Cartoon Network i Bomerang w marcu 2013 „Jeźdcy smoków”

JEZDCY SMOKOWW marcu Cartoon Network CARTOON NETWORKwyemituje nowy serial animowany „Jeźdcy smoków”, który zaczyna się w momencie, w którym zakończył się film pt. „Jak wytresować smoka”. Obejrzymy również nowe odcinki „Ben 10: BoomerangOmniverse”. Boomerang wyemituje m.in. nowe odcinki „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”

 

 

BEN 10: OMNIVERSE

NOWE ODCINKI

(sezon 1, odcinki 11-20)

PREMIRA: w środę 6 marca o 19.00 CET

EMISJA: w środy o 19.00 CET

ben10omniversePremiera nowych przygód Waszego ulubionego bohatera tym razem podwójnie odlotowa bo z dwoma odcinkami, które wyemitujemy pod rząd. Nowi obcy, nowe supermoce i łebski partner, który zawsze znajduje się przy jego boku, sprawią, że Ben w tym miesiącu będzie rządził Cartoon Network! Czy Khyberowi, uda się upolować Bena? A może wizyta Kevina i Gwen, podczas wiosennej przerwy, nada akcji zupełnie inny kierunek? Aby się tego dowiedzieć oglądaj nowe odcinki już od 6 marca, w każdą środę o 19.00. Pamiętaj też, żeby nie przegapić Maratonu Ben 10: Omniverse 3 marca – to twoja szansa na nadrobienie zaległości lub odświeżenie sobie ostatnich przygód Bena.

 

JEŹDŹCY SMOKÓW

NOWY SERIAL

(sezon 1, odcinki 1-9)

PREMIRA: w czwartek 14 marca o 19.00 CET

EMISJA: w czwartki o 19.00 CET

JEZDCY SMOKOWSerial animowany Jeźdźcy smoków (ang. The How to Train Your Dragon) studia DreamWorks zaczyna się w momencie, w którym zakończył się film pt. „Jak wytresować smoka”. Serial opowiada o przygodach młodego Wikinga Czkawki, jego smoka Szczerbatka oraz grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy próbują pogodzić okrutne i dzikie bestie z życiem codziennym mieszkańców wyspy Berk. Podczas tej przygody, nie tylko poznają i nauczą się czegoś o swoich smokach, ale również odkryją ich nowe gatunki. Będą także walczyć z wrogami oraz odkryją światy, o których istnieniu nawet nie śnili.

 

BEN 10: OMNIVERSE – MARATON

MARATON

(odcinki 1-10 sezonu 1)

EMISJA: w niedzielę 3 marca od 13.55 CET

Uwielbiacie Bena 10 tak bardzo, że moglibyście oglądać go bez końca? To mamy dla Was coś ekstra! Super-ultra-kosmicznie długi maraton serialu Ben 10 Omniverse, w którym zobaczycie pierwsze 10 odcinków serii. To najlepsza metoda na dświeżenie pamięci o tym co przydażyło się Benowi i jego kosmicznym formom w pierwszej części sezonu zanim przejdziecie do nowych odcinków, które pojawią się w CN już 6 marca!

 

KINO CARTOON NETWORK

FILM

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 CET i 18.10 CET

 

02/03 SCOOBY-DOO I ŚNIEŻNY POTWÓR

03/03 TOM I JERRY: MISJA NA MARSA

 

09/03 NOWY SCOOBY-DOO: DUCH JEŹDŹCA        Z HAGGLETHORNU

10/03 BEN 10: ZNISZCZYĆ WSZYSTKICH KOSMITÓW

 

16/03 SCOOBY-DOO NA WYSPIE ZOMBIE

17/03 GARFIELD SHOW: LONG LOST LYMAN

 

23/03 SCOOBY-DOO I MEKSYKAŃSKI POTWÓR

24/03 SAMURAJ JACK: SZKOT RATUJE JACKA

 

30/03 NOWY SCOOBY-DOO: UPIÓR NA HALI MUZYCZNEJ

31/03 UWOLNIĆ ORKĘ

 

BOOMERANG

KRYPTO SUPERPIES

NOWE ODCINKI

PREMIERA: poniedziałek 4 marca o 12:20

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 12:20

kryptosuperpiesKrypto na dobre zagościł już w Boomerangu. Zobaczcie jakie nowe przygody spotkają odważnego psa, który tylko udaje domowego pupilka. W rzeczywistości Krypto, to Superpies, który przyjmuje sekretną tożsamość, aby ratować świat. Krypto dysponuje mocami podobnymi do tych, którymi obdarzony jest Superman: umie latać, jego wzrok przenika przez ściany, ma niewiarygodną siłę i potrafi rozwijać prędkość szybszą od lecącego pocisku. Ale to tylko wtedy, kiedy zamienia się w superpsa. Na co dzień najbardziej lubi aportować i bawić się z Kevinem, swoim właścicielem.

 

CAŁKIEM NOWE PRZYGODY TOMA I JERRY’EGO  

NOWE ODCINKI

PREMIERA: poniedziałek 18 marca o 10:10

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 10:10

Jeszcze więcej harców i gonitw w wykonaniu uroczego duetu kota i myszy! Serial o przygodach znanej na całym świecie pary psotników – Toma i Jerry’ego. Tak jak w oryginalnej serii pełny pościgów, zasadzek i śmiechu! W nowych odcinkach serialu nie zabraknie też nowoczesnych technologii i elementów science-fiction.

 

JELLY JAMM

NOWE ODCINKI

PREMIERA: poniedziałek 25 marca o 11:00

EMISJA: od poniedziałku do piątku 0 11:00

jellyjamKrólestwo muzyki powraca! Nowe odcinki Jelly Jamm rozbawią widzów Boomeranga do łez! Na planecie Jammbo muzyka i przyjaźń idą w parze. Przyłącz się do Bello i jego przyjaciół w wesołym tańcu i naucz się jak żyć w zgodzie i harmonii z najbliższymi.

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: środy o 13:15 i soboty o 14:30

Milo jest w napięciu śledzić tajemnice, ale jeszcze milej krok po kroku je rozwiązywać z Tajemniczą Spółką! Nie przegap marcowych filmów ze Scooby-Doo w kinie Boomeranga.

02/03/2013       Nowy Scooby-Doo: Tajemniczy  wynalazek

06/03/2013       Kocia ferajna w Beverly Hills
13/03/2013       Garfield Show: Furry Tales

20/03/2013       Nowy Scooby-Doo: Potwór z Loch Ness
27/03/2012       Wielka ucieczka Misia Yogi

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.