Cartoon Network i Boomerang w marcu 2017

W marcu na antenie Cartoon Network nowe odcinki: „Magiczne magiimiecze”, „Ben 10”, „Zwyczajny serial” oraz „Pora na przygodę” sezon 8. Kanał Boomerang wyemituje 7 film z serii „Alpha i Omega”, nowe odcinki „Tom i Jerry Show” i „Króliks Bugs! Serial twórców zwariowanych Melodii”.

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
MARZEC 2017

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 MARCA O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15

„Magiczne magiimiecze” to nowość na antenie Cartoon Network. Serial powstał w oparciu o interaktywną krótkometrażówkę, która zadebiutowała w ubiegłym roku na platformie Cartoon Network Anything. Opowiada o rodzeństwie, które przemierza świat, kolekcjonując tytułowe magiimiecze o dziwnych nazwach i najróżniejszych zastosowaniach. Niektóre z nich potrafią latać, inne strzelają nasionami albo rzucają pomidorami. To właśnie dzięki nim główni bohaterowie wychodzą zwycięsko nawet z największych opresji i nigdy nie tracą poczucia humoru. Im więcej mieczy zgromadzą w swojej kolekcji, tym łatwiej będzie im o wygraną w kolejnych, trudnych pojedynkach.
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 MARCA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

Ben Tennyson pakuje się w kolejne tarapaty. Z winy chłopca, Xingo – postać z kreskówek – wymyka się ze swojego animowanego świata i przedostaje na Ziemię, siejąc wszędzie wielki chaos. Główny bohater z pomocą swojego dziadka, kuzynki i Omnitrixa spróbuje powstrzymać uciekiniera i naprawić choć część wyrządzonych przez niego szkód. Gdy upora się z jednym problemem, natychmiast na horyzoncie pojawią się kolejne wyzwania. Szkolny przyjaciel Maxa zostaje zamieniony przez złego Doktora Animo w potworne zwierzę. Ben i jego ekipa muszą jak najszybciej unieszkodliwić szalonego naukowca, zanim znajdzie sobie kolejne ofiary.
PORA NA PRZYGODĘ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 MARCA O 20:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:10
Ósmy sezon „Pory na przygodę” to kolejne perypetie Finna, chłopca, który marzy o tym, by zostać bohaterem i jego najlepszego przyjaciela, mądrego psa Jake’a. W premierowych odcinkach w Krainie Ooo pojawi się nowa postać – Fern, a mieszkańców czekają pojedynki z potworami i spotkania z niebezpiecznymi stworzeniami. Wiele wydarzy się w życiu Fina, który pozna swoją mamę i będzie próbował zrozumieć, w jakim kierunku zmierza ludzkość.
Premierę nowego sezonu poprzedzi emisja specjalnego maratonu pt. „Finn: prawdziwa historia”, który Cartoon Network wyemituje w sobotę 25 marca od godz. 8:15.

 

 

 

ZWYCZAJNY SERIAL
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 MARCA O 20:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:35
W marcu Cartoon Network rozpocznie emisję finałowego sezonu „Zwyczajnego serialu”. Będzie to ostatnie spotkanie z niebieską sójką Mordechajem, hiperaktywnym szopem Rigby’m i pozostałymi pracownikami parku, który należy do Papcia. Po przyjęciu z okazji ukończenia szkoły przez Mordechaja, pracownicy parku próbują odnaleźć się w nowych warunkach i opanować wszechobecny chaos. Na horyzoncie pojawia się również nieznany dotąd, tajemniczy wróg, z którym będą musieli sobie poradzić.

 

 

BOOMERANG

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 MARCA O 17:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:45

Uparty Tom i sprytny Jerry toczą ze sobą nieustającą wojnę. Nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” przyniosą kolejne konflikty i następne, niekończące się gonitwy wokół domu. Kto tym razem będzie górą, a kto uzna wyższość przeciwnika? O tym widzowie przekonają się w marcu oglądając kolejne odcinki serialu. Ponadto, wielbiciele tego popularnego kreskówkowego duetu wreszcie dowiedzą się, jak zaczęła się ich znajomość.
SZCZENIĘCE LATA
TOMA I JERRY’EGO
PREMIERA W SOBOTĘ 25 MARCA O 8:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:45

„Szczenięce lata Toma i Jerry’ego” pokazują, jak wyglądała relacja tej zabawnej pary bohaterów, gdy byli jeszcze dziećmi. Okazuje się, że Tom już jako urocze, małe kociątko okropnie dokuczał Jerey’emu. Słodka myszka nie pozostawała dłużna i bez przerwy wymyślała kolejne psikusy, żeby tylko mu dopiec. W każdym odcinku drugiego i trzeciego sezonu poza tytułowymi postaciami pojawiają się także ich przyjaciele – Spike, Tyke, Droppy i Dripple.
WSPANIAŁE PRZYGODY
TOMA I JERRY’EGO
PREMIERA W NIEDZIELĘ 12 MARCA O 14:30
EMISJA W NIEDZIELE O 14:30

W marcowe niedziele Boomerang zaprasza na maratony pełne wspaniałych przygód Toma i Jerry’ego. Emisja w każdym tygodniu rozpocznie się od filmu. Widzowie zobaczą m.in., jak główni bohaterowie poradzą sobie w podróży dookoła świata i jak odnajdą się w roli detektywów. Czeka ich spotkanie z Sherlock’iem Holmes’em i jego pomocnikiem Watsonem. Razem z nimi spróbują wytropić przebiegłego złodzieja biżuterii, który grasuje w Londynie i kradnie drogocenne diamenty.
KRÓLIK BUGS! SERIAL TWÓRCÓW ZWARIOWANYCH MELODII
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:00

Nieobliczany Królik Bugs zwykle stosuje bardzo niekonwencjonalne sposoby radzenie sobie z problemami. Na szczęście, nawet jeśli coś pójdzie nie tak, zawsze może liczyć na swoją niezawodną ekipę przyjaciół: Sama, Kojota i Diabła Tasmańskiego, którzy w każdej chwili są gotowi wyruszyć mu z pomocą. Tym razem będą musieli go ratować, gdy zostanie uwięziony w ogrodzie zoologicznym. W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu wielbiciel marchewek razem z wiewiórką Squeaks postanowią spróbować swoich sił jako uliczni grajkowie. O tym, czy Bugs ma talent muzyczny, będzie można przekonać się w marcu na antenie Boomeranga.
ALPHA & OMEGA 7: THE BIG FUREEZE
PREMIERA FILMU W SOBOTĘ 5 MARCA O 14:30

To już siódma część przygód wilczej rodziny. Gdy Katie i Humprey zgubią się w lesie i nie pojawiają w domu na Święta, ich dzieci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i mimo zamieci wyruszyć na poszukiwanie rodziców. Nie wyobrażają sobie, że spędzą Boże Narodzenie osobno. W wyprawie towarzyszą im ospały miś Brent i zadziorna jeżozwierz Agnes. Małe wilczki tak bardzo chcą odnaleźć swoich opiekunów, że niestraszne im będą wielkie śnieżne zaspy, siarczysty mróz i groźne niedźwiedzie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Jedna myśl nt. „Cartoon Network i Boomerang w marcu 2017

  1. Pingback: Cartoon Network Poland And Boomerang Central Eastern Europe March 2017 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.