Cartoon Network i Boomerang w lipcu 2016

krolikulaW lipcu w Cartoon Network nowe CARTOON NETWORKodcinki: „Atomówki”, „Pora na przygodę” oraz „Zwyczajny serial”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Królikula”.Boomerang

 

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
LIPIEC 2016

ATOMÓWKI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 LIPCA O 17:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:55

atomowkiLegendarne bohaterki znów walczą ze złem i występkiem! Po długo wyczekiwanym powrocie „Atomówek” na antenę Cartoon Network, fanów Bójki, Bajki i Brawurki czeka świeża porcja pełnej napięcia akcji. W lipcu stacja pokaże kolejne premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu. Widzowie poznają zupełnie nowych wrogów przebojowych dziewczynek, odkryją także nieznane wcześniej moce i możliwości atomowych sióstr. Jedno jest pewne – Atomówki nie pozwolą nikomu się nudzić!

 

 

LEGENDARNI BOHATEROWIE PORY NA PRZYGODĘ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 25 LIPCA O 8:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 8:00

poranaprzCartoon Network przygotował dla fanów Finna i Jake’a oraz pozostałych bohaterów „Pory na przygodę!” prawdziwą serialową ucztę. W lipcu zostanie wyemitowany specjalny maraton poświęcony najpopularniejszym postaciom serialu. Każdy tydzień będzie należał do innego bohatera. Wielbiciele Lodowego Króla, Królewny Balonowej, BMO, Królewny Grudkowego Kosmosu i Marceliny powinni przygotować się na solidną porcję wrażeń.

 

 

 

ZWYCZAJNY SERIAL
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 4 LIPCA O 20:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:40

zwyczjnyserialW lipcu fani Cartoon Network obejrzą premierowe odcinki siódmego sezonu „Zwyczajnego serialu”. Mordechaj, Rigby, Benson i Małgosia znów prze#żyją zwariowane przygody oraz wpakują się w różne tarapaty. Atleta i Duch Piątka zostaną porażeni przez piorun, przez co zapomną o swojej przyjaźni. Małgosia spróbuje swoich sił w roli dziennikarki śledczej, a Rigby będzie się starał znaleźć najlepszy prezent urodzinowy dla Mordechaja.

 

 

BOOMERANG

 

SŁONECZNE KINO BOOMERANGA
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 10:00
Piękna pogoda, mnóstwo wolnego czasu i długo wyczekiwany odpoczynek… na horyzoncie widać już wakacje! Boomerang tradycyjnie nie pozwoli się nudzić fanom szalonej zabawy. Wakacyjne poranki upłyną pod znakiem pełnometrażowych filmów z udziałem dobrze znanych bohaterów. Sprawdzimy m.in., jakie przygody czekają leniwego kota Garfielda, zwariowanego królika Bugsa oraz strachliwego Scooby’ego i jego przyjaciół.

 

KRÓLIKULA
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:20
krolikulaCzas lepiej poznać najnowszego, zwariowanego bohatera Boomeranga – Królikulę, czyli królika – wampira, który po wypiciu soku marchwiowego nabywa niebywałej supermocy! W nowych, odcinkach serialu widzowie zobaczą, jak czwórka przyjaciół – Królikula, sceptyczny i lekko strachliwy kot Chester, poczciwy i niezbyt bystry pies Harold oraz ich ukochana opiekunka – nastolatka Mina, razem będą walczyć z przerażającymi bestiami.

 

BOOM BOOM BOOM
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 13:40

Lipiec w Boomerangu to niebywała okazja na maratonowe spotkania z ulubionymi, barwnymi bohaterami. Będziemy towarzyszyć Kaczorowi Dodgersowi w jego kosmicznych przygodach, spróbujemy nadążyć za wariackim tempem kolorowej ferajny z Looney Tunes oraz sprawdzimy, jak pewien ciekawski, pewny siebie i różowy kocur radzi sobie z niecodziennymi wyzwaniami. „Kaczor Dodgers”, „Looney Tunes” i „Różowa Pantera i przyjaciele” już w lipcu na antenie Boomerang.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “Cartoon Network i Boomerang w lipcu 2016

  1. Pingback: Cartoon Network Poland And Boomerang Central Eastern Europe July 2016 Highlights - RegularCapital Website

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.