Cartoon Network i Boomerang w czerwcu 2020

W czerwcu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali animowanych: „Mao Mao i bohaterowie czystego serca” i „Jabłko i szczypior”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Mocny Mike”.

CARTOON NETWORK

HITY PROGRAMOWE
CZERWIEC 2020

MAO MAO I BOHATEROWIE CZYSTEGO SERCA
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 8 CZERWCA O 16:10
EMISJA CODZIENNIE O 16:10

W czerwcu na Cartoon Network powraca trójka nieustraszonych bohaterów z Doliny Czystego Serca! Szeryf Mao Mao zdążył już poznać mieszkańców miasteczka i swoje obowiązki. Wraz z odważnymi przyjaciółmi codziennie pilnuje ładu i porządku w uroczej krainie. W nowych odcinkach pierwszego sezonu Nietoperka poznaje sztukę medytacji, a Mao Mao mierzy się z Borsukowatym w specjalnym konkursie związanym z gotowaniem i… byciem bohaterem! W jednym z odcinków powraca słodki pupil i towarzysz Bao Bao, którego Król postanawia przygarnąć. Koci szeryf zrobi wszystko, by odzyskać swojego byłego partnera.

JABŁKO I SZCZYPIOR
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW 15 CZERWCA O 17:30
EMISJA CODZIENNIE O 17:30

Nietuzinkowy owocowo-warzywny duet powraca! Beztroskie podejście Jabłka i uprzejmość Szczypiora świetnie wpływają na realizację ich szalonych pomysłów. Kolejne odcinki pierwszego sezonu pokazują, że w mieście jedzenioludzi wciąż jest wiele pretekstów do dobrej zabawy. Bohaterowie wezmą udział w emocjonującym kulinarnym show z niezwykle popularną i pełną humoru jurorką Migdałową Tartą. Podczas spaceru dwójkę przyjaciół zauważy słynny raper – Mały Klusek. Sławny mieszkaniec miasta postanawia, że Jabłko i Szczypior zostaną gwiazdami w jego najnowszym teledysku. Czy uda im się zrealizować nagranie i sprostać wymaganiom gwiazdy?

BOOMERANG

DOOKOŁA ŚWIATA ZE SCOOBY-DOO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 CZERWCA O 9:00
EMISJA CODZIENNIE O 09:00

Pełna zabaw i przygód selekcja odcinków pokaże najciekawsze przygody Scooby’ego Doo i jego wesołej paczki! Zespół detektywów tropi nowe zjawy, potwory i poznaje kolejne nadprzyrodzone postaci. Jak zwykle najważniejszy jest dla nich niezawodny umysł, spryt oraz odwaga! Czy Scooby’emu, Kudłatemu, Daphne, Velmie i Fredowi uda się poznać wszystkie tajemnice i rozwikłać nowe zagadki? Wybranymi odcinkami z serii „Wyluzuj, Scooby Doo!” młodzi widzowie będą mogli cieszyć się przez całe wakacje! Nie zabraknie również pokazu filmu z tymi zabawnymi bohaterami w roli głównej.

MOCNY MIKE
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW 15 CZERWCA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00

Wyrafinowany mops Mike dobrze wie, jak zaplanować dzień, by był naprawdę udany! I choć najchętniej spędzałby większość czasu w fotelu, razem ze swoimi współlokatorami przeżywa wspaniałe chwile. Nieustannie przytrafiają im się nowe przygody! W najnowszych odcinkach w domu Mikkelsenów pojawia się bezpański szczeniak, który wzbudza podejrzenie u mopsa. Bohater bacznie obserwuje każdy jego ruch. Innym razem Mike z Iris zaopiekują się poszkodowanym żółwiem, który został uderzony piłeczką pingpongową.

ZWARIOWANY WEEKEND Z MALUCHAMI W PIELUCHACH
PREMIERA W SOBOTĘ 13 CZERWCA O 13:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 13:00

Na antenie Boomeranga w czerwcu pojawią się również znane i lubiane postaci ze „Zwariowanych melodii”! Jednak w tej odsłonie produkcji Królik Bugs, Ptaszek Tweety, Kaczor Daffy czy Sylwester występują w charakterze malutkich brzdąców! Serial udowadnia, że bohaterowie już od dziecka przeżywali szalone przygody i przyciągali do siebie komiczne kłopoty.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.