Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2016

grizzly-i-lemingiW listopadzie Cartoon Network wyemituje: nowe odcinki seriali animowanych: „Clarence”,CARTOON NETWORK „Atomówki” oraz „Miedzy nami misiami”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial animowany „Grizzly i lemingi” oraz nowe odcinki „Kumple z dżungli – Na ratunek” i „Królikula”.

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
LISTOPAD 2016

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 LISTOPADA O 16:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:30

atomowkiW listopadzie na antenie Cartoon Network pojawią się kolejne premierowe odcinki zupełnie nowych „Atomówek”. Kolorowe superbohaterki czeka wiele wyzwań. Gdy jeden ze zwariowanych wynalazków Profesora ożyje, dziewczynki będą musiały unieszkodliwić go, zanim przedostanie się do miasta i zacznie tam siać zniszczenie. Siostry staną również do walki z projektantami mody, którzy wypuszczą na rynek linię ubrań manipulujących ludzkim mózgiem. W przerwie od ratowania świata Bajka postanowi zacieśnić swoje relacje z Profesorem i zorganizuje im dzień we dwoje, którego główną atrakcją będzie wspólna wycieczka do miasteczka. Niestety, okaże się, że Profesor ma tego dnia zupełnie inne plany. Jak zareaguje Bajka? Odpowiedź w listopadzie w Cartoon Network.
MIĘDZY NAMI MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 28 LISTOPADA O 13:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 13:55

miedzy nami misiamiPremierowe odcinki pierwszego i drugiego sezonu serialu „Między nami misiami” przyniosą kolejne zabawne historie z udziałem trójki misiów, które próbują odnaleźć się w świecie ludzi. Tym razem Panda, Grizz i Lodomir przekonają się, jak to jest być na diecie, jak zmienia się życie, gdy kupuje się nowe ubrania oraz zobaczą, jak trudno jest radzić sobie z zazdrością. Braci czekają też miłosne perypetie – cała trójka za pośrednictwem portalu internetowego zakocha się w tej samej dziewczynie – ślicznej Francuzce Celine.

 

 

 

NIE MÓW DO MNIE KSIĘŻNICZKO
EMISJA 11 I 12 LISTOPADA – W PIĄTEK I SOBOTĘ – OD 8:15
Czas odłożyć na bok stereotypy, że dziewczynki zawsze są łagodne i naiwne. 11 i 12 listopada Cartoon Network zaprasza na maraton poświęcony kultowym bohaterkom swoich kreskówek, które na każdym kroku udowadniają, jak wielka siła drzemie w dziewczynach. W trakcie specjalnego maratonu pojawią się silne, bezkompromisowe i waleczne superbohaterki: Królewna Balonowa z „Pory na Przygodę” oraz Raven i Gwiazdka z serialu „Steven Universe”. Nie zabraknie również walecznych supersióstr – Atomówek: Bajki, Bójki i Brawurki.

 

 

 

CLARENCE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 LISTOPADA O 15:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:05

clarenceClarence Wendell znów będzie chciał zarażać optymizmem i entuzjazmem wszystkich dookoła. Razem z przyjaciółmi – Jeffem i Sumo tworzą nieobliczalną ekipę. W drugim sezonie szalona trójka bohaterów przeżywa kolejne, często absurdalne przygody. Podczas wycieczki Clarence pomyli autokary i trafi do innej szkoły, gdzie będzie musiał nosić okropny zielony mundurek. Przy okazji pomoże nowemu koledze – podpowie mu, jak przełamać nieśmiałość i łatwiej zdobywać przyjaciół. Któregoś dnia, zmęczony codziennymi przygodami Clarence poczuje się wypalony i zamarzy o tym, by spędzić choć jeden dzień nie robiąc zupełnie nic. Szybko okaże się, że w jego przypadku jest to niemożliwe.

 

 

 

ZIMOWE MARATONY
EMISJA W SOBOTY OD 8:15

Na mroźne, zimowe soboty Cartoon Network przygotował specjalne, całodzienne maratony złożone z najlepszych kreskówek stacji. Chłodne dni miną zdecydowanie szybciej w towarzystwie bohaterów takich seriali jak „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Wujcio Dobra Rada” czy „Steven Universe”. Emisja pierwszego maratonu w sobotę 27 listopada. Widzów czeka dzień z Pandą, Grizzym i Lodomirem, czyli zabawnymi niedźwiedziami z serialu „Między nami misiami”.

 

BOOMERANG

 

GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 7 LISTOPADA O 17:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15

grizzly-i-lemingiW środku wielkiego lasu prawdziwym rajem dla mieszkańców puszczy jest domek leśniczego. Gdy właściciel wyjeżdża, posiadłość zajmuje niedźwiedź Grizzy. Niestety, jego marzenia o świętym spokoju bardzo szybko zderzą się z rzeczywistością. Wszystko przez to, że w leśniczówce mieszka stado małych i bardzo hałaśliwych lemingów, które zrobią wszystko, by zmusić Grizzy’ego do opuszczenia domku w lesie. Gdy miś będzie cierpiał na migrenę, one urządzą przyjęcie urodzinowe, a gdy niedźwiedź zechce obejrzeć swój ulubiony serial, okaże się, że z anteny telewizyjnej lemingi zrobiły skakankę. Małe złośliwce każdego dnia mają mnóstwo pomysłów na to, jak dokuczyć Grizzy’emu.

 

 
KRÓLIKULA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 LISTOPADA O 16:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:15
krolikulaKrólikula posiada niezwykłą zdolność przyciągania kłopotów. Mimo supermocy, jaką daje mu wypicie soku marchewkowego, często w walce z pozaziemskimi zjawami musi liczyć na pomoc swoich przyjaciół – Chestera, Harolda i Miny. W kolejnych nowych odcinkach pierwszego sezonu królik wampir i jego ekipa przeżyją prawdziwe chwile grozy – Mina i jej tato zostaną wessani przez tajemniczy portret, a Chester i Harold będą uwięzieni w pudełku pełnym złowieszczych puzzli. Jakby tego było mało, Królikulę odwiedzi duch niedźwiedzia.
ZIMOWE BAJERY Z TOMEM I JERRYM
EMISJA W SOBOTĘ 26 LISTOPADA OD 10:00

Zimowe weekendy w Boomerangu pełne będą figli i zabawy. Wszystko za sprawą Toma i Jerrego. Od 26 listopada stacja zaprasza na specjalny cykl „Zimowe bajery z Tomem i Jerrym”. W każdą sobotę widzów czeka maraton kreskówki, a w niedzielę emitowane będą filmy pełnometrażowe z udziałem tego słynnego kocio-mysiego duetu. Jako pierwszy, w niedzielę 27 listopada zostanie pokazany „Tom i Jerry: Dziadek do orzechów”.
KUMPLE Z DŻUNGLI – NA RATUNEK!
PREMIERA W ŚRODĘ 16 LISTOPADA O 15:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:45
kumple z dzungliPingwin Maurice razem z przyjaciółmi przemierza puszczę w poszukiwaniu szalonych przygód. Jeśli mieszkańcy puszczy mają kłopoty, zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Wychowany przez tygrysicę Maurice jest mistrzem wschodnich sztuk walki, co bardzo często przydaje mu się w starciach z wrogami. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu ekipę kumpli z dżungli czekają niebezpieczne pojedynki, w których przyjdzie im zmierzyć się z największymi wrogami. Każde zwycięstwo pokazuje, jak wielka siła tkwi w przyjaźni.
THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA WE WTOREK 1 LISTOPADA O 17:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:45

the-happos-familyCo dzieje się w parku safari, gdy jego bramy zostają zamknięte? Jak wygląda życie mieszkańców, kiedy wyjadą ostatni turyści? Właśnie o tym opowiada nowa produkcja Boomeranga „The Happos Family”. Urocza rodzinka niebieskich hipopotamów zamieszkuje jeden z takich parków. Gdy kończą się godziny zwiedzania, przychodzi czas na najlepsze zabawy i najbardziej szalone przygody. Każdy z odcinków produkcji przedstawia jednego z członków hipopotamowej rodziny, którzy są niezwykle zabawni i mają bardzo różnorodne pasje: od baletu aż po loty w kosmos.

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2016

  1. Pingback: Cartoon Network Poland And Boomerang Central Eastern Europe November 2016 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.