Podczas weekendowego maratonu zostaną wyemitowane również takie produkcje, jak „Między nami, misiami: Film”, „Ben 10 kontra wszechświat: Film” czy „Steven Universe: Film”.

Plan emisji premierowych filmów:

03.07, godz. 18:55 – „Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha”

10.07, godz. 18:55 – „Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha”

18.07, godz. 18:55 – „Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie”

24.07, godz. 18:55 – „LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratów”

„VICTOR I VALENTINO”

Premiera nowych odcinków 2 sezonu wraz z odcinkiem specjalnym w poniedziałek 19 lipca o 15:45.

Bracia Victor i Valentino powracają na antenę Cartoon Network w premierowych odcinkach 2 sezonu, a także w odcinku specjalnym, „Through the Nine Realms of Mictlan”. Chłopcy poraz kolejny spotkają swoją przyjaciółkę-ducha, Cristinę. Dziewczynka świeci w ciemności i lewituje! Chłopcy i ich koleżanka tak bardzo wciągną się w zabawę, że zapomną o odjeżdżającym pociągu Cristiny do podziemnego świata. Ale dziewczynka z zaświatów musi powrócić do swojej rodziny: Victor i Valentino postanawiają przejść razem z nią przez osiem wymiarów podziemia, aby dotrzeć do dziewiątego z nich, gdzie czekają jej bliscy.

Premierowe odcinki opowiadające o wakacjach przyrodnich braci w małym miasteczku Monte Macabre, pokażą również kolejny występ Kojota HueHue, który będzie ostatnią deską ratunku dla bohaterów. Przez przypadek uwolnią oni złośliwe zjawy i tylko Kojot HueHue może im pomóc. Bracia zrobią także urodzinową imprezę, ale zorientują się, że nie są dobrymi organizatorami, kiedy przyjęcie pójdzie zupełnie nie po ich myśli.

Emisja codziennie od 15:45.

„GRIZZY I LEMINIGI”

Premiera 2 sezonu na kanale Cartoon Network w poniedziałek 5 lipca o 6:55.

Burkliwy miś jak zwykle będzie musiał zaradzić psotom grupy niebieskich lemingów, które zrobią wszystko, aby go zirytować. Krótkie odcinki serialu są pełne niespodziewanych gagów i komicznych zwrotów akcji. Tym razem harce lemingów i mrukliwego misia będą tak energetyczne, że bohaterowie prawie rozsadzą chatkę pozostałą po leśniczym. Grizzy jest o krok od stracenia wygodnego domku!

Po raz pierwszy brązowy miś nie będzie jedynym niedźwiedziem w lesie: rezerwat odwiedzi prawdziwy niedźwiedź polarny. Biały towarzysz przypłynie na krze z lodowej krainy i od razu wzbudzi ciekawość wścibksich lemingów. Sprytne zwierzątka często dostają się do zakątków, gdzie nie docierają inni mieszkańcy rezerwatu, i pakują się przez to w tarapaty. Tym razem znajdą magiczne źródło młodości. Dzięki niemu na pewno będą supermocni! Bohaterów czeka także nagłe spotkanie z wróżką i jej magiczną kulą do przewidywania przyszłości.
Emisja codziennie od 6:55.

­­

Hity programowe

BOOMERANG­

lipiec 2021

Lipiec w Boomerangu to również okres wielu premier. Odbędzie się emisja nowych odcinków serialu o zmiennokształtnym Lampucie i goniących go naukowcach, a także nowych epizodów przygód Alice i Lewisa w Krainie Czarów. W pierwszym miesiącu wakacji kanał zaprasza także na cykl „Przyjaciele Boomeranga”, pełen przygód Jasia Fasoli i misia Teddy’ego.

„ALICE I LEWIS”

Premiera nowych odcinków 1 sezonu w poniedziałek 5 lipca o 19:00.

6-letnia Alice jest bystrą dziewczynką, która tylko czeka na nową okazję do zabawy. Pewnego dnia nieco się nudzi i właśnie wtedy odkrywa Krainę Czarów! Od tego momentu bohaterka w towarzystwie magicznego królika Lewisa poznaje kolorowy świat pełen czarodziejskich stworzonek. Jednak mała Alice chodzi też do szkoły, gdzie ma swoich przyjaciół. Ale potrzebuje nowych wrażeń i zdecyduje, że wystartuje w zawodach na strażnika ważnego zegara w Krainie Czarów. Jej konkurentem będzie… Lewis! Aby wygrać, muszą przekonać do siebie innych mieszkańców tego miejsca. Niespodziewanie dziewczynka zdobędzie pierwsze miejsce, ale czy będzie w stanie zajmować się zegarem tak dobrze, jak kiedyś robił to Lewis?

W nowych odcinkach powróci też ptak Dodson Dodo. Alice pomoże królikowi stworzyć piękny prezent dla Królowej – znajdzie nietypowy kamień i pomaluje go w ozdobne wzory. Jednak szybko okaże się, że to nie zwykły kamień, a pewne jajo. Bohaterów czekają liczne przepychanki o magiczne znalezisko.

Emisja codziennie o 19:00.

„PRZYJACIELE BOOMERANGA”

Start maratonu z serialem „Jaś Fasola” od soboty 10 lipca od 12:00.

Maraton z Jasiem Fasolą już w lipcu na kanale Boomerang. Stacja celebruje wyjątkowe przyjaźnie w cyklu „Przyjaciele Boomeranga”. W tym miesiącu najmłodsi widzowie spotkają dwójkę słynnych kumpli, czyli Jasia i jego nieodzownego towarzysza, misia Teddy’ego. Choć Jaś spotyka na swojej drodze wielu bohaterów, to właśnie miś jest jego najlepszym kumplem. Razem przeżyli liczne przygody, bo główna postać zabiera go wszędzie tam, gdzie tylko się wybiera. Maskotka widziała już spory kawałek świata – to całkiem nieźle, jak na małego pluszowego misia! W odcinkach emitowanych w ramach weekendowych maratonów bohaterowie będą grać na konsoli. Jaś nie zna się dobrze na urządzeniach, ale ma doskonałego przewodnika: siostrzeńca Pani Wicket. Zobaczy konsolę i wybierze taką samą dla siebie i Teddy’ego. Postanowi też nauczyć się jazdy na deskorolce, ale okaże się, że to hobby nie jest jego mocną stroną. Właśnie wtedy pozna skutery – pojazdy, z którymi mógłby sobie poradzić z łatwością i robić różne drogowe sztuczki.
Emisja w soboty i niedziele od 12:00.

„LAMPUT”

Premiera nowych odcinków w poniedziałek 12 lipca o 16:45.

Lamput to mały, zmiennokształtny stworek, który powstał w laboratorium pod okiem naukowców. Jest niezwykle elastyczny: przeciśnie się przez każdą szczelinę. Dzięki temu jest w stanie uciec z każdej pułapki! Dlatego trudno zatrzymać go w jednym miejscu i naukowcy muszą często zakasać rękawy w poszukiwaniach Lamputa, który po raz kolejny im umknął.

W lipcu na stacji Boomerang proponuje emisję premierowych odcinków serialu. Widzowie mogą spodziewać się nowych ucieczek. Lamput dostanie się do muzeum, gdzie zobaczy wiele starożytnych eksponatów. Dopasowanie się do ich kształtów to dla niego bułka z masłem. Czy naukowcy poradzą sobie z odnalezieniem stworka w zakątkach wielkiego budynku? Wybiorą się także na słoneczną plażę, gdzie Lamput przekona się, że bycie sobą jest okej. Nie musi dopasować się do żadnego ciała. Razem z naukowcami przez przypadek zostaną też zmniejszeni – będą ścigać się jak zwykle, ale w nieco mniejszym rozmiarze.
Emisja codziennie o 16:45.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.