Cartoon Network i Boomerang w lutym 2017

W lutym w Cartoon Network: nowy serial animowany “Magiczne magimiecze”, nowe odcinki seriali “Wujcio dobra rada” oraz “Nexo Knight”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial animowany, “The Big Bad Fox” nowy film animowany “„Alpha & Omega: Dino Digs”, nowe odcinki “Grizzy i lemongi” oraz “Mój rycerz i ja”.

CARTOON NETWORK

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
LUTY 2017

WEEKEND Z BATMANEM
EMISJA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ, 4 I 5 LUTEGO O 8:15
4 i 5 lutego Cartoon Network zaprasza na weekend z Batmanem. W ramach specjalnego maratonu stacja wyemituje m.in. filmy „LEGO Batman: Moc Superbohaterów D.C.” oraz „LEGO: Batman i Liga Sprawiedliwości”. Jeden z najbardziej znanych bohaterów komiksów DC Comics razem z Robinem i Supermanem będzie walczył ze złem i bronił Gotham City. Światu zagrażają bezwzględni Joker i Lex Luthor, którzy raz na zawsze chcą zniszczyć Ziemię. Batmanowi przyjdzie również zmierzyć się z podstępnym kapitanem Coldem. Zadanie dodatkowo utrudni mu fakt, że wszyscy jego koledzy z Ligi Sprawiedliwości zaczną nagle znikać w niewyjaśnionych okolicznościach.
WUJCIO DOBRA RADA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LUTEGO O 15:35
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:35

Wujcio Dobra Rada nie ustaje w swoich podróżach i cały czas dzielnie przemierza świat razem ze swoją świtą, by ratować wszystkich z opresji i rozwiązywać problemy. W kolejnych odcinkach trzeciego sezonu szalony krewny zabierze dzieci na biegun północny, by spełnić ich marzenie i zorganizować wielką bitwę na śnieżki. Dzień przed premierą nowych odcinków, w niedzielę 26 lutego o godz. 8:15, Cartoon Netwrok wyemituje specjalny program „Nagrody Wujcia Dobrej Rady”, podczas którego będzie można przekonać się, którzy bohaterowie zasłużyli na wyróżnienie od Wujcia. Niektóre werdykty mogą się okazać bardzo zaskakujące.
DZIEŃ PRZYJAŹNI DARWINA
PREMIERA W NIEDZIELĘ 12 LUTEGO O 7:20
W niedzielę 12 lutego Cartoon Network zaprasza na „Dzień przyjaźni Darwina”. Tego dnia stacja wyemituje specjalny maraton z udziałem Darwina Wattersona. Pomarańczową rybkę widzowie stacji znają z serialu „Niesamowity świat Gumballa”. Posiadacz zielonych trampek to przyrodni brat i najlepszy przyjaciel głównego bohatera. Razem chodzą do szkoły, rozrabiają i realizują wszystkie swoje szalone pomysły. Ich przyjaźń może być dla innych wzorem do naśladowania.

 

 

 

 

NEXO KNIGHTS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40.
Czarne chmury ponownie zbierają się nad Knighton. Krainie znów zagraża okrutny błazen Jestro. W obronie królestwa stają waleczni rycerze NEXO. Clay, Lanc, Axel i Macy nie mogą dopuścić do tego, by bezwzględny wróg doszedł do władzy i przejął kontrolę nad ich ojczyzną. O tym, czy dzielnej drużynie uda się pokonać błazna i przywrócić spokój mieszkańcom Knighton, widzowie przekonają się, oglądając nowe odcinki trzeciego sezonu serialu „NEXO KNIGHTS”.

 

 

 

 

 

MAGICZNE MAGIIMIECZE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LUTEGO O 19:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:15
Bohaterowie nowej kreskówki Cartoon Network nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie tracą poczucia humoru. Zabawne rodzeństwo przemierza świat po to, by przeżywać przygody i zgromadzić jak najwięcej magicznych magiimieczy. Dzięki nim mogą wygrywać pojedynki nawet z największymi wrogami. Im więcej uda im się ich zebrać, tym mają większe szanse na kolejne zwycięstwa. Podczas swojej podróży siostra i jej młodszy brat pracują także nad tym, by pozbyć się swoich wad.

 

 

BOOMERANG

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LUTEGO O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15

Stado lemingów zamieszkujące leśniczówkę cały czas robi wszystko, by dokuczyć Grizzy’emu, który marzy tylko o świętym spokoju. W nowych odcinkach pierwszego sezonu małe złośliwce urządzą kolejne głośne przyjęcie, a podczas fali upałów napełnią swój basen ostatnimi butelkami wody z zapasów niedźwiedzia. Niechęć Grizzy’ego do Lemingów minie na chwilę, gdy bohater, po silnym uderzeniu w głowę, będzie myślał, że jest jednym z nich. Postanowi zrobić wszystko, by gryzonie przyjęły go do swojego stada i pozwoliły brać udział we wspólnych zabawach i szaleństwach. Czy małe stworki powitają go z otwartymi ramionami? O tym widzowie Boomeranga przekonają się w lutym.

 

 

 

 

THE BIG BAD FOX
PREMIERA W PIĄTEK 24 LUTEGO O 15:00

Niezdarny lisek każdego dnia ma ochotę zjeść pysznego kurczaka. Niestety, zdobywanie pożywienia przychodzi mu z trudnością. Bohater postanawia wykraść kurze jajka, poczekać, aż wyklują się pisklęta, odpowiednio je utuczyć, a potem skonsumować. Niestety, okazuje się, że bycie opiekunem małych kurcząt jest dużo trudniejsze niż mu się wydawało. „The big bad fox” zostanie wyemitowany w ramach maratonu „Dzikie harce w Boomerangu”, poza lisem pojawią się też inni leśni bohaterowie – niedźwiedź Grizzy i jego złośliwi współlokatorzy – lemingi. Emisja maratonu w piątek 24 lutego od godz. 13:40.

 

 

 

 

 
MÓJ RYCERZ I JA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO O 18:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:40

Dzielny, choć bardzo nieudolny rycerz Henri i jego świta każdego dnia stają w obronie swojego królestwa i wypełniają misje najwyższej wagi. W nowych odcinkach pierwszego sezonu bohaterowie ruszą na pomoc kolejnym księżniczkom uwięzionym w wieżach średniowiecznych zamków i pokonają niejednego smoka. Henri, mimo swojej waleczności, sam bardzo często będzie potrzebował pomocy. Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc swojej drużyny, która uratuje go nawet z największych opresji.

 

 

 

ALPHA & OMEGA: DINO DIGS
PREMIERA W SOBOTĘ 19 LUTEGO O 14:30

„Alpha & Omega: Dino Digs” to kolejny film o przygodach uroczych wilków – Kate i Humpreya. Tym razem para bohaterów razem z trójką swoich małych wilczków – Runt, Stinky i Claudette, decyduje się przenieść i zamieszkać w innym miejscu. W drodze do nowego domu, młode wilczki spotykają Amy – fioletowego, prehistorycznego dinozaura i zaprzyjaźniają się z nią. Szczeniaki pokazują przyjaciółce swój świat. Razem z Amy młode wilki spróbują zatrzymać maszyny przekopujące tereny w okolicy, nim te obudzą wielkiego i bardzo niebezpiecznego dinozaura T-Rexa.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Jedna myśl nt. „Cartoon Network i Boomerang w lutym 2017

  1. Pingback: Cartoon Network Poland And Boomerang Central Eastern Europe February 2017 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.