Cartoon Network i Boomerang w marcu 2018

W marcu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali:  „Młodzi Tytani: Akcja!”,  „Atomówki” oraz teleturniej „Ben 10: Wyzwanie”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Królikula”.

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE CARTOON NETWORK
MARZEC 2018

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 MARCA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

Od 12 marca Cartoon Network zaprasza na specjalny maraton „Młodzi Tytani: Akcja! Taneczna zabawa”. W ramach bloku, który będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku, pojawią się również nowe odcinki czwartego sezonu przygód Młodych Tytanów. Dzielna drużyna stanie tym razem przed trudnym zadaniem uratowania Cyborga, który został uwięziony w alternatywnej rzeczywistości. Aby przywrócić wolność swojemu przyjacielowi, bohaterowie będą musieli pokonać groźnego smoka. Czy misja zakończy się sukcesem?

 

 

BEN 10 WYZWANIE
PREMIERA W SOBOTĘ 3 MARCA O 8:15
EMISJA W SOBOTY O 8:15 i NIEDZIELE O 14:35

Teleturniej „Ben 10 Wyzwanie” powraca na antenę Cartoon Network. Polskie drużyny składające się z dwójki dzieci i dorosłego znów stają do rywalizacji o udział w Omnifinale i fantastyczne nagrody. Aby zwyciężyć, uczestnicy programu muszą wykazać się doskonałą znajomością serialu „Ben 10”, dużą sprawnością fizyczną i niezawodną pamięcią. W zmaganiach zawodników wspiera prowadzący program – aktor Bartosz Obuchowicz. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzymające w napięciu konfrontacje uczestników, ich walkę z czasem oraz widowiskowe efekty z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości.

 

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 MARCA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

Bajka, Bójka i Brawurka znów w akcji! W nowych odcinkach drugiego sezonu „Atomówek” trzy dzielne siostry znów staną w obronie swojego miasteczka Townsville, gdzie zło i występek, czają się na każdym kroku. Kolorowe superbohaterki zmierzą się też kolejny raz ze swoim odwiecznym wrogiem Mojo Jojo, który na każdym kroku próbuje utrudnić im życie. Tym razem porwie ulubioną zabawkę dziewczynek. Czy Atomówkom uda się odzyskać przedmiot i dać nauczkę złoczyńcy? Odpowiedź na to pytanie już w marcu na antenie Cartoon Network.

 

 

BOOMERANG

KRÓLIKULA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 MARCA O 16:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

W marcu widzowie Boomeranga przekonają się, co nowego słychać u królika-wampira Królikuli. Ten uroczy bohater, wypijając rozmaite soki warzywne, zyskuje magiczną moc, która pomaga mu wydostać się nawet z największych tarapatów. Nowe odcinki drugiego sezonu „Królikuli” zostaną wyemitowane w ramach maratonu „Tajemniczy quiz Królikuli”. Na fanów królika-wampira czekają kolejne zagadki do rozwiązania i mnóstwo dobrego humoru.

 

 

WEEKEND Z JASIEM FASOLĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 3 MARCA O 10:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:00

Jaś Fasola i jego najlepszy kumpel – miś Teddy świętują swoją przyjaźń na antenie Boomeranga. W marcowe weekendy stacja zaprasza na maraton przygód tej uroczej dwójki, który będzie emitowany w soboty i niedziele od godz.10.00. W ramach specjalnego bloku „Weekend z Jasiem Fasolą” widzowie będą mogli obejrzeć odcinki pełne najzabawniejszych i najbardziej zwariowanych historii z udziałem tego wyjątkowego duetu. Powodów do śmiechu na pewno nie zabraknie.

 

BOOMERANEK
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 6:00

Codziennie od poniedziałku do piątku od 6.00 Boomerang zaprasza na maraton swoich najlepszych kreskówek. Każdego ranka widzowie będą mogli zajrzeć do laboratorium młodego naukowca Flinta Lockwooda znanego z serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Czeka ich także spotkanie z Panną Moon – nianią, która posiada magiczne moce. Nie zabraknie również wizyty na torze „Odlotowych wyścigów” i w leśniczówce, którą zamieszkują niedźwiedź Grizzy i stado złośliwych lemingów.

 

 

Podziel się na:
 • Dodaj do ulubionych
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blogger.com
 • RSS
 • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w marcu 2018

 1. I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic, you can earn extra bucks
  every month because you’ve got hi quality content.
  If you want to know how to make extra money, search for: Ercannou’s essential adsense alternative

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.