Cartoon Network i Boomerang w lutym 2014

Mlodzi Tytani akcjaW lutym na na antenie Cartoon CARTOON NETWORKNetwork obejrzymy dwa nowe seriale animowane „Młodzi tytani: Akcja!” oraz „Mixele”, poza tym nowe odcinki serialu „Jeżdcy smoków: Obrońcy Berk”. Kanał Boomerang wyemituje Boomerangnowe odcinki „Garfield Show” oraz „Banany w piżamach”.

 

JEŹDŹCY SMOKÓW: OBROŃCY BERK

PREMIERA

sezon 2, odc. 21-29

PREMIERA: w poniedziałek 3 lutego o 17:40

EMISJA: w poniedziałki o 17:40

JEZDCY SMOKOWJeszcze więcej smoków i jeszcze więcej przygód młodych Wikinków, czeka na Was w CN już w lutym! Czkawka i przjaciele będą mogli sprawdzić czy ich umiejętność trenowania smoków przekładają się na umiejętność obrony osady przed dawnymi i nowymi wrogami. W nowej serii pojawi się przerażający nowy smok, który może zagrozić istnieniu Berk.

 

JEŹDŹCY SMOKÓW: MARATON

PREMIERA

szorty, odc. 1-22

PREMIERA: w poniedziałek 3 lutego o 19:50

EMISJA: w poniedziałki o 19:50

Dołączcie do pełnego wyobraźni świata Mixeli! Te stworki mieszają się i łączą ze sobą na wiele różnych sposobów, ale efekt nie zawsze jest do przewidzenia. W każdym odcinku czeka na was zaskakująca, pełna komizmu historiami!

 

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA!

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-13

PREMIERA: w sobotę 15 lutego o 12:40

EMISJA: w weekendy o 12:40

 

Mlodzi Tytani akcjaCo robią Młodzi Tytani gry nie ratują świata? Są nastolatkami, które muszą mierzyć się z taką samą codziennością jak zwykłe dzieciaki. Robią sobie kawały, podchodzą do testów i wpadają w komiczne tarapaty! Dołącz do przygód Robina, Gwiazdki, Raven, Bestii i Cyborga w lutym.

 

MIXELE

PREMIERA

szorty, odc. 1-22

PREMIERA: w poniedziałek 3 lutego o 19:50

EMISJA: w poniedziałki o 19:50

MixeleDołączcie do pełnego wyobraźni świata Mixeli! Te stworki mieszają się i łączą ze sobą na wiele różnych sposobów, ale efekt nie zawsze jest do przewidzenia. W każdym odcinku czeka na was zaskakująca, pełna komizmu historiami!

 

 

BOOMERANG

Boomerang

GARFIELD SHOW

PREMIERA

sezon 4, odc. 192 – 210

PREMIERA: w poniedziałek 24 lutego o 13:15

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 13:15, powtórki w soboty o 18:00 w czasie Godziny z Garfieldem

garfield2Garfield nie jest leniwy – jest po prostu typem domatora – znawcy kuchni. Choć uwielbia wszystkich i wszystko, co go otacza, to są pewne wyjątki: szpinak, poniedziałki, pająki, waga czy anchois. Ale nikt nie jest idealny! Jeśli w filozofii Garfielda odnajdujesz coś dla siebie ciesz się towarzystwem rudego kota codziennie w Boomerangu!

 

BANANY W PIŻAMACH

NOWE ODCINKI

sezon 6, odci. 131-156

PREMIERA: w poniedziałek 3 lutego o 7:25

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 7:25 i 11:40

bananywpizamachKażdy odcinek to nowa przygoda i nowy problem do rozwiązania, ale pozytywnie nastawione Banany i ich przyjaciele z Miluśkowa zawsze znajdą sposób, aby sobie z nim poradzić. Są pewne siebie, uprzejme, pełne humoru i optymizmu.

Często jednak próbując wydostać się z jednych tarapatów, wpadają w kolejne. Taki obrót spraw ich nie zniechęca, ponieważ zawsze, jakimś cudem, albo ratują ich przyjaciele albo po prostu mają fuksa. W każdym razie, zawsze jakoś im się udaje.

NIEDZIELNA GONITWA

SPECJALNY BLOK PROGRAMOWY

EMISJA: w każdą niedzielę od 14:30

Do biegu…gotowi…START! Koniec z leniwymi niedzielami! Wyruszcie w poszukiwaniu skarbów razem z Misiem Yogim, zmierzcie się w pojedynku z Penelopą Pitstop, zobaczcie co wykombinują Dastardy i Muttley i Kocia ferajna!

Nie traćcie czasu! Pora na niedzielną gonitwę w Boomerangu!

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.