Cartoon Network i Boomerang w listopadzie 2014

clarenceW Cartoon Network nowy serial animowany „Clarence”, nowy program „Ekspedycja Cartoon Network” oraz nowe odcinki „Ben 10 Omniverse” i „Pora na przygodę”.

CARTOON NETWORK

 

CLARENCE

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 24 LISTOPADA

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:45

NOWY SERIAL

SEZON 1, ODC. 1-13

clarenceClarence opowiada o optymistycznym chłopcu, który zapala się do wszystkiego i chciałby robić wszystko, bo wszystko jest niesamowite! Clarence jest niczym słońce – czysty i nieskomplikowany. Postrzega świat jedynie w swoich ulubionych barwach: winogroniastej i neonowozielonej. Clarence ceni swoich przyjaciół Jeffa i Sumo, a także swoją mamę Mary. Bez względu na sytuację, Clarence’a nic nie jest w stanie zasmucić. To wyjątkowe nastawienie sprawia, że każdy dzień w jego życiu jest najwspanialszy.

 

PORA NA PRZYGODĘ: SPOTKANIE ŻYWIOŁÓW

MARATON, EMISJA W PIĄTEK 14 LISTOPADA OD 14:55

MARATON

poranaprzTen maraton „Pory na przygodę”, albo zmrozi waz do kości, albo rozgrzeje do czerwoności. Tu spotykają się żywioły, które stoją w opozycji do siebie i możecie mieć pewności, że będzie iskrzyć do kwadratu… Zwłaszcza, gdy zobaczycie dwa nieemitowane dotąd odcinki!

 

 

 

 

 

BEN 10: OMNIVERSE

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 17 LISTOPADA

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:10

NOWE ODCINKI

SEZON 3, ODC. 53-62

ben10omniverseWkrótce zobaczycie dziesięć nowiutkich odcinków Ben 10: Omniverse! Warto na to czekać, bo to kolejny akt intergalaktycznej rozgrywki o kosmiczne technologie i spokój Ziemian. W tej części sezonu poznacie miedzy innymi specjalny oddział Hydraulików z Nicości.

 

 

 

 

 

EKSPEDYCJA CARTOON NETWORK

EMISJA W PIĄTKI O 18:25

(7, 14 I 21 LISTOPADA

NOWY SERIAL

Ekspedycja Cartoon NetworkRwące rzeki, ciemne i tajemnicze jaskinie, wysokie góry i lasy nie do przebycia – to idealne miejsca na przygodę! „Ekspedycja Cartoon Network” zabierze was właśnie tam, by mogły śledzić jak trójka śmiałków i towarzysząca im gwiazda radzą sobie w nowoczesnej wersji podchodów. W listopadowych odcinkach wystąpią: Olga Frycz, Sonia i Maja Bohosiewicz.

 

BOOMERANG

 

TOM I JERRY SHOW

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 24 LISTOPADA

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:35

NOWE ODCINKI

SEZON 1, ODC. 10-26

Najsławniejszy kocio-mysi duet, w odświeżonej wersji wkrótce ponownie zagości na antenie Boomeranga! W nowych odcinkach pierwszego sezonu, animowanego „Tom i Jerry Show” sprytny Jerry i uparty Tom wcielą się w detektywów, kucharzy, będą chcieli pomóc Spike’owi pozbyć się alergii, nabroją w trakcie świąt i jak zawsze będą bawić dzieciaki do łez!

 

24 GODZINY Z TOMEM I JERRY’M

MARATON, EMISJA OD NIEDZIELI 23 LISTOPADA O 17:30 DO PONIEDZIAŁKU 24 LISTOPADA DO 17:35

MARATON

24 godziny psikusów, pościgów i gagów, które sprawią, że uśmiech przyklei się wam do twarzy na całą dobę! Na taką zabawę zaprasza Boomerang. Dołączcie do milusiej myszki Jerry i marzącego o tym, by ją złapać kocura Toma i śmiejcie się przez cały dzień.

 

ALFA I OMEGA 2

PREMIERA W NIEDZIELĘ 30 LISTOPADA O 14:30

FILM

Kino Boomerang zaprasza na premierę nowego filmu!

Wilki Kate i Humphrey wraz ze swoimi trzema szczeniaczkami przygotowują się do pierwszej wspólnej zimy. Gdy ich najmłodsze szczenię gubi się w niewyjaśnionych okolicznościach, wataha musi wyruszyć w podróż w głąb dziczy, by odnaleźć zgubę. Nie mają dużo czasu, zima zapowiada się na bardzo chłodną, a śnieg w każdej chwili może odciąć im drogę do domu.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.