Cartoon Network i Boomerang w sierpniu 2016

YO KAI WATCHW sierpniu na kanale Cartoon Network nowe odcinki seriali: „Yo-Kai Watch”, „Między nami misiami”, „Niesamowity świat Gumballa” oraz „Superciapy”.

CARTOON NETWORK

CARTOON NETWORK PROPOZYCJE PROGRAMOWE
SIERPIEŃ 2016

YO-KAI WATCH
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 SIERPNIA O 17:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:00

YO KAI WATCHW sierpniu widzowie Cartoon Network obejrzą premierowe odcinki pierwszego sezonu, japońskiego serialu animowanego Yo-Kai Watch. Główny bohater – Nate wraz z przyjaciółmi nie ustają w śledzeniu poczynań złych Yo-Kai i naprawianiu wyrządzonych przez nich szkód. W nowych odcinkach złośliwe Yo-Kai będą dokuczać mamie Nate’a, która z ich winy nieświadomie zje wszystkie potrawy przygotowane na wielki rodzinny obiad. Stworki opanują też uczniów z klasy głównego bohatera, którym nie pozwolą spać przez całą noc. Z kolei Komasana czekają miłosne perypetie – w kawiarni pozna dziewczynę swoich marzeń.

 

 

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 SIERPNIA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:30

niesamswiatgumballaKolejne przygody Gumballa i jego rodziny to idealna propozycja na wakacyjne popołudnie. W sierpniu Cartoon Network pokaże nowe odcinki serialu „Niesamowity świat Gumballa”. Wattersonowie, czyli ojciec – różowy królik, pracująca w tęczowej fabryce mama i ich dzieciaki znów stawią czoła przeróżnym przeciwnościom losu, a sam Gumball nieraz będzie musiał się wykazać wyobraźnią i wytrwałością w pokonywaniu rozmaitych życiowych przeszkód. Jedno jest pewne: wakacje z Gumballem na pewno nie będą nudne.

 

 

 

MIĘDZY NAMI MISIAMI: CZAS NA SELFIE DAY!
PREMIERA W NIEDZIELĘ 14 SIERPNIA O 10.30

miedzy nami misiamiOparty na komiksie serial „Między nami misiami” to historia trzech sympatycznych braci niedźwiedzi: Grizza, Pandy i Lodomira, którzy próbują odnaleźć się w świecie ludzi. Posiadają też niebywałą zdolność znajdowania się w samym centrum wydarzeń. W sierpniu Cartoon Network proponuje widzom napakowany akcją i humorem maraton serialu, który pozwoli lepiej poznać poczciwe, choć nieco nieporadne rodzeństwo.

 

 

 

FILMOWY MIESIĄC SCOOBY- DOO!
PREMIERA SOBOTĘ 6 SIERPNIA O 8:55
EMISJA W WEEKENDY O 8:55

Sierpień w Cartoon Network będzie należał do Scooby’ego! W weekendowe poranki stacja zaprasza na maraton filmów z sympatycznym psiakiem w roli głównej. Każdego tygodnia na fanów czeka nowa porcja zabawnych i niesamowitych przygód Scooby’ego, Kudłatego i ich przyjaciół. Widzowie obejrzą m.in.: „Maskę Błękitnego Sokoła”, „Upiora w Operze”, „Wielką drakę wilkołaka”, „Pogromców wampirów”, „Strachy i patałachy”, „Abracadabra Doo” oraz specjalną, stworzoną we współpracy z LEGO produkcję „Scooby Doo i Czarny Rycerz”.

 

 

SUPERCIAPY
PREMIERA W SOBOTĘ 13 SIERPNIA O 17:15
EMISJA W SOBOTY i NIEDZIELE O 17:15

superciapyW nowych, premierowych odcinkach pierwszego sezonu serialu „Superciapy” na bohaterów czekają nowe wyzwania: będą musieli ochronić Ziemię przed niebezpiecznym wirusem. W tym czasie dojdzie do nieporozumień wewnątrz grupy – Roach poczuje się wykorzystywany przez resztę ekipy i postanowi, że nie będzie im dalej pomagał. Co z tego wyniknie? Czy uda się uratować Ziemię i nie doprowadzić do rozpadu drużyny bohaterów? Odpowiedź już w sierpniu na antenie Cartoon Network!

 

 

 

BOOMERANG

 

 

KOCI MARATON
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 8 SIERPNIA W GODZ. 6:00-20:30
Światowy dzień kota jest tylko raz w roku! Właśnie na ten dzień stacja Boomerang przygotowała wyjątkowy prezent dla wszystkich wielbicieli tych zwierzaków – specjalny maraton z kotami w roli głównej! Na antenie pojawią się najbardziej znani bohaterowie: Tom, który znów będzie usiłował złapać Jerry’ego, łakomczuch Garfield oraz Sylwester, który razem z Babcią i Tweety’m przeprowadzi kolejne tajemnicze śledztwa. Święto kotów w Boomerangu już 8 sierpnia!

 

SPORTOWE LATO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 SIERPNIA O 11:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 11:00

Na kilka dni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro emocji nie zabraknie również na antenie Boomeranga. Widzowie będą mogli obejrzeć sportowe zmagania ulubionych bohaterów kreskówek podczas specjalnego, sierpniowego maratonu „Sportowe lato”. Swoje fizyczne możliwości zaprezentują ulubieni bohaterowie kreskówek, m.in. Tom, Jerry i szalone postacie Zwariowanych Melodii, takie jak królik Bugs czy kaczor Daffy. #

 

 

SŁONECZNE KINO BOOMERANGA
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 10:00
Wakacje to wyjątkowy czas w roku, gdzie nic nie liczy się bardziej niż relaks i dobry humor. W sierpniowej ramówce Boomeranga nie brakuje propozycji, które zadbają o dobry nastrój widzów tym okresie. Codziennie od poniedziałku do piątku na fanów dobrej zabawy czeka wyjątkowy seans filmowy z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Sprawdzimy, jak z letnimi upałami radzi sobie Garfield, co słychać u wiecznie skłóconych Toma i Jerry’ego oraz na jaki szalony pomysł wpadnie tym razem królik Bugs.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w sierpniu 2016

  1. Pingback: Cartoon Network Poland And Boomerang Central Eastern Europe August 2016 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.