Cartoon Network i Boomerang w lipcu 2013

Gormiti

Cartoon Network wyemituje nową CARTOON NETWORKwersję serialu animowanego w technice komputerowej 3D „Gormiti”. Na obu kanałach obejrzymy letnie maratony seriali animowanych. Boomerang Boomerangpremierowo wyemituje film animowany „Flintstonowie: Rockula i Frankenstone”.

 

CNCartoonnetwork

 

AKADEMIA CARTOON NETWORK – FUTBOL – GŁOSOWANIE!

PROGRAM SPECJALNY

AkademiaCartoonNetworkW lipcu widzowie i użytkownicy strony internetowej Cartoon Network wybiorą 20 uczestników konkursu piłkarskiego „Akademia Cartoon Network”, których filmiki prezentujące piłkarskie triki zostaną poddane ocenie jury konkursu. Zwycięzca wybrany przez jury, któremu przewodniczy dziennikarz portalu Sport.pl Michał Pol, pojedzie na trening z napastnikiem Arsenalu Londyn – Łukaszem Podolskim.

Głosowanie na najlepszych wystartuje już 3 lipca! Więcej informacji o konkursie na:

www.CartoonNetwork.pl/akademia-cn

 

GORMITI

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-20

PREMIERA: sobota  6 lipca o godz. 13:05

EMISJA: w soboty o godz. 13:05

GormitiGdy starożytne źródło wszelkiego zła – Magor, przywódca ludu Wulkanu ponownie pojawia się na Wyspie Gorm, książęta z pięciu regionów odpowiadających żywiołom ziemi, powietrza, lasu, morza i wulkanu muszą w przyspieszonym tempie opanować moc Gormiti, która jest kluczem o władania siłami natury. Jeśli im się to uda i będą postępować zgodnie ze wskazówkami Starego Mędrca, zostaną największymi bohaterami królestwa!

 

MARATON MIX

PREMIERA: w poniedziałek 8 lipca od godz. 8:30

EMISJA: od poniedziałku do piątku o godz. 8:30, powtórki o 13:30, emisja do 30 sierpnia

Cartoon Network miksuje bajkowy rozkład jazdy na lato! Od poniedziałku do piątku stacja zaserwuje najlepsze programy roku w formie maratonów. Początek miesiąca należeć będzie do „Niesamowitego świata Gumballa”, „Bena 10”, „Zwyczajnego serialu”, „Scooby-Doo! I brygady detektywów” oraz „Looney Tunes Show”. W drugiej połowie lipca będziecie mogli nadrobić zaległości z ulubionych seriali i filmów takich jak: „Transformers Prime”, „Jeźdźcy smoków”, „Garfield Show”, „Level Up” i „Eliot Kid”.

 

KINO CARTOON NETWORK

FILM

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 i 18.10

 

06/07 o 09:05 SCOOBY-DOO I BRACIA BOO

07/07 o 18:10 BEN 10: ZNISZCZYĆ WSZYSTKICH KOSMITÓW

 

13/07 o 09:05 NOWY SCOOBY-DOO: NAWIEDZONY STATEK

14/07 o 18:10 TOM I JERRY: PIRACI I KUDŁACI

 

20/07 o 09:05 SCOOBY-DOO I DUCH CZAROWNICY

21/07 o 18:10 BEN 10 KONTRA MINUS 10

 

27/07 o 09:05 SCOOBY-DOO I ŚNIEŻNY STWÓR

28/07 o 18:10 MŁODZI TYTANI: NIEWYRÓWNANE RACHUNKI

 

 

Boomerang

LETNIE MARATONY BOOMERANGA

PREMIERA: poniedziałek 1lipca

EMISJA: poniedziałek- piątek 8:50 – 11:00, 14:50 – 17:00

Tegoroczne wakacje z Boomerangiem będą niezapomniane! Już od lipca dzieci będą mogły oglądać mini-maratony ulubionych bajek każdego dnia, od poniedziałku do piątku, rano i po południu!

W specjalnych dwugodzinnych blokach zostaną wyemitowane najlepsze odcinki Całkiem nowych przygód Toma i Jerry’ego, Przygód Sylwestra i Tweety’ego, Różowej Pantery i przyjaciół, Garfielda oraz Przygód Animków.

 

LENIUCHOWO

NOWE ODCINKI

EMISJA: poniedziałek-piątek 12:45

Drugi sezon, odcinki: 36 – 53

leniuchowoPremierowe odcinki pełnej śmiechu, roztańczonej kreskówki już w lipcu! Burmistrz Dobrowolski planuje modernizację miasta. Robbie Zgniłek wykorzysta tę okazję, aby przebrać się za technika i rozleniwić dzieci za pomocą swoich nowych sztuczek. Jedną z nich będzie wykorzystanie specjalnie zamówionej przez niego magicznej lampy. Robbie rozkaże dżinowi zaklętemu w lampie, aby pozbył się z miasta wszystkich sportowych urządzeń oraz słodyczy sportowców. Na szczęście jego niecny plan jak zwykle spełznie na niczym!

Innym razem Stephanie i Ziggy postanowią otworzyć w Leniuchowie Szkołę Tańca. Robbie Zgniłek przebierze się za szefa słynnej szkoły tańca i zaprosi Stephanie w odległe miejsce. Przyjaciele z Leniuchowa będą musieli się wybrać w niebezpieczną misję, aby ją uratować.

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: środy o 13:15 i soboty o 14:30

Wybierz się na łowy wielkich bajkowych premier z Boomerangiem!

06.07 o 14:30

Flintstonowie: Rockula i Frankenstone PREMIERA

Państwo Flintstonowie i Rubblesowie wygrywaja wycieczkę do zamku Count Rockula’s w Rocksylvanii. Mają tam wątpliwą przyjemność spotkać słynnego właściciela zamku oraz jego wiernego i przerażającego sługę, Frankenstone’a…

 

10.07 o 13.30 *** Yogi i inwazja kosmitów

 

13.07 o 14:30 *** Scooby Doo na tropie Mumii


20.07 o 14:30 *** Nowy Scooby Doo:
Scooby Doo w fabryce snów

 

24.07 o 13:15 *** Nowy Scooby Doo: Duch jeźdźca z Hagglethornu

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

2 myśli w temacie “Cartoon Network i Boomerang w lipcu 2013

  1. Czy oprócz nowych odcinków seriali takich jak: Krypto superpies, Jelly Jamm, Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego, Włochachacze, Przygody Animków, Leniuchowo czy Taz-mania ;będzie w lipcu jakiś nowy serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.