Cartoon Network i Boomerang w grudniu 2016

moj-rycerz-i-jaW grudniu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki: „Ben 10”, „Jeźdzcy smoków: Na końcu świata” oraz „Tranformers: Robots in Disguise”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial animowany „Mój rycerz i ja” oraz nowe odcinki „Tom i Jerry Show” i „Grizzly i lemingi”.CARTOON NETWORK

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
GRUDZIEŃ 2016

 

 

 
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 5 GRUDNIA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50

ben-10-2016W kolejnych odcinkach pierwszego sezonu zupełnie nowej odsłony serialu „Ben 10” dziesięcioletni bohater bardzo często będzie musiał używać swojego Omnitrixa. Zmieniając się w jednego z dziesięciu wyjątkowych kosmitów, Ben walczy ze złem i ratuje z opresji swoich przyjaciół i samego siebie. Tym razem chłopiec spróbuje powstrzymać potężnego Lorda Decybela, który będzie chciał przejąć kontrolę nad planetą Ziemią podczas koncertu, na który Ben wybierze się ze swoją kuzynką. Bohatera czeka też wiele zabawnych sytuacji – w trakcie pobytu w klasztorze, w którym obowiązuje całkowita cisza, chłopiec przypadkiem obudzi potężnego smoka i na długo zakłóci spokój panujący w tym szczególnym miejscu.
JEŹDŹCY SMOKÓW: NA KOŃCU ŚWIATA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 19 GRUDNIA O 19:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O 19:40

jezdcy smokowTrenerzy smoków powracają w czwartym sezonie serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”, by walczyć z Łowcami i bronić swojej krainy. Trwają wielkie przygotowania do odparcia kolejnego ataku na Berek. Nikt nie wie, kiedy może on nastąpić, ale Astrid trenuje dodatkowych smoczych jeźdźców, którzy mogą okazać się niezbędni w trakcie walk. Trenerów czeka wiele trudności – Szpadka zostanie schwytany przez Łowców, a dodatkowo okaże się, że ktoś z drużyny jest w zmowie z wrogiem. W czwartej serii przygód Jeźdźców Smoków zostanie również rozwinięty wątek Obrońców Skrzydła.
BEST OF 2016
PREMIERA WE WTOREK 27 GRUDNIA
EMISJA OD WTORKU DO PIĄTKU O 17:50
W grudniu Cartoon Network powtórzy najlepsze maratony kreskówek emitowane w 2016 roku. Wujcio Dobra Rada razem ze swoją zwariowaną ekipą znów wyruszy w podróż dookoła świata, by pomóc wszystkim dzieciom rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy, a Darwin z „Niesamowitego świata Gumballa” razem z kumplami będzie realizował swoje kolejne szalone pomysły. W specjalnych maratonach pojawią się również ulubieni bohaterowie z takich seriali jak „Pora na przygodę” czy „Młodzi Tytani: Akcja!”.

 

 

 

 

TRANSFORMERS: ROBOTS IN DISGUISE
PREMIERA W SOBOTĘ 3 GRUDNIA O 20:15
EMISJA W SOBOTY O 20:15
TRANSFORMERS ROBOTS IN DISGUISEW trzecim sezonie „Transformers” główni bohaterowie trafią do tajemniczego miejsca, które okaże się opuszczoną bazą Autobotów. Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit spróbują poznać jej historię i odkryć, jakie sekrety skrywa okolica. Oprócz tego Sideswipe będzie kupował kwiaty i pisał wiersze, szukając najlepszego sposobu na to, by przeprosić Mini-Con, a Grimlock’a czeka wizyta w klasztorze i spotkanie z bardzo dziwnym mnichem. Drużyna Autobotów wyruszy również do Egiptu wypełnić koleją ważną misję

 

 

 

 

 

ZIMOWE MARATONY
EMISJA W NIEDZIELE O 8:15
Na grudniowe, zimowe niedziele Cartoon Network przygotował całodniowe maratony swoich najlepszych kreskówek. Ulubieni bohaterowie takich seriali jak „Steven Universe”, „Wujcio Dobra Rada” czy „Pora na przygodę” pozwolą zapomnieć o tym, że na zewnątrz panują niesprzyjające warunki. Scooby Doo z pomocą przyjaciół spróbuje rozwikłać kolejne mroczne zagadki, a Gumball i Darwin razem z kolegami znów porządnie narozrabiają.

 

 

BOOMERANG

 

 

 

MÓJ RYCERZ I JA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 12 GRUDNIA O 18:40
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:40

moj-rycerz-i-jaUroczy i bardzo nieporadny Henri to śreniowieczny rycerz, któremu przyświecają szlachetne ideały. Niestety, życiowa niezdarność często przeszkadza w wypełnianiu misji najwyższej wagi. W skład jego rycerskiej świty wchodzi Jimmy – niezwykle bystry chłopak, syn Henriego i jego najlepsza przyjaciółka – ujmująca i bardzo odważna księżniczka Cat. To wyjątkowe trio wnosi w mroczne, średniowieczne czasy wiele dobrego humoru i znakomitej zabawy. Premiera pierwszego sezonu „My knight and me” w grudniu na antenie Boomeranga.
TOM I JERRY SHOW
PREMIERA W CZWARTEK 8 GRUDNIA O GODZ. 17:45
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17:45
tom-i-jerry-showKolejne odcinki drugiego sezonu „Tom i Jerry Show” to dalszy ciąg niekończących się pościgów i wzajemnie płatanych figli tego popularnego kreskówkowego duetu. Tom i Jerry zawsze znajdą wystarczający powód, by sobie dokuczyć i spróbować udowodnić, kto z nich tym razem okaże się szybszy i sprytniejszy. Nie zabraknie niebezpiecznych i komicznych eksperymentów, nieustających gonitw wokół domu i niekonwencjonalnych pomysłów na rozwiązanie codziennych kłopotów.
RODZINNE WIECZORY
W BOOMERANGU
EMISJA W WEEKENDY O GODZ. 17:45

Boomerang zaprasza na rodzinne wieczory w towarzystwie ulubionych bohaterów swoich kreskówek. W każdy weekend widzowie będą mogli spotkać się z najbardziej znanymi postaciami Boomerangowych seriali. Pojawią się m.in.: rudy kocur Garfield, który uwielbia wylegiwać się na kanapie, sprytny królik Bugs i Jaś Fasola, którego czekają kolejne kłopoty. Nie zabraknie również tajemnic, strachów i przybyszów z zaświatów, a to wszystko za sprawą Scooby-Doo i jego szalonej paczki.
DETEKTYWI W AKCJI
EMISJA W WEEKENDY O 17:15
Wśród bohaterów Boomeranga są również wnikliwi i dokładni detektywi, którzy bez trudu rozwiązują nawet najtrudniejsze zagadki. W każdy weekend widzowie mogą śledzić przygody niesamowitego Inspektora Gadżeta, posługującego się mnóstwem skomplikowanych urządzeń. Niestety, nie wszystkie z nich działają tak, jak powinny. Swoje zdolności detektywistyczne zaprezentują także poczciwy pies Scooby Doo i jego kompani: Velma, Fred, Kudłaty i Daphne. Paczka przyjaciół napotka na swojej drodze rozmaitych złoczyńców przebranych za duchy, potwory i inne maszkary.
GRIZZLY I LEMINGI
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:15
grizzly-i-lemingiW grudniu kanadyjski las znów wypełni się rechotem małych, uwielbiających chaos i bałagan stworków. Lemingi nie odpuszczają i dalej próbują przejąć wygodną chatkę leśniczego zajętą przez lubiącego ciszę i spokój misia Grizzy’ego. W tym celu postanowią nauczyć się wschodnich sztuk walki, co poskutkuje wieloma rozbitymi deskami. W jednym z odcinków Grizzy skonstruuje swojego mechanicznego sobowtóra, którego zadaniem będzie obrona chatki przez intrygami złośliwych lemingów. Niestety, nie wszystko pójdzie po myśli sprytnego niedźwiedzia.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.