Cartoon Network i Boomerang w maju 2017

W maju kanał Cartoon Network wyemituje nowe odcinki seriali: „Jeźdźcy smoków: Na krańcu świata”, „Yo-Kai Watch”, „Atomówki”, „Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu” oraz „Między nami, misiami”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial animowany „Koko smoko”, nowe odcinki „Grizzy i lemingi”.

PROPOZYCJE PROGRAMOWE CARTOON NETWORK
MAJ 2017

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 29 MAJA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40
Bajka, Bójka i Brawurka powracają. W maju na antenie Cartoon Network premiera drugiego sezonu „Atomówek”. W nowych odcinkach kolorowe supersiostry po raz kolejny staną na straży bezpieczeństwa mieszkańców Townsville. Będą też musiały stoczyć walkę z czasem i uratować jednorożca, nim będzie za późno. Ponadto Bajka stworzy wideo, które stanie się hitem internetu, a Brawurka podczas wolontariatu pozna tajemniczą, starszą kobietę.
W związku z premierą nowego sezonu w piątek 26 i w sobotę 27 maja stacja wyemituje specjalny maraton „Pojedynek superbohaterów”, w którym obok Atomówek pojawią się inni superbojaterowie znani z anteny Cartoon Network.

 
MIĘDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 MAJA O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35
W maju na antenie Cartoon Network kolejne odcinki drugiego sezonu przygód Grizzy’ego, Pandy i Lodomira. Bohaterowie serialu, którzy chcieli zobaczyć, jak wygląda życie w świecie ludzi, przekonają się tym razem, czym jest przeziębienie i dlaczego dobrze jest pomagać innym. Spróbują też swoich sił jako opiekunowie małego misia i zapragną wystąpić w reklamie telewizyjnej. By spełnić to marzenie, są gotowi zrobić wszystko. O tym, czy uda im się wygrać casting, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

 
NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITZU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 MAJA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00
W siódmym sezonie przygód dzielnych wojowników Ninja na horyzoncie pojawi się nowy wróg – Atronix. Walcząc z nim, po raz kolejny przekonają się, ile znaczy lojalność i odwaga. Cały czas grozi im także niebezpieczeństwo ze strony Nadakhana, który schwyta i będzie przetrzymywał w niewoli Sensei Wu. O tym, czy Mistrzowi uda się uwolnić, widzowie przekonają się w kwietniu, oglądając nowe odcinki serialu. Wiele wydarzy się także w życiu Kaia, który odkryje kilka ważnych, rodzinnych tajemnic i co najważniejsze, pozna wreszcie swoją matkę.

 

 

YO-KAI WATCH
PREMIERA W SOBOTĘ 13 MAJA O 14:40
EMISJA W SOBOTY O 14:40

Nate to dzielny chłopiec, który każdego dnia tropi niewidoczne dla ludzkiego oka, złośliwe stworki Yo-kai i próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez nich szkody. W odnalezieniu małych szkodników pomagają mu przyjaciele i magiczny zegarek. W drugim sezonie serialu pojawi się mnóstwo nowych Yo-kai, co oznacza, że Nate i jego ekipa będą mieli znacznie więcej pracy. Na szczęście bohater ma nowy zegarek, dzięki któremu łatwiej będzie mógł wykonywać swoją codzienną misję.

 

 

JEŹDŹCY SMOKÓW: NA KOŃCU ŚWIATA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 28 MAJA O 15:35
EMISJA W NIEDZIELE O 15:35
Drużyna Jeźdźców Smoków znów stoi w obliczu wielkiego wyzwania. Okrutny Viggo chce zniszczyć Smocze Jajo. Czkawka, Szczerbatek i ich przyjaciele postarają się zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Z pomocą przyjdzie im Mala, przywódczyni Obrońców Skrzydła. Sojusz okaże się bardzo pomocny, ale czy połączenie sił wystarczy, by pokonać groźnego wroga? Odpowiedź w nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”.
MEGA, MEGA, MEGA, MEGA CARTOON NETWORK SHOW
PREMIERA W SOBOTĘ 6 MAJA O 15:35
EMISJA W SOBOTY O 15:35
W maju Cartoon Network zaprasza na kolejne odcinki drugiego sezonu „Mega, mega, mega, mega Cartoon Network Show”. W programie co tydzień prezentowane są popularne kreskówki stacji. Nowe odcinki poświęcone będą trzem wyjątkowym superbohaterkom – Atomówkom. Bajka, Bójka i Brawurka w każdą sobotę zabiorą widzów w podróż do swojego świata i odkryją przed nimi tajemnice Townsville.

 

BOOMERANG

KOKO SMOKO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 8 MAJA O 7:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 7:25

W maju na antenie Boomeranga premiera nowego serialu „Koko Smoko”. Kreskówka opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy mieszkają na Wyspie Smoków i pomagają jej mieszkańcom rozwiązywać codzienne problemy. Zgraną ekipę tworzą dwa smoki: Coconut i Oscar oraz jeżozwierz Matylda. Bohaterowie każdego dnia są gotowi na nowe przygody i otwarci na zawarcie kolejnych przyjaźni. Wierzą, że kluczem do sukcesu zawsze jest praca zespołowa.
SMOKI W DŻUNGLI – RATUNKU!
EMISJA W SOBOTĘ 20 MAJA I NIEDZIELĘ 21 MAJA
O 11:00

W sobotę 20 maja i w niedzielę 21 maja Boomerang zaprasza na maraton „Smoki w dżungli – ratunku!”. Stacja zabierze wszystkich widzów na wycieczkę w głąb dzikiego buszu. W trakcie podróży będzie można spotkać bohaterów dobrze znanych z anteny. Pojawią się m.in. pingwin Maurice i jego ekipa niezawodnych kumpli z dżungli oraz urocze niebieskie hipopotamy – bohaterowie „The Happos Family”. Nie zabraknie także nowych postaci – Coconuta, Oscara i Matyldy – bohaterów serialu „Koko Smoko”.
GRIZZY I LEMINGI
EMISJA W PONIEDZIAŁEK 1 MAJA O 7:25

W poniedziałek 1 maja Boomerang zaprasza na dzień z Grizzy’m i lemingami. Bohaterowie, którzy razem zamieszkują chatkę leśniczego, robią wszystko, by jak najbardziej sobie wzajemnie dokuczyć. Stado złośliwych lemingów chce zmusić niedźwiedzia do wyprowadzki. Urządzają głośne imprezy, podkradają mu jedzenie i przeszkadzają w spotkaniach z ukochaną niedźwiedzicą. Jednak Grizzy wcale nie zamierza się poddać, chce doprowadzić do tego, by to małe gryzonie opuściły leśniczówkę.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w maju 2017

  1. Pingback: Cartoon Network Poland May 2017 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.