Cartoon Network i Boomerang w kwietniu 2016

W kwietniu na kanale Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali: „Niesamowity świat Gumballa”,  „Clarence”, „Ninjago Mistrzowie spinjitzu”, „Transformers: Robots in Disguise” oraz „Liga sprawiedliwych”. Kanał Boomerang wyemituje „Grizzy i lemngi” oraz „Oddbods”.

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
KWIECIEŃ 2017

NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
PREMIERA W ŚRODĘ 19 KWIETNIA O 16:55
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:55
Czas na piąty sezon przygód Gumballa Wattersona. Główny bohater jak zwykle ma głowę pełną zwariowanych pomysłów, które wprowadzi w życie wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem – pomarańczową rybką – Darwinem. Razem będą chcieli opracować kolejny genialny plan przejęcia władzy nad światem i spróbują swoich sił w roli detektywów – będą śledzić chłopca, z którym zaprzyjaźni się siostra Gumballa – Anais. O tym, jak skończy się ta zabawa, widzowie przekonają się, oglądając nowe odcinki „Niesamowitego świata Gumballa” w kwietniu w Cartoon Network.
ŚMIGUSOWE ODLICZANIE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 10 KWIETNIA O 8:15
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 8:15
Świąteczne odliczanie do śmigusa-dyngusa w Cartoon Network upłynie pod znakiem maratonów najlepszych kreskówek. Od 10 kwietnia, codziennie, aż do świątecznego poniedziałku widzowie będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Nie zabraknie strachliwego psiego detktywa – Scooby-Doo i jego ekipy, najlepszego krewnego wszystkich dzieci na świecie – Wujcia Dobra Rada i Clarence’a. Oprócz nich pojawi się także Ben 10, któremu jak zwykle towarzyszyć będą kuzynka Gwen i dziadek Max oraz dzielna drużyna Młodych Tytanów.
NINJAGO – MISTRZOWIE SPINJITZU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 24 KWIETNIA O 16:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 16:00
W siódmym sezonie przygód dzielnych wojowników Ninja na horyzoncie pojawi się nowy wróg – Atronix. Walcząc z nim po raz kolejny przekonają się, ile znaczy lojalność i odwaga. Cały czas grozi im także niebezpieczeństwo ze strony Nadakhana, który schwyta i będzie przetrzymywał w niewoli Sensei Wu. O tym, czy Mistrzowi uda się uwolnić, widzowie przekonają się w kwietniu, oglądając nowe odcinki serialu. Wiele wydarzy się także w życiu Kaia, który odkryje kilka ważnych, rodzinnych tajemnic i co najważniejsze, pozna wreszcie swoją matkę.

 

 

 

CLARENCE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 3 KWIETNIA O 15:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:05
Clarence niezmiennie próbuje zarażać wszystkich dookoła swoim niepoprawnym optymizmem i dobrym humorem. W nowych odcinkach drugiego sezonu główny bohater razem ze swoimi najlepszymi kumplami – Jeffem i Sumo – postanowi pobudzić kreatywność Belsona – największego szkolnego prześladowcy. Ani przez chwilę nie pomyśli, że ta zabawa może się dla niego wyjątkowo źle skończyć. Clarence’a czeka też emocjonująca, pierwsza w życiu wyprawa na ryby oraz wizyta u babci Jeffa. Chłopiec będzie miał też okazję przekonać się, jak to jest mieszkać w hotelu.

 

 

 

TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W NIEDZIELĘ 30 KWIETNIA O 14:40
EMISJA W NIEDZIELE O 14:40
30 kwietnia Cartoon Network rozpocznie emisję czwartego sezonu serialu „Transformers: Robots in Disguise”. Bumblebee – weteran walk z Decepticonami i jego dzielna drużyna Autobotów wyruszają w kolejną podróż, by wypełnić następną ważną misję. W nowych odcinkach czeka ich też kolejne starcie z odwiecznym wrogiem. Jak poradzą sobie tym razem Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit? Kto wyjdzie zwycięsko z decydującego pojedynku? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki serialu.

 

 

LIGA SPRAWIEDLIWYCH
PREMIERA W NIEDZIELĘ 23 KWIETNIA O 20:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:10

W kwietniu Cartoon Network zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami Ligi Sprawiedliwych. Najpotężniejsi superbohaterowie znani z komiksów DC Comics po raz kolejny zjednoczą siły, by stanąć w obronie planety Ziemi. Z więzienia ucieknie niebezpieczny Black Adam, który za wszelką cenę będzie chciał przejąć kontrolę nad światem. Choć wydaje się, że nikt nie jest w stanie go powstrzymać, Batman, Superman i Wonder Woman zdecydują się stawić mu czoła. Z pomocą przyjdą im pozostali członkowie Ligi Sprawiedliwych.

 

BOOMERANG

LABIRYNT KRÓLICZYCH NOR
PREMIERA W NIEDZIELĘ 16 KWIETNIA O 10:05

„Labirynt króliczych nor” to specjalny, wielkanocny maraton Boomeranga, podczas którego widzowie będą mogli spotkać znanych i lubianych bohaterów. W trakcie dwóch świątecznych dni pojawi się Królik Bugs, jego kolejne kłopoty, nowi wrogowie i sprawdzona paczka przyjaciół. Ale to nie wszystko! Nie zabraknie też Toma i Jerry’ego oraz ich niekończących się pościgów, Jasia Fasoli i kocura Garfielda. Maraton rozpocznie się w wielkanocną niedzielę o 10:05 i potrwa do poniedziałku do 15:30.
GRIZZY I LEMINGI
PREMIERA W SOBOTĘ 22 KWIETNIA O 17:20
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 17:20

Złośliwe lemingi nie odpuszczają i cały czas robią wszystko, by zmusić Grizzy’ego do opuszczenia leśniczówki. Niedźwiedź jednak nie zamierza się poddawać i też próbuje utrudnić życie swoim uciążliwym współlokatorom. Tym razem główny bohater i stado gryzoni zmierzą się w walce o przejęcie kontroli nad konsolą do gier i kremem czekoladowym w rozmiarze XXL. Żadna ze stron nie zamierza rezygnować z luksusów, jakie skrywa chatka leśniczego.

 

 

ODDBODS
PREMIERA WE WTOREK 18 KWIETNIA O 14:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:10

W kwietniu Boomerang rozpocznie emisję drugiego sezonu przygód futrzastych stworków Oddbods. Codzienność kolorowych bohaterów nigdy nie jest zwyczajna. W nowych odcinkach Slick i Newt wybiorą się na randkę, a Fuse postanowi zaopiekować się znalezionym pisklęciem. Z kolei Pogo odkryje, że Bubbles posiada maszynę do klonowania i postanowi wykonać kopię samego siebie. Ta zabawa może się jednak bardzo źle skończyć.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.