Cartoon Network i Boomerang w styczniu 2017

W styczniu w Cartoon Network, nowy serial „Justice League Action”, nowe odcinki: „Atomówki”, „Młodzi tytani Akcja!” oraz „Steven Universe”. Kanał Boomerang wyemituje, nowe odcinki „Kumple z dżungli – Na ratunek!” oraz „Królik Bugs! Serial twórców zwariowanych melodii”.

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
STYCZEŃ 2017

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15
Urocze superbohaterki znów w akcji! W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu nowej odsłony serialu poza obroną Townswille, dziewczynki staną przed innym, trudnym zadaniem – będą musiały uporać się z depresją profesora. W życiu Atomusa nadszedł trudny czas, a kolejny eksperyment zakończył się katastrofą. Bajka, Bójka i Brawurka dojdą do wniosku, że poświęcają swojemu opiekunowi zbyt mało czasu i zdecydują się otoczyć go wyjątkową opieką. Poza szczególną troską o profesora siostry zajmą się też spełnianiem swoich najskrytszych marzeń. Bójka zrobi wszystko, by dostać się do szkolnego klubu, a Brawurka postanowi kupić sobie gitarę elektryczną.
MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 14:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O 14:25

Codzienność Młodych Tytanów nigdy nie jest zwyczajna. Robin, Raven, Gwiazdka i Cyborg tworzą ekipę, której każdego dnia przydarza się coś niezwykłego. W kolejnych odcinkach trzeciego sezonu drużyna superbohaterów trafi na bezludną wyspę. Aby przeżyć, będą musieli wyjątkowo sprawnie ze sobą współpracować, a niebezpieczeństwa czają się na każdym kroku. Szukając pożywienia najedzą się strachu, bo na swojej drodze spotkają wielkie dinozaury. Przygody na wyspie będą dla bohaterów prawdziwą szkołą życia.
POJEDYNEK SUPERBOHATERÓW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 12:05
16 stycznia z okazji premiery nowych odcinków seriali „Atomówki” i „Młodzi Tytani: Akcja” Cartoon Network wyemituje specjalny odcinek – „Pojedynek superbohaterów”, w którym postaci z obu kreskówek połączą siły. Największy wróg Atomówek – groźny Mojo Jojo teleportuje się do miasta, w którym mieszkają Młodzi Tytani i porwie kilku z nich do swojej nowej kryjówki. Dziewczynki podążą w ślad za nim. Początkowo będą chciały rywalizować z Tytanami i udowodnić, kto jest lepszy, ale ostatecznie razem z Robinem, Gwiazdką i Ravenem spróbują pokonać Mojo Jojo i uratować porwanych.

 

 

STEVEN UNIVERSE
PREMIERA W SOBOTĘ 14 STYCZNIA O 12:55
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 12:55
Steven Universe, to jedyny chłopak w drużynie Kryształowych Klejnotów. Jest słabszy od swoich koleżanek z grupy, posiada astralną moc, ale nie do końca nad nią panuje. W nowych odcinkach drugiego sezonu tytułowy bohater wykorzysta swoje umiejętności, by pomóc swojej przyjaciółce pozbyć się sennych koszmarów. Całą drużynę Klejnotów czeka bardzo ważne wydarzenie – Connie w towarzystwie Stevena i Perły wyruszy na swoją pierwszą misję. W związku z premierą nowych odcinków serialu od 23 do 27 stycznia Cartoon Network wyemituje specjalny maraton „Tydzień ze Stevenem Universem”.

 

 

 

 

JUSTICE LEAGUE ACTION
PREMIERA W NIEDZIELĘ 22 STYCZNIA O 20:15
EMISJA W NIEDZIELE O 20:15.
Ligę Sprawiedliwości tworzą najbardziej znani superbohaterowie z komisków DC Comics – Batman, Superman czy Wonder Woman. W każdym odcinku członkowie drużyny stają w obronie Ziemi. Nikczemni wrogowie tylko czekają, by przejąć kontrolę nad planetą i siać zniszczenie. Zagrożenie, które pojawi się w nowych odcinkach „Justice League Action”, okaże się na tyle silne, że Batman i Superman będą potrzebowali wsparcia innych superbohaterów, by pokonać nieprzyjaciół i nie dopuścić do masowej zagłady.

 

BOOMERANG

 

PIĄTEK 13-GO ZE SCOOBY DOO
EMISJA W PIĄTEK 13 STYCZNIA OD 6:00

13 stycznia Boomerang zaprasza na specjalny maraton „Piątek 13-go ze Scooby Doo”. Tchórzliwy pies i jego ekipa spotkają na swojej drodze kolejne duchy, nadprzyrodzone zjawiska i będą musieli rozwiązać nowe mroczne zagadki. W ramach specjalnego maratonu zostaną wyemitowane odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” oraz film „Scooby-Doo i miecz samuraja”. Bohaterowie wyruszą na poszukiwanie prastarego ostrza zagłady, które posiada niezwykłą moc. Czworonożny detektyw, Kudłaty, Daphne, Velma i Fred zrobią wszystko, by magiczny przyrząd nie trafił w ręce Mściwego Samuraja.
DO ŚNIEGU, GOTOWI… START!
EMISJA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ
28 I 29 STYCZNIA OD 11.00

W weekend 28 i 29 stycznia widzowie Boomeranga będą mogli przekonać się, jak spędzają zimę ich ulubieni bohaterowie. Niektórzy szaleją na nartach, innym przyjdzie zmierzyć się z wielkimi, śniegowymi potworami. Prawdziwą zimową przygodę przeżyją kumple z dżungli, którzy wyruszą w daleką podróż na Antarktydę. Weekendowy maraton Boomeranga przyniesie odpowiedź na pytanie, jak zwierzęta żyjące na co dzień w gorącej puszczy zniosą zamiecie śnieżne i mroźne wichury.
KUMPLE Z DŻUNGLI – NA RATUNEK!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 STYCZNIA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55

Maurice i jego kumple z dżungli zawsze są gotowi pomóc wszystkim mieszkańcom puszczy, którzy wpakowali się w tarapaty. Główny bohater – wychowany przez tygrysicę – jest mistrzem wschodnich sztuk walki, a nabyte umiejętności często przydają mu się w starciu z przeciwnikami. W nowych odcinkach drugiego sezonu Maurice i przyjaciele zmierzą się z kolejnymi niebezpieczeństwami, a w puszczy pojawią się nieznani dotąd wrogowie, którzy będą chcieli zburzyć spokój mieszkańców.
KRÓLIK BUGS! SERIAL TWÓRCÓW ZWARIOWANYCH MELODII
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 16 STYCZNIA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Czas na kolejne niecodziennie przygody królika Bugsa. Wielbiciela marchewek w nowych odcinkach pierwszego sezonu czekają starcia z kolejnymi, często bardzo nietypowymi wrogami. Na szczęście Bugs zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciół – Yosemity Sama, Kojota czy Diabła Tasmańskieg, a także na poznanych całkiem niedawno – wiewiórkę Squeaksa i Wielką Stopę. W grudniu widzowie przekonają się, jakie sposoby na pokonanie nieprzyjaciół wybierze tym razem nieobliczalny królik.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.