Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2017

W listopadzie na antenie Cartoon Network obejrzymy: teleturniej „Ben 10 Wyzwanie”, nowe odcinki seriali: „OK K.O.! Po prostu walcz”, „Atomówki”, „Młodzi Tytani: Akcja!” oraz „Transformers: Robots In Disguise”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial „Wacky Racers”, nowe odcinki „Panna Moon”, „Wyluzuj, Scooby Doo” oraz „Oddbods”.

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
LISTOPAD 2017

 

 

BEN 10 WYZWANIE
PREMIERA W SOBOTĘ 4 LISTOPADA O 8:15 I 15:35
EMISJA W SOBOTY O 8:15 I 15:25

4 listopada Cartoon Network zaprasza na premierę zupełnie nowej produkcji – teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. W programie polskie drużyny składające się z dwójki dzieci i jednego dorosłego będą rywalizować o wyjątkowe nagrody. Uczestnicy wezmą udział w trzech zadaniach, a w Omnifinale czeka ich wymagająca walka z czasem. Aby zwyciężyć, trzeba wykazać się sprawnością fizyczną, dobrą pamięcią i doskonałą znajomością kreskówki „Ben 10”. Teleturniej prowadzi aktor Bartosz Obuchowicz.

 

 

OK K.O.! PO PROSTU WALCZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA O 17:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:25

„OK K.O.! Po prostu walcz” to nowy serial Cartoon Network, który opowiada historię młodego i niezwykle walecznego chłopaka o imieniu K.O. Główny bohater mieszka w miasteczku Lakewood Plaza i każdego dnia stara się doskonalić swoje umiejętności, by stać się jeszcze lepszym herosem. K.O ma do wypełnienia trudną misję – musi pokonać złego Lorda Boxmana. Serial to część multiplatformowego projektu stacji. Fani K.O. mogą go spotkać nie tylko na antenie. Chłopiec jest też bohaterem gry mobilnej i gry na konsole. Ponadto, na stronie cartoonnetwork.pl i na oficjalnym kanale YouTube stacji można oglądać krótkie filmiki z udziałem postaci z kreskówki.

 

 

 

ATOMÓWKI: BOMBKA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA O 19:40
EMISJA W OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

W życiu Bajki, Bójki i Brawurki szykuje się prawdziwa rewolucja – w Townsville pojawia się czwarta Atomówka o imieniu Bombka. Jak się okazuje, to starsza siostra kolorowych dziewczynek, która powraca do miasteczka, by poznać prawdziwe znaczenie swoich wyjątkowych supermocy. W pięciu specjalnych odcinkach bohaterki staną razem w obronie miasteczka. Przyjdzie im zmierzyć się z siłami zła, które będą silniejsze niż kiedykolwiek. Głosu Bombce użyczy aktorka i wokalistka Patricia Kazadi.

 

 

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA O 18:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:20

W listopadzie Cartoon Network zaprasza na nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. Tym razem Robin postanowi wcielić się w rolę detektywa i będzie chciał rozwiązać jedną z największych zagadek wyspy, na której mieszkają Młodzi Tytani. Dzielna drużyna bohaterów z zapałem zaangażuje się w poszukiwania zaginionej godziny, a innym razem spróbują powstrzymać inwazję UFO. Tuż przed emisją nowych przygód Młodych Tytanów, w sobotę 25 listopada o godz. 8:45, stacja wyemituje specjalny, czteroodcinkowy maraton „The Night Beginns to Shine”.

 

 

TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W NIEDZIELĘ 26 LISTOADA O 14:40
EMISJA W NIEDZIELE O 14:40

Dzienlna drużyna Autobotów jest gotowa na kolejne wyzwania! W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise” głównych bohaterów czeka wyjątkowo niebezpieczne zadanie – będą ochraniać ważny ładunek, który jest przewożony pociągiem. Misja jest tym trudniejsza, że ekipa Stuticonów czai się, by przejąć kontrolę nad transportem.Jeśli sytuacja wymknie się spod konroli, może dojść do katastrofy i rozpędzone wagony uderzą w budynek dworca kolejowego.

BOOMERANG

 

 

ODLOTOWE WYŚCIGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 20 LISTOPADA O 16:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:25

W listopadzie kanał Boomerang zaprasza na premierę nowego serialu. „Odlotowe wyścigi” to remake klasycznej animacji studia Hanna-Barbera. Widzowie zobaczą na ekranie znanych i lubianych bohaterów oraz ich oryginalne pojazdy. W kreskówce pojawią się m.in. inteligentna i pełna wdzięku Penelopa oraz Piękny Piotruś ze swoją niczym niezachwianą wiarą we własne możliwości. Nie zabraknie też niegodziwej ekipy Rakietowca, która zrobi wszystko, by jako pierwsza dotrzeć do mety.

 

 

 

PANNA MOON
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 6 LISTOPADA O 15:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:55

Panna Moon powraca na antenę Boomeranga. Obdarzona magiczną mocą niania na co dzień zajmuje się dziećmi z rodziny McGuffle. Jej podopieczni są zachwyceni, że posiadają tak wyjątkową opiekunkę i chcą, by została z nimi jak najdłużej. W nowych odcinkach pierwszego sezonu serialu, dzieci dalej za wszelką cenę będą usiłowały utrzymać w tajemnicy przed rodzicami, że panna Moon posiada nietypowe zdolności. Jednak sytuacja coraz częściej wymyka im się z rąk i ciężko jest zapanować nad latającymi deskorolkami i smokami, które uciekają z książkowych stron.

 

 

 

WYLUZUJ, SCOOBY-DOO! 
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 13 LISTOPADA O 17:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:20

Czas na kolejne przygody Scooby-Doo i jego niezawodnej paczki. W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu największe obawy Freda staną się rzeczywistością. Wehikuł tajemnic, którym podróżuje ekipa detektywów, zostanie nawiedzony przez tajemniczego ducha. Czy tchórzliwemu psu i jego przyjaciołom uda się przegonić zjawę i znów spokojnie korzystać z ich ulubionego środka transportu? Odpowiedź w listopadzie na antenie Boomeranga.

 

 

 

WEEKEND Z JASIEM FASOLĄ
PREMIERA W SOBOTĘ 11 LISTOPADA O 9:20
EMISJA SOBOTĘ 11 I NIEDZIELĘ 12 LISTOPADA O 9:20

W sobotę i niedzielę, 11 i 12 listopada Boomerang zaprasza na „Weekend z Jasiem Fasolą”. Specjalny maraton będzie okazją do przeżycie najbardziej zwariowanych i zabawnych przygód Jasia i jego najlepszego przyjaciela Teddy’ego. Główny bohater spróbuje poradzić sobie z uciążliwym bólem zęba oraz rozprawić się z grupą irytujących celebrytów, która nie pozwala mu w spokoju zjeść obiadu w restauracji.

 

 

 

ODDBODS
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA O 12:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 12:50

Co słychać u kolorowych stworków Oddbods? Nowe odcinki drugiego sezonu serialu przyniosą kolejne dowody na to, że zwariowane futrzaki każdą, nawet najprostszą codzienną czynność potrafią zmienić w wyjątkową i absurdalną sytuację. Dodatkowo, wybuchowa mieszanka ich charakterów nie ułatwia rozwiązywania problemów, które zdają się mnożyć bez końca.

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.