Cartoon Network i Boomerang w październiku 2014

LEGO DC COMICS SUPER HEROES BATMAN BE-LEAGUEREDW październiku w Cartoon Network ,nowy serial animowany „Doktor Jaciejakiegacie”, odcinek specjalny „Lego DC Super Heroes: Batman Be-leaguered”, nowy CARTOON NETWORKprogram „Ekspedycja CN”, nowe odcinki „Steven Universe”. Maratony z „Ben 10” i „Steven Universe”

EKSPEDYCJA CN

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-6

PREMIERA: w piątek 17 października o 18:25

EMISJA: w piątki o 18:25

Rwące rzeki, ciemne i tajemnicze jaskinie, wysokie góry i lasy nie do przebycia – to idealne miejsca na przygodę! „Ekspedycja Cartoon Network” zabierze dzieci właśnie tam, by mogły śledzić jak trójka śmiałków i towarzysząca im gwiazda radzą sobie w nowoczesnej wersji podchodów. W programie wystąpią: Tomasz Karolak, Sonia i Maja Bohosiewicz, Olga Frycz, Dawid Ogrodnika i Kuba Jankowski.

 

DOKTOR JACIEJAKIEGACIE

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-26

PREMIERA: poniedziałek 20 października o 18:25

EMISJA: od poniedziałku do czwartku o 18:25

DOKTORJaciejakiegaciePoznajcie Kyle’a Liptona, 12-latka, który po tym jak z portalu prowadzącego do innego wymiaru wyskoczył gadający jednorożec, a z nim magiczny artefakt, został superbohaterem! Teraz Kyle to Doktor Jaciejakiegacie – bohater, którego atrybutem są świecące portki, a misją – ocalenie rodzinnego miasta przed złoczyńcami z innych wymiarów!

 

STEVEN UNIVERSE

NOWE ODCINKI

sezon 1, odc. 14-26

PREMIERA: w poniedziałek 6 października 18:55

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 18:55

STEVEN UNIVERSESteven Universe – nowych bohater CN, chłopak wielu talentów, cechujący się nieposkromioną wyobraźnią i niegasnącym optymizmem, wkrótce znowu przyćmi antenę stacji swoją czadowością. Już w pierwszych dniach października widzowie CN będą mogli zobaczyć jakie nowe, magiczne przygody przeżyje w Bech City u boku Kryształowych Klejnotów.

STEVEN UNIVERSE MARATON

MARATON

sezon 1, odc. 1-13

EMISJA: w sobotę 4 października od 9:00

Przegapiony odcinek? Trzeba odświeżyć pamięć? To maraton dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na chociaż jedno z powyższych pytań twierdząco. Przed premierą nowych przygód „Stevena Universe” Cartoon Network wyemituje wszystkie pokazane dotąd odcinki tego serialu w jednym bloku. Warto przygotować sobie zapas Kruchych Kotów, albo skrawków.

 

BEN 10: OMNIVERSE – GALAKTYCZNE HALLOWEEN

BLOK SPECJALNY

sezon 3

EMISJA: od poniedziałku 27 października do piątku 31 października d 20:10 i w piątek 31października od 14:30

Nie ma nic przyprawiającego o większe dreszcze niż cały tydzień spędzony wśród Galaktycznych Potworów. Dołączcie do nieustraszonego Bena Tennysona i sprytnego Rooka w specjalnym programie z okazji Halloween! Gwarantujemy mumie, wilkołaki i inne kosmiczne pokraki!

 

LEGO DC COMICS SUPER HEROES: BATMAN BE-LEAGUERED

ODCINEK SPECJALNY

PREMIERA: 18 października o 9:00

LEGO DC COMICS SUPER HEROES BATMAN BE-LEAGUEREDBatman szczyci się tym, że jest samotnikiem. Jest totalnie samowystarczalny… Wystarczy zapytać kogokolwiek… Robina, Batgirl. Zrozumiałe więc, że gdy Supermen zakłóca ten stan rzeczy prosząc Batmana by dołączył do Ligi sprawiedliwych, człowiek nietoperz jasno daje mu do zrozumienia, że nie ma ochoty być jednym z wielu. Rozczarowany Superman odlatuje, ale nagle ogarnia go dziwna energia i człowiek ze stali ZNIKA! Czy Batman zdecyduje się na współprace z innymi superbohaterami, by odnaleźć kumpla po fachu?

 

WUJCIO DOBRA RADA PREZENTUJE:  MINISTERSTWO ŚMIECHU

BLOK SPECJALNY

EMISJA: od 5 października, w niedziele o 11:00

Wujcio DR zaprasza na najbardziej śmiechowy maraton w telewizji! Widzowie CN w każdą niedzielę mogą dołączyć do Ministerstwa Śmiechu, w którym urzędują najzabawniejsze postacie z seriali animowanych stacji czyli: Wujcio Dobra Rada, Gumball i Darwin z Niesamowitego świata Gumballa, Steven i Klejnoty ze Stevena Universe, Fin i Jake z Pory na przygodę, Krulik Bugs z Looney Tunes Show, Tytani z Młodych Tytanów: Akcja i Scooby-Doo!

 

KINO CARTOON NETWORK

EMISJA: w soboty i niedziele o 9:00 i 18:10

 

04/10 SCOOBY-DOO I DUCH CZAROWNICY

 

11/10 SCOOBY-DOO I SZKOŁA UPIORÓW / SCOOBY-DOO 2: POTWORY NA GIGANCIE

12/10 o 9:00 SCOOBY-DOO 2 – POTWORY NA GIGANCIE

 

18/10 od 9:30 BEN 10 KONTRA MINUS 10 / SCOOBY-DOO I LEGENDA WAMPIRA

19/10 o 9:00 SCOOBY-DOO I LEGENDA WAMPIRA

 

25/10 od 9:30 NOWY SCOOBY-DOO / SCOOBY-DOO I DUCH CZAROWNICY

26/10 o 9:00 BEN 10: ALIEN SWARM

 

 

BOOMERANG

 

LENIUCHOWO

PREMIERA: w poniedziałek 20 października o 14:05

EMISJA: poniedziałek – piątek 14:05

Sezon 4, odc. 12-21

leniuchowoJuż jest! Nowy sezon pełnego energii „Leniuchowa”! Dołącz do zabawy i zobacz jak superbohater Sportacus i uwielbiająca taniec Stephanie motywują mieszkańców najbardziej leniwego miasta na świecie do przeżywania radosnych przygód. W czwartym sezonie nie będzie miejsca na nudę. Nasi bohaterowie zadbają o to, by dzieciaki aktywnie spędzały czas, czy to w zamku, czy w baśniowej krainie. Nawet Robbie Zgniłek, który gimnastykuje się tylko wtedy, gdy szuka okazji, by zniechęcić wszystkich do zabawy, ochoczo dołączy do ekipy.

 

 

BAJANIE Z BOOMERANGIEM

Sezon 2, odc. 12-21

PREMIERA: w poniedziałek 13 października o 19:05

EMISJA: poniedziałek – piątek 19:05

Klasyczne baśnie zagrane przez dzieci dla dzieci – oto Bajanie z Boomerangiem. Przedstawiamy nowy sezon, w którym najmłodsi zobaczą jedne z najsłynniejszych opowieści dla dzieci m.in. „Piotrusia Pana”, „Czarnoksiężnika z Oz”, „Trzy Koziołki” czy „Opowieść wigilijną”.

 

ZACZAROWANY TYDZIEŃ W BOOMERANGU

BLOK SPECJALNY

EMISJA:od poniedziałku 13 października do niedzieli 19 października od 18:00

Spędźcie zaczarowany tydzień z najpiękniejszymi baśniami świata i ich Boomerangowymi wersjami! Zapraszam na specjalny blok, w którym obok „Bajania z Cartoonito”, zobaczycie odcinki „Zwariowanych melodii”, „Leniuchowa” oraz „Toma i Jerry’ego” nawiązujące tematycznie do klasycznych bajek.

 

HALLOWEEN ZE SCOOBY-DOO

BLOK SPECJALNY

EMISJA:od poniedziałku 27 do piątku 31 października o 16:45

Chłodny powiew przyprawiający o dreszcz i ponure zawodzenie… Czy to prawdziwe upiory i bryza zza światów, czy tylko przeciąg i przebierańcy? Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka pomogą wam to odkryć podczas specjalnego bloku „Halloween ze Scooby-Doo”! Śmiać się z ciamajadowatych duchów można dłużej niż przez jeden dzień w roku, dlatego przez cały tydzień zapraszamy na dwa odcinki serialu „Scooby-Doo, gdzie jesteś?” i film ze Scooby’m.

 

FILM

EMISJA: w sobotę i niedzielę o 14:30

 

4/10 SCOOBY-DOO: AHOJ PIRACI!

5/10 GARFIELD SHOW: LITTLE TROUBLE IN BIG CHINA

 

11/10 CZŁOWIEK ZWANY FLINTSTONEM

12/10 TOM I JERRY: MAGICZNY PIERŚCIEŃ

 

18/10 GARFILED SHOW: LASAGNA TREE

19/10 WIELKA UCIECZKA MISIA YOGI

 

25/10 TOM I JERRY: WIELKA UCIECZKA

26/10 NOWY SUPERBOHATER Z LENIUCHOWA

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.