Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2013

Kroniki Yody 2W listopadzie w Cartoon Network CARTOON NETWORKnowe odcinki seriali animowanych „Ben 10: Omniverse”, „Looney Tunes Show”, „Zwyczajny serial” i „Angelo rządzi”. W kinie Cartoon Network premiera filmu „Lego Star Wars: Kroniki BoomerangYody odc. 2 Groźba Sithów”. Na kanale Boomerang nowe odcinki seriali „Sylwester i Tweety na tropie” i „Krypto Superpies”.

 

 

BEN 10: OMNIVERSE

NOWE ODCINKI

sezon 2, odc. 31-40

PREMIERA: w środę 20 listopada o 19:00

EMISJA: w środy o 19:00

ben10omniverseUwaga technologia Hydraulików zagrożona! Ktoś przekazuje jej sekrety Psyphonowi. W nowych, premierowych odcinkach „Ben 10: Omniverse”, Ben, Gwen i Lucy będą musieli dowiedzieć się, kto za tym stoi. Nie przegapcie tego!

 

 

 

 

 

LOONEY TUNES SHOW

NOWE ODCINKI

sezon 2, odc. 40-52

PREMIERA: w poniedziałek 11 listopada o 16:35

EMISJA: w poniedziałki o 16:35

looneytoonsshowBohaterowie „Zwariowanych melodii” wracają w nowych odcinkach „Looney Tunes Show”, by swoim komediowym talentem rozchmurzyć jesień. Co tym razem przydarzy się Bugsowi i Daffy’emu – współlokatorom, którzy różnią się od siebie pod każdym względem, ale jak to w życiu bywa, z niewiadomych powodów są najlepszymi przyjaciółmi? Sprawdźcie sami!

 

 

 

 

ZWYCZAJNY SERIAL

NOWE ODCINKI

Sezon 4, odc. 101-120

PREMIERA: w sobotę 2 listopada o 11:00

EMISJA: w soboty i niedziele o 11:00 i 11:55

zwyczjnyserialPrzygotujcie ciepłe okłady, bo przez cały listopad będziecie zrywać boki oglądając nowe, wykręcone przygody bohaterów „Zwyczajnego serialu”. Czy Mordechaj i Rigibi poradzą sobie z ucywilizowaniem jaskiniowca, którego przypadkiem rozmrozili? Czy uda im się zdobyć główną nagrodę w japońskim teleturnieju? I czy głos Atlety pojawi się na antenie lokalnego radia, by zdobyć serce Starli? Na te pytania znajdziecie odpowiedź tylko w Cartoon Network!

 

ANGELO RZĄDZI

NOWE ODCINKI

sezon 2, odc. 27-46

PREMIERA: w poniedziałek 4 listopada p 16:15

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 16:15

AngelaRzadziSpryciarz Angelo powraca z kolejnymi pomysłami, na to jak osiągnąć to, czego chce. Oglądajcie uważnie, może podłapiecie jakieś fortele?

 

 

 

 

 

LEVEL UP

sezon 1, odc. 14-22

EMISJA: od 17 listopada w soboty i niedziela o 19:50

Level UpDruga porcja odcinków o nastolatkach, którzy stawiają czoła komputerowym stworom na antenie CN już w listopadzie. Zobaczcie jak Wyatt, Lyle, Dante i Angie szlifują swoje umiejętności, by dać odpór Maldarkowi.

 

 

 

 

ZABAWNI PRZYJACIELE

MARATON

EMISJA: w soboty od 2 listopada do 1 grudnia od 11:00

W listopadzie na pierwszym miejscu stawiamy przyjaźń! Bo w Cartooon Network to najwyżej ceniona wartość! W maratonie Zabawni przyjaciele zobaczycie dwie zakręcone pary przyjaciół Mordechaja i Rigbiego oraz Finna i Jake’a. Pokażemy nowe odcinki “Zwyczajnego seriala” na zmianę z odcinkami “Pory na przygodę”.

 

 

AKADEMIAC CARTOON NETWORK – FUTBOL

FINAŁ

PROGRAM SPECJALNY

EMISJA: sobota 9 listopada o 09:00

Zobaczcie jak wyglądął trening zwycięzców konkursu Akademia Cartoon Network – Futbol i ich spotkanie z Łukaszem Podolskimi. Grali jak prawdziwi zawodowcy! Wśród nich znalazł się Patryk Nowicki z Brzozówki, który swoimi perfekcyjnymi trikami pokonał ponad 300 innych uczestników z Polski.

 

KINO CARTOON NETWORK

FILM

EMISJA: w soboty i niedziele o 9.05 i 18.10

 

02/11 NOWY SCOOBY-DOO: TRZY NIEDOJDY

03/11 BEN 10: TAJEMNICA OMNITRIXA

 

09/11 SCOOBY-DOO I SZKOŁA UPIORÓW

10/11 ED, EDD I EDDY: WIELKIE KINO

 

16/11 SCOOBY-DOO NA WYSPIE ZOMBIE

17/11 MÓJ KUMPEL Z WUEFU JEST MAŁPĄ: SZKOLNY MUSICAL ZWIERZĄT

 

23/11 NOWE DRESZCZOWCE SCOOBY-DOO

24/11 LEGO STAR WARS: KRONIKI YODY ODC. 2 GROŹBA SITHÓW – PREMIERAKroniki Yody 2

 

 

 

30/11 SCOOBY-DOO I NAJEŹDŹCY Z KOSMOSU

 

 

BOOMERANG

Boomerang

 

SYLWESTER I TWEETY NA TROPIE

NOWE ODCINKI

SEZON 2, ODCINKI 14-26

PREMIERA: w sobotę 2 listopada o 13:15

EMISJA: w soboty i niedziele o 13:40

sylwesteritweetynatropieKot Sylwester, kanarek Tweety i buldog Hektor uwielbiają wcielać się w role detektywów i podróżować w poszukiwaniu zagadek. Dotrą do każdego zakątka świata, aby rozwiązać najtrudniejsze sprawy! Większość członków grupy żyje ze sobą w zgodzie. Jedynie Sylwester próbuje wykorzystać każdą okazję, aby złapać kanarka. Na szczęście Hektor ma na uwadze zapędy “kotecka” i broni Tweety’ego jak może.

W nowych odcinkach Babcia, Sylwester i Hektor przez przypadek odkrywają inwazję obcych, odnajdują złodziei nagród na festiwalach filmowych, podróżują do Egiptu w poszukiwaniu zaginionego archeologa i rozwiązują wiele, ciekawych zagadek. Przyłącz się do nich w Boomerangu!

 

GODZINA Z GARFIELDEM

MARATON

EMISJA: soboty od 18:00

GarfieldGarfield wyznaje zasadę, że lenistwo jest matką wynalazku. On sam zaś nie jest leniwy, lecz prowadzi osiadły tryb życia. Jest wiele rzeczy, których Garfield nie znosi: szpinak, poniedziałki, pająki, waga czy anchois. Jest też wiele rzeczy, które go cieszą, jak lasagne, spanie czy oglądanie telewizji. Najbardziej na świecie Garfield kocha jednak…siebie samego. Jeśli w filozofii Garfielda odnajdujesz coś dla siebie przyłącz się do niego w każdą sobotę o 18:00 i ciesz się towarzystwem rudego kota przez godzinę.

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: w środy i soboty o 14:30

 

środa 6/11    GARFIELD: W POSZUKIWANIU LYMANA

środa 13/11 NOWY SCOOBY-DOO: STRASZNE SPORTOWE WIDOWISKO

środa 20/11  NOWY SCOOBY-DOO: EKSTERMINATOR PREMIERA

środa 27/11       NOWY SCOOBY-DOO: PIRACI I KUDŁACI

 

CARTOONITO

KRYPTO SUPERPIES

NOWE ODCINKI

SEZON 2, ODCINKI 14-26

PREMIERA: w sobotę 2 listopada o 13:15

EMISJA: w soboty i niedziele o 13:40

kryptosuperpiesKrypto to z pozoru zwykły pies, jednak gdy jego nos zwęszy złoczyńców lub zbliżającą się katastrofę zamienia się w Superpsa dysponującego mocami podobnymi do tych, którymi obdarzony jest Supermen. Umie latać, jego wzrok przenika przez ściany, ma niewiarygodną siłę i potrafi rozwijać prędkość szybszą od lecącego pocisku.

Pochodzi z planety Krypton i wraz z całą załogą innych superzwierząt chroni świat przed złem. Dla niepoznaki mieszka z 9 letnim Kevinem i jego rodzicami, przed którymi skrywa swoją drugą tożsamość.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.