Cartoon Network i Boomerang w lutym 2018

W lutym w Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali:  „Ben 10” oraz „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki: „Tom i Jerry Show”, „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” i „Inspektor Gadget”.

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
LUTY 2018

 

 

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 LUTEGO O 18:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:45

Wakacyjna podróż Gruchotem trwa w najlepsze! Ben Tennyson razem ze swoją niezawodną ekipą przemierza najdalsze zakątki Ziemi, ale spokojny urlop co chwilę zakłócają mu nowe niebezpieczeństwa. W nowych odcinkach drugiego sezonu bohaterom po raz kolejny przyjdzie zmierzyć się z niebezpiecznym Vilgaxem. Odwieczny wróg znów udowodni, jak daleko jest się w stanie posunąć, by przejąć kontrolę nad światem. Ben i Gwen będą też musieli odeprzeć atak bombowy wymierzony w Gruchota i pokonać potwora filmowego, który za sprawą złego Hexa przedostał się ze szklanego ekranu do rzeczywistości.

 

 

NIESAMOWITA PODRÓŻ PO ELMORE
PREMIERA W SOBOTĘ 3 LUTEGO O 11:30
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 11:30

W lutowe soboty i niedziele Gumball i Darwin zapraszają na niesamowitą podróż do Elmore. Główni bohaterowie serialu w każdy weekend odkryją tajemnice innych zakątków swojego miasteczka. W ich towarzystwie widzowie będą mogli odwiedzić m.in. park, szkołę, szpital czy lokalne centrum handlowe. Podczas podróży najlepsi kumple przeżyją wiele pełnych humoru przygód i nie raz wpakują się w spore tarapaty. Emisja specjalnego maratonu „Niesamowita podróż po Elmore” w każdą sobotę i niedzielę od 11:30.

 

 

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 26 LUTEGO O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

W lutym Cartoon Network po raz kolejny zabiera widzów do laboratorium młodego naukowca Flinta Lockwooda. Chłopak marzy o tym, by stworzyć wynalazek, który odmieni losy ludzkości. Niestety, póki co większość prób kończy się spektakularną eksplozją. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” Flint postanowi zmienić nawyki żywieniowe swojego taty i namówić go do zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Główny bohater razem ze swoją przyjaciółką Sam odkryją też, że w miasteczko ma uderzyć meteoryt. Czy uda im się zapobiec tragedii?

 

 

BOOMERANG

 

 

TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 LUTEGO O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

Gdy za oknem śnieg i mróz, nic tak nie rozgrzewa jak duża dawka dobrego humoru! Na antenie Boomeranga zadba o nią m.in. niezawodny duet – Tom i Jerry. W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu „Tom i Jerry Show” widzowie zobaczą niekończące się gonitwy wokół domu i kolejne pomysłowe psikusy głównych bohaterów. Sprytna myszka i uparty kocur nigdy nie dają za wygraną i zrobią wszystko, by tylko wzajemnie sobie dokuczyć.

 

 

 

KLOPSIKI I INNE ZJAWISKA POGODOWE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 5 LUTEGO O 19:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:10

W lutym Boomerang po raz kolejny zabiera widzów do laboratorium młodego naukowca Flinta Lockwooda. Chłopak marzy o tym, by stworzyć wynalazek, który odmieni losy ludzkości. Niestety, póki co większość prób kończy się spektakularną eksplozją. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” Flint postanowi zmienić nawyki żywieniowe swojego taty i namówić go do zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Główny bohater razem ze swoją przyjaciółką Sam odkryją też, że w miasteczko ma uderzyć meteoryt. Czy uda im się zapobiec tragedii?

 

 

 

INSPEKTOR GADŻET
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 LUTEGO O 15:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:05

Wyposażony w mnóstwo przedziwnych gadżetów inspektor powraca na antenę Boomeranga i znów ma pełne ręce roboty! Zły Doktor Klauf nie odpuszcza i cały czas szuka sposobu na to, by przejąć władzę nad światem. Chcąc pokrzyżować plany wrogowi, Inspektor Gadżet zawsze może liczyć na swoich niezawodnych towarzyszy – siostrzenicę Penny i bystrego psa Łepka. Dzielni pomocnicy już nie raz udowodnili, że są w stanie wyciągnąć głównego bohatera nawet z największych tarapatów.

 

 

 

SZALONA ZABAWA ZWARIOWANYCH MELODII
PREMIERA W SOBOTĘ 10 LUTEGO O 10:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:00

W lutym weekendy na antenie Boomeranga upłyną pod znakiem „Nowych Zwariowanych melodii”. W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:50 stacja zaprasza widzów na specjalny maraton „Szalona zabawa Zwariowanych melodii”, podczas którego będzie można zobaczyć kolejne komiczne i często absurdalne przygody kultowego królika Bugsa i jego przyjaciół. Oprócz zjadacza marchewek nie zabraknie też Yosemite Sama, Wilusia E. Kojota czy wiewiórki Squeaks.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w lutym 2018

  1. Pingback: Cartoon Network và Boomerang không chính thức – playing with funny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.