Cartoon Network i Boomerang w grudniu 2018

W grudniu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowy serial „Obóz na wyspie”, nowe odcinki „OK K.O.! Po prostu walcz”, „Młodzi Tytani: akcja” oraz „Transformers: Cyberverse”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki „Odlotowe wyścigi”, „The Happos Family” i „Oddbods”.

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
GRUDZIEŃ 2018

 

 

OBÓZ NA WYSPIE
PREMIERA W SOBOTĘ 1 GRUDNIA O 12:55
EMISJA W SOBOTĘ 1 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 2 GRUDNIA O 12:55

W grudniu na antenie Cartoon Network pojawi się zupełnie nowa produkcja – „Obóz na wyspie”. W kreskówce, która rozwija wyobraźnię dzieci, uczestnikami obozu opiekują się czarownice, Księżyc marzy, by mieć kumpli, potwór spod łóżka ma ochotę na żarty, a najwierniejszym druhem jest piżamka. Serial przedstawia losy uroczych bohaterów – Oskara i jego najlepszej przyjaciółki, Jeżynki – którzy trafią do miejsca pełnego magii i przeżyją tam mnóstwo niewiarygodnych przygód.

 

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 GRUDNIA O 20:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:45

W Lakewood Plaza żyje chłopiec, który marzy o tym, by stać się największym herosem. W nowych odcinkach serialu „OK K.O.! Po prostu walcz” głównego bohatera i jego przyjaciół – Enid oraz Rada – czeka bardzo ważne szkolenie. Młodzi adepci sztuk walki za sprawą pana Gara, spotkają się z ekspertami, od których spróbują nauczyć się, na czym polega praca zespołowa. Czy im się uda? Odpowiedź już w grudniu w Cartoon Network.

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA! KONTRA MIKOŁAJ
PREMIERA W SOBOTĘ 1 GRUDNIA O 8:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:45 ORAZ OD 24 GRUDNIA DO 26 GRUDNIA O 8:45

Już z początkiem grudnia można będzie poczuć niepowtarzalną świąteczną atmosferę i oddać się rozrywce, oglądając specjalne zimowe maratony w Cartoon Network. Na widzów czekają wyjątkowe odcinki „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Mikołaj”, w których nastoletni bohaterowie spotkają się z niezwykłym przybyszem z bieguna północnego. Może on sprawi, że zrozumieją, na czym polega prawdziwa magia świąt?

 

WITAMY W RODZINIE CARTOON NETWORK
PREMIERA W CZWARTEK 27 GRUDNIA O 8:45
EMISJA OD CZWARTKU 27 GRUDNIA DO WTORKU 1 STYCZNIA O 8:45

Rok 2018 przyniósł mnóstwo nowych kreskówkowych postaci, które widzowie będą mieli okazję spotkać raz jeszcze w wyjątkowych maratonach „Witamy w rodzinie Cartoon Network”. Nie zabraknie tam bystrego bohatera – Craiga znad potoku, niezwykle pozytywnej Kici Rożek ani zabawnych kumpli – Jabłka i Szczypiora! Przypomną też o sobie Oscar i Jeżynka z serialu „Obóz na wyspie” i ponownie zaproszą fanów do magicznej krainy, pełnej niespodzianek i emocjonujących przygód.

 

TRANSFORMERS: CYBERVERSE
PREMIERA W SOBOTĘ 15 GRUDNIA O 20:45
EMISJA W SOBOTĘ 15 GRUDNIA I NIEDZIELĘ 16 GRUDNIA O 20:45

Potężny Bumblebee uszkodził swój chip pamięci i utracił wszystkie wspomnienia. Żółty Transformers będzie musiał wykonać misję, od której powodzenia zależą dalsze losy Ziemi. W nowych odcinkach serialu widzowie przekonają się, czy najbardziej wyjątkowy z Autobotów zdoła przypomnieć sobie cel swojego pobytu na tej planecie i zrozumie, że to na nim spoczywa obowiązek, ocalenia wszystkich przed Deceptikonami!

 

BOOMERANG

 

ODLOTOWE WYŚCIGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 GRUDNIA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 19:40

W grudniu Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu „Odlotowych wyścigów”. Kierowcy i ich pojazdy z rozgrzanymi do czerwoności silnikami, zajęli już swoje pozycje na linii startu i są gotowi, by rozpocząć kolejną rywalizację o zwycięstwo. Tym razem zawodnicy będą ścigać się w czasach starożytnych bohaterów i walczyć o dotarcie do złotego runa zanim wpadnie ono w ręce Dastardly’ego i Muttleya.

 

 

THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 10 GRUDNIA 13:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 13:50

Boomerang zaprasza miłośników szalonych hapciów do oglądania zupełnie nowych odcinków serialu „The HAPPOS Family”. Gdy nastaje wieczór, flesze aparatów przestają rozbłyskiwać, a bramy parku safari zostają zamknięte dla odwiedzających, hipopotamy zaczynają robić to, co lubią najbardziej – świetnie się bawić. Nowe przygody zwariowanej rodzinki niebieskich zwierzaków już w grudniu w Boomerangu.

 

 

 

KONKURS TALENTÓW DRUŻYNY SCOOBY’EGO
PREMIERA W SOBOTĘ 1 GRUDNIA O 8:15
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:15

Psi detektyw Scooby Doo i jego przyjaciele – Kudłaty, Fred, Daphne i Velma pojawią się w Boomerangu w ramach specjalnego maratonu, by ponownie wciągnąć widzów w swoje niecodzienne przygody. Tym razem brygada zaparkuje Wehikuł Tajemnic przy nawiedzonym budynku Uniwersytetu Kingston. Czeka tam na nich zagadka, której rozwikłanie może przyczynić się do tego, że jeden z członków paczki zostanie studentem. Czy misja zakończy się powodzeniem?

 

 

ZIMOWE BAJERY Z TOMEM I JERRYM
PREMIERA W SOBOTĘ 22 GRUDNIA O 9:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 9:05

W grudniu w Boomerangu nie zabraknie też przygód zabawnego kota i przebiegłej myszki! Losy kultowego duetu tym razem będzie można oglądać w maratonie „Zimowe bajery z Tomem i Jerrym”. Fani zobaczą nie tylko odcinki serialu, ale także ulubione filmy z przygodami bohaterów. W jednym z nich dwójka zwierzaków pojawi się w roli detektywów, a do drzwi ich biura śledczego zapuka nieoczekiwana klientka – piękna kotka Toodles, która będzie miała dla nich tajemnicze zlecenie.

 

 

ODDBODS: ŚWIĄTECZNA ZMORA
PREMIERA W PONIEDZIAŁĘK 17 GRUDNIA O 14:00
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 17 GRUDNIA O 14:00

Bohaterowie z Oddville nieustannie wpadają w nowe tarapaty. Tym razem Święty Mikołaj zostanie przypadkowo zaatakowany przez najnowszy wynalazek Bubbles i nie będzie mógł wykonywać swoich bardzo ważnych dorocznych zadań. Spowoduje to, że Wigilia stanie pod znakiem zapytania. Tylko od Oddbodsów zależy, czy Święta Bożego Narodzenia się odbędą. Jak poradzą sobie z tym kłopotem zabawne futrzaki? Odpowiedź na to pytanie pojawi się już w grudniu w Boomerangu.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.