Cartoon Network i Boomerang w czerwcu 2016

W czerwcu na antenie Cartoon Network obejrzymy nowe odcinki seriali „Ben 10”, „Młodzi tytani: akcja!”, „Yo-kai Watch” oraz „Atomówki”. Kanał Boomerang wyemituje nowe odcinki serialu „Mój rycerz i ja”.

 

 

PROPOZYCJE PROGRAMOWE
CZERWIEC 2017

 
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 26 CZERWCA O 17:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:50
W czerwcu na antenie Cartoon Network kolejne odcinki pierwszego sezonu przygód Bena Tennysona. Tym razem głównego bohatera czeka kolejny trudny pojedynek z Zombozo, który będzie chciał zahipnotyzować wszystkich odwiedzających park rozrywki. Powstrzymać go nie będzie łatwo, na szczęście Ben 10 zawsze może liczyć na pomoc swojego dziadka i kuzynki Gwen. W nowych odcinkach superbohatera spotka też wielka niespodzianka – pojawi się nowy, jedenasty kosmita, w którego Ben będzie mógł się zmieniać dzięki swojemu Omnitrixowi.

 
MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 5 CZERWCA O 18:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:20
Czwarty sezon serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” przyniesie kolejne zwariowane przygody Robina, Ravena, Gwiazdki i Cyboga. Tym razem główni bohaterowie staną przed trudnym wyborem ulubionego filmu oraz zmierzą się z awarią telewizora. Ale to nie wszystko! Spróbują też przypomnieć sobie, co to znaczy być suberbohaterami i ratować świat. W życiu Młodych Tytanów pojawi się też złota rybka spełniająca życzenia, a jej obecność wywoła niemałe zamieszanie.

 

 
MŁODZI TYTANI: AKCJA
– WYSPIARSKA PRZYGODA
PREMIERA NIEDZIELĘ 25 CZERWCA O 8:15
W niedzielę 25 czerwca Cartoon Network zaprasza na specjalny maraton z udziałem Robina, Ravena, Gwiazdki, Bestii i Cyborga. Drużynę Młodych Tytanów czeka wielka, wyspiarska przygoda, podczas której wcielą się w rolę poszukiwaczy i będą próbowali odnaleźć skarb piratów. Dotarcie do złota ma pomóc im uratować wieżę Tytanów. Jeśli nie uda im się wytropić skarbu, wieża zostanie zniszczona, a na jej miejscu powstanie inna budowla. O tym, czy misja Młodych Tytanów zakończy się sukcesem, widzowie przekonają się oglądając maraton „Młodzi Tytani: Akcja – Wyspiarska przygoda”.

 

YO-KAI WATCH
EMISJA W SOBOTY O 14:40

Nate to dzielny chłopiec, który każdego dnia tropi niewidoczne dla ludzkiego oka, złośliwe stworki Yo-kai i próbuje naprawić wszystkie wyrządzone przez nich szkody. W odnalezieniu małych szkodników pomagają mu przyjaciele i magiczny zegarek. W drugim sezonie serialu pojawi się mnóstwo nowych Yo-kai, co oznacza, że Nate i jego ekipa będą mieli znacznie więcej pracy. Na szczęście bohater ma nowy zegarek, dzięki któremu łatwiej będzie mógł wykonywać swoją codzienną misję.

 

 

ATOMÓWKI
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:40

W czerwcu na antenie Cartoon Network kolejne odcinki drugiego sezonu nowych „Atomówek”. Bajka, Bójka i Brawurka znów staną na straży bezpieczeństwa Townswille. Tymczasem mieszkańcy miasteczka przygotowują się do wielkiego wydarzenia – Księżniczka Forsiasta obchodzi urodziny i urządza z tej okazji wielkie przyjęcie. Okazuje się jednak, że Bójka nie zostaje na nie zaproszona. Jak zareaguje kolorowa superbohaterka? Przekonaj się już w czerwcu w Cartoon Network.

BOOMERANG

MÓJ RYCERZ I JA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 5 CZERWCA O 19:10
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 19:10

Oddany swojemu królestwu rycerz Henri w każdej chwili jest gotowy ryzykować życie dla swojej ojczyzny. Choć zawsze bardzo się stara, często prześladuje go pech i wpada w poważne tarapaty. Na szczęście z pomocą przychodzą mu wtedy członkowie jego świty – księżniczka Cat i syn Jimy. W nowych odcinkach pierwszego sezonu bohaterów czeka wyjątkowo trudne zadanie – będą musieli wytropić złodzieja, który ukradł szczęśliwy miecz Henri’ego. Sprawa jest bardzo pilna, bo to właśnie dzięki niemu rycerz zawsze wygrywał nawet najtrudniejsze pojedynki.

 
SCOOBASTYCZNE KINO BOOMERANGA
PREMIERA W PIĄTEK 2 CZERWCA O 20:00
EMISJA FILMU W KAŻDY PIĄTEK, SOBOTĘ I NIEDZIELĘ O 20:00

W czerwcowym „Scoobastycznym kinie Boomeranga” widzowie w każdy weekend o godz. 20.00 będą mogli zobaczyć filmy animowane z udziałem tchórzliwego psiego detektywa, Kudłatego i ich niezawodnych przyjaciół. Na antenie stacji zostaną wyemitowane m.in.: „Scooby-Doo i meksykański potwór”, „Scooby-Doo i miecz samuraja” oraz „Scooby-Doo i Król Goblinów”. Bohaterowie zmierzą się z meksykańskim El Chupacabra, spróbują zdobyć berło goblinów i wyruszą po transkontynentalny skarb – Ostrze Zagłady, które posiada wyjątkową moc.

 
JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ, BIERZEMY SCOOBIEGO W TECZKĘ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 26 CZERWCA O 10:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 10:00

Fani Scobyy-Doo będą mogli spędzić wakacje w towarzystwie swojego ulubionego psiego detektywa. Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 10.00 Boomerang zaprasza na spotkanie z tchórzliwym psem i jego przyjaciółmi. Widzowie każdego dnia zobaczą film oraz obejrzą odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo”. Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby-Doo będą musieli rozwikłać kolejne zagadki, a na swojej drodze znów spotkają tajemniczych przybyszów z zaświatów.

 
KRÓLIKULOWY WEEKEND
EMISJA W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ, 3 I 4 CZERWCA O 11:00

3. i 4. czerwca na antenie Boomeranga „Królikulowy weekend” czyli spotkanie z królikiem-wampirem, Królikulą i jego najlepszymi przyjaciółmi – kotem Chesterem, psem Haroldem i ich opiekunką Miną. Główny bohater po wypiciu warzywnego soku zyskuje magiczne moce i może stawić czoła najbardziej przerażającym bestiom i magicznym zjawom. Kiedy supermoce nie wystarczają, z pomocą przychodzą mu jego wierni towarzysze, którzy zrobią wszystko, by wyciągnąć Królikulę nawet z największych kłopotów.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.