Cartoon Network i Boomerang w kwietniu 2013, „Gwiezdne wojny: Wojny klonów 5”, „Looney Tunes Show 2”, „Niesamowity świat Gumballa 2”

WojnyKlonow5

CARTOON NETWORKW kwietniu na Cartoon Network obejrzymy, najnowszy 5 sezon serialu animowanego „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, nowe odcinki „Looney Tunes Show” oraz „Niesamowity świat Gumballa”. Boomerang wyemituje nowe odcinki „Przygody animków” oraz „Wło-cha-cha-cze”.Boomerang

CNCartoonnetworkCARTOON NETWORK

GWIEZDNE WOJNY: WOJNY KLONÓW

NOWY SEZON

(sezon 5, odcinki 501-520)

PREMIERA: w poniedziałek 15 kwietnia o 20.15

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 20.15

WojnyKlonow5„Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” George’a Lucasa wracają na antenę Cartoon Network z 5 sezonem przygód bohaterów z odległej galaktyki. Pełni gniewu i pragnienia zemsty, bracia Savage Opress i Maul sieją terror w całej galaktyce. Przemocą rekrutują Hondo Ohnaka i jego piratów, za którymi w pościg ruszają Obi-Wan Kenobi i Adi Gallia, co prowadzi ich do niebezpiecznej konfrontacji. Czy Rycerze Jedi zwyciężą?

Dołącz do bohaterów gwiezdnej sagi od poniedziałku do piątku o godz. 20.15.

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA

NOWE ODCINKI

(sezon 2, odcinki 26-31)

PREMIERA: we wtorek 2 kwietnia o 19.00

EMISJA: we wtorki o 19.00

niesamswiatgumballaSpecjaliści od pakowania się w kłopoty – Gumball i Darwin wracają w kwietniu do CN z serią nowych przygód. W kolejnych odcinkach nauczą się, że roboty czasami nie pamiętają o drugim prawie robotyki, pamiątki rodzinne należy szanować i co najważniejsze, że przyjaciela nigdy się nie opuszcza w biedzie, nawet gdy wielgachny T-Rex, szkolna rozrabiaka, wybiera sobie na ofiarę tegoż przyjaciela.

 

LOONEY TUNES SHOW

NOWE ODCINKI

(sezon 2, odcinki 27-39)

PREMIERA: w poniedziałek 1 kwietnia o 19.00

EMISJA: w poniedziałki o 19.00

 

looneytoonsshowJeszcze więcej zakręconych przygód Królika Bugsa i Kaczora Daffy’ego w totalnie współczesnej odsłonie serialu, który nigdy się nie nudzi. Dołączcie do swoich ulubionych Zwariowanych Melodii w każdy kwietniowy poniedziałek!

 

 

 

 

TY WYBIERASZ!

SPECJALNY MARATON

EMISJA: w poniedziałek 1 kwietnia od godz. 11:25 CET do 19.00 CET

Największy kawalarz w Cartoon Network – Banan Joe powraca ze specjalnym maratonem, w którym to Wy decydujecie jakie seriale zobaczycie w Prima Aprilis! Czy będzie to „Pora na przygodę”, „Zwyczajny serial”, „Johnny Test”, a może „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów”? Nie zostawiajcie nić przypadkowi i weźcie udział w głosowaniu online. Głosy możecie oddawać od 23 do 31 marca na stronie www.cartoonnetwork.pl/ty-wybierasz.

KINO CARTOON NETWORK

FILM

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 CET i 18.10 CET

06/04 SCOOB-DOO 2: POTWORY NA GIGANCIE

07/04 OGNISTY PODMUCH

 

13/04 NOWY SCOOBY-DOO: GOŚCIE NAWIEDZONEGO      DOMU

14/04 ED, EDD I EDDY: WIELKIE KINO

 

20/04 NOWY SCOOBY-DOO: WYJĄCE WIATRY WYJCOWA

21/04 BEN 10: TAJEMNICA OMINITRIXA

27/04 SCOOBY-DOO PODBIJA HOLLYWOOD
28/04 KRYPTONIM KLAN NA DRZEWIE: OPERACJA            Z.E.R.O.

 

Boomerang

BOOMERANG

WŁO-CHA-CHA-TY APRILIS

SPECJALNY BLOK

PREMIERA: poniedziałek 1 kwietnia o godz. 7:00

EMISJA: poniedziałek 1 kwietnia od 7:00 do 12:45

wlochachaczeŚwiętuj prima aprilis z Wło-cha-cha-czami! Blok złożony z ośmiu najśmieszniejszych odcinków serialu (sezon 1.), przeplatany odcinkami innych seriali Cartoonito, wystartuje o godzinie 7:00 i potrwa do 12:45. W  primaaprilisowym wydaniu Wło-cha-cha-czy nie zabraknie wesołych przygód i psot!

 

 

 

 

WŁO-CHA-CHA-CZE

NOWE ODCINKI

PREMIERA: wtorek 2 kwietnia o 11:55

EMISJA: codziennie o 11:55

wlochchaccze2W odległej Włochahandii mieszka urocza, kochająca zabawę rodzinka. Ma Ha Ha to dobroduszna mama Wło-cha-cha-czy, Pa Ha Ha, czyli tata, to pechowiec i wielbiciel przyrody, Mini Ha Ha jest elastyczną gimnastyczką, Nana Ha Ha szaloną babunią-artystką, a maleńki Chihua Ha Ha maskotką rodziny. Razem zapraszają Cię do wspólnej zabawy! Jak to zwykle bywa w bajkach, i tu nie zabraknie rozrabiaki – Borysa Bu Hu, który zawsze stara się przeszkodzić bohaterom w zabawie, co prowadzi do komicznych sytuacji. Borys nie znosi śmiechu i razem ze swoim synem Boyzie’m nieustanne próbuje zakłócić radosną zabawę mieszkańcom Włochahandii!

 

PRZYGODY ANIMKÓW

NOWE ODCINKI

PREMIERA: poniedziałek 15 kwietnia o 9:45

EMISJA: codziennie o 9:45

przygodyanimkowNowe pokolenie Animków wkracza do gry! Królik Kinio, Trusia, Kinia, Kaczor Tasior, Prosiaczek Pucuś, Kot Sylwek, Junior oraz inni bohaterowie przeżyją nowe, niezapomniane przygody! W nowych odcinkach Animki stoczą walkę o bal, Kaczor Tasior nie będzie mógł spać po obejrzeniu horrorów, Królik Kinio spróbuje powstrzymać niebezpieczne eksperymenty dr. Gene’a Splicera, zaś Max skorzysta z usług przyjaciela do wynajęcia.

 

KINO BOOMERANGA

            EMISJA: w środy o 13:15 i soboty o 14:30

 

03/04/2013 Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci


06/04/2013 Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster: Więźniowe wyobraźni
 PREMIERA


10/04/2013 Nowy Scooby-Doo: Nowe dreszczowce Scooby’ego-Doo


13/04/2013 Scooby-Doo i legenda wampira

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.